Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Socialinė psichologija>Socialinės psichologijos referatai

Socialinės psichologijos referatai (315 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Kinijos šeimos modelių įvairovė

  Įvadas. Darbo tikslas – supažindinti su Kinijos šeimų patyrimu, kultūra, jos reikšme šeimoje, ypač ugdant ir auklėjant vaikus. Kinija ir Lietuva. Vaikų auginimas ir auklėjimas. Santuoka. Skyrybos. Laidotuvės. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2008-10-27
 • Klasės auklėtojo ir auklėtinių sąveikos ypatumai

  Įvadas. Šiandieninio ugdymo ypatumai. Mokytojas - auklėtojas. Sąveikos ypatumai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-06-07
 • Klausymo menas

  Žmogus ir keturios jo ausys. Kaip reikia klausyti. Aktyvus klausymasis. Klausymosi stiliai. Kodėl gi mes nesiklausome? Kas pagerina klausymąsi. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2005-12-28
 • Klausimo menas ir jo tobulinimo galimybės

  Įvadas. Klausymo apibrėžimas. Skirtumas tarp klausyti ir girdėti. Klausymas – aktyvus procesas. Klausymas – tikras menas. Sunkumai klausymo metu. Bendri sunkumai, atsirandantys, klausant kitą žmogų. Fiziologija. Išsiblaškymas. Nuobodulys. Užmaršumas ir blogai atskiriami garsai. Klausymo tobulinimo būdai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2007-07-03
 • Komandų tipai ir stadijos komandų formavime. Komandai būdingi bruožai

  Įvadas. Darbo tikslas yra atlikti apklausą apie komandas bei tam tikras jų funkcijas, bruožus. Teorinė dalis. Komanda. Komandų tipai. Komandų formavimo stadijos. Komandai būdingi bruožai. Praktinė dalis. Anketa "Komanda". Apklausos rezultatai. Hipotezės. Išvados. Darbas iliustruotas grafikais.
  Socialinė psichologija, referatas(24 puslapiai)
  2008-03-18
 • Komunikaciniai barjerai

  Įvadas. Bendravimo psichologija. Žmogus ir bendravimo problema šiuolaikinėje psichologijoje. Asmenybė ir bendravimas. Charakteris ir bendravimas. Aš vaizdas ir bendravimas. Pagrindinės Aš vaizdas formos. "Sunkūs" žmonės ir bendravimas. Socialinė percepcija. Emocijos ir bendravimas. Kritika bendravime. Charakteris ir bendravimas. Aš vaizdas ir bendravimas. Aiškus bendravimas. Neverbalinis bendravimas. Komunikacinė struktūra ir komunikaciniai santykiai. Komunikaciniai santykiai. Kaip panaikinti komunikacinius barjerus?
  Socialinė psichologija, referatas(15 puslapių)
  2005-12-11
 • Komunikaciniai įgūdžiai

  Komunikacija – daugiadisciplininė studijų sritis. Komunikacijų studijų mokyklos. Kas joms būdinga? Jų esminiai skirtumai. Kas tai yra – komunikacija? Komunikacijos procesas. Tarpasmeninės komunikacijos kodai. Komunikacijos lygmenys. Komunikacijos funkcijos. Efektyvios komunikacijos samprata.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-05-15
 • Konfliktai (11)

  Kada gyvensime be konfliktų? Nekonstruktyvūs konfliktų sprendimo būdai. Konstruktyvus konfliktų sprendimas. Mokykimės klausyti. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2005-11-22
 • Konfliktai (12)

  Konfliktų klasifikacija. Konfliktų priežastys. Destruktyvūs konfliktai. Grupių konfliktai. Konfliktai šeimoje. Konflikte dalyvaujančių asmenybių tipai. Konfliktų sprendimo būdai.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-01-03
 • Konfliktai (15)

  Įvadas. Konfliktų esmė, bei tų tipologija. Konflikto prevencija (konflikto priežastis). Vadovas kaip konflikto priežastis. Konflikto sprendimo algoritmas. Konflikto sprendimo rezultatai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2006-03-23
 • Konfliktai (17)

  Įvadas. Konflikto teoriniai aspektai. Konflikto samprata. Konflikto tipai ir sprendimo būdai. Konfliktinė situacija. Konfliktinės situacijos analizės protokolas.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-04-10
 • Konfliktai (21)

  Įvadas. Konflikto apibūdinimas. Konfliktų rūšys. Konflikto priežastys. Konflikto signalai. Konfliktų sprendimas. Nekonstruktyvus konflikto sprendimas. Konstruktyvus konflikto sprendimas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2007-02-07
 • Konfliktai (24)

  Įvadas. Konfliktų samprata. Vidinių asmenybės konfliktų tipai. Tarpasmeninių konfliktų tipai. Konflikto struktūra. Konflikto dinamika. Konflikto sprendimo strategijos. Vaikų tarpusavio kivirčai. Skirtingo amžiaus vaikai savaip sprendžia konfliktus. Vaikų konfliktus kartais kursto tėvų klaidos. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2007-09-13
 • Konfliktai (25)

  Įvadas. Vidinių asmenybės konfliktų tipai. Vidinių asmenybės konfliktų sprendimas. Tarpasmeninių konfliktų tipai. Konflikto dinamika. Netiesioginiai konflikto sprendimo būdai. Konfliktiškų asmenybių tipai. Bendrieji principai ir patarimai sprendžiant konfliktus ir problemas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(15 puslapių)
  2007-10-16
 • Konfliktai (28)

  Įvadas. Konflikto samprata. Konflikto signalai. Konfliktų kilimo priežastys organizacijoje. Dalyvių elgesys. Konflikto sprendimo budai. Netiesioginiai konflikto sprendimo būdai. Nekonstruktyvus konflikto sprendimas, strategijas. Konstruktyvus konflikto sprendimas. Septynių žingsnių planas. Išvados. Konfliktinės situacijos aprašymas. Konflikto sprendimo būdas. Konflikto raidos etapai.
  Socialinė psichologija, referatas(18 puslapių)
  2009-04-09
 • Konfliktai (3)

  Kodėl kyla konfliktai? Konfliktas – patirties versmė. Konfliktų ypatumai. Tylus konfliktas. Konflikto sprendimo būdai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2005-09-12
 • Konfliktai (4)

  Kas tai yra konfliktas. Konfliktų visuomenėje priežastys ir požiūris į jų svarbą. Konfliktų sprendimo būdai. Septynių žingsnių planas. Kaip išvengti konfliktų kontaktuojant su verslo partneriais. Taktiškiausias ir humaniškiausias konfliktų sprendimo būdas – derybų kelias. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2005-09-30
 • Konfliktai (6)

  Konfliktas. Konfliktų rūšys. Konfliktų priežastys. Konfliktų sprendimas. Tarpasmeniniai konfliktai. Asmens ir grupės konfliktai. Tarpgrupiniai konfliktai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2005-10-26
 • Konfliktai (7)

  Konfliktų klasifikacija, priežastys, dėl kurių kyla konfliktai, keturi konflikte dalyvaujančių asmenybių tipai, neišreikštas konfliktas, konfliktų sprendimas, tiesioginiai ir netiesioginiai konfliktų sprendimo būdai, konflikto sprendimo stiliai. Kaip klausyti, kaip kalbėti? Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2005-10-31
 • Konfliktai (8)

  Konfliktai. Konfliktų sprendimas. Požiūriai į konfliktus ir jų atsiradimo priežastys. Konfliktų rūšys ir pasekmės. Konfliktai tarp organizacijų. Konfliktų sprendimas.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2005-11-17
Puslapyje rodyti po