Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Socialinė psichologija>Socialinės psichologijos diplominiai darbai

Socialinės psichologijos diplominiai darbai (2 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Smurto ir prievartos pasireiškimas tarp vyresnių klasių moksleivių (Vilkaviškio miesto vidurinių mokyklų tyrimo pagrindu)

  Profesinių kompetencijų, kurias siekiama pademonstruoti darbe sąrašas. Santrauka. Svarbių terminų ir santrumpų žodynėlis. Paveikslų sąrašas. Įvadas. Prievarta ir smurtas – egzistencijos problema. Smurto kilmė ir vystymasis. Prievartos rūšys ir požymiai. Emocinė prievarta. Fizinė prievarta. Seksualinė prievarta. Nesirūpinimas vaikais, jų apleidimas. Paauglių priekabiavimas. Smurto prieš vaikus priežastys ir padariniai. Smurto priežastys. Pasekmės. Prievartos prevencija. Pedagoginis požiūris. Respublikinė prievartos prevencija. Vaikų prievartos mokykloje sustabdymo strategijos. Tyrimo metodika. Tyrimo rezultatai ir jų analizė. Išvados. Priedai (8).
  Socialinė psichologija, diplominis darbas(52 puslapiai)
  2006-03-30
 • Stresas mokytojo darbe

  Įvadas. Streso samprata psichologijoje. Streso priežastys. Streso rūšys. Streso poveikis. Streso pasekmės. Stresas mokytojų darbe. Streso įtaka mokytojo asmenybei. Svarbiausi mokytojo asmenybės bruožai. Bendravimo reikšmė mokytojų darbe. Mokytojo temperamento ir charakterio ypatumų įtaka streso atsparumui. Klasės auklėtojo pozicija ir stresinės situacijos. Streso įveikimo būdai. Mokytojų streso įveikimo būdai. Tyrimo tikslas, hipotezės, uždaviniai. Tiriamieji ir metodikos. Metodika. Rezultatai ir jų analizė. Streso analizė. Darbuotojų streso koreliacija. Streso vidurkių palyginimas tarp vyrų ir moterų. Streso koreliacija vyrų grupėse. Streso koreliacija moterų grupėje. Streso ir statuso koreliacija. Streso vidurkiai skirtingo amžiaus grupėse. Streso vidurkiai skirtingo išsilavinimo grupėse. Koreliacija tarp streso ir materialinės padėties. Savęs vertinimo analizė. Savęs vertinimas vyrų ir moterų grupėse. Koreliacija tarp streso ir savęs vertinimo. Polinkio žalingiems įpročiams analizė. Tikėjimo į Dievą analizė. Išvados.
  Socialinė psichologija, diplominis darbas(48 puslapiai)
  2006-10-25