Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Socialinė psichologija>Socialinės psichologijos referatai

Socialinės psichologijos referatai (315 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Bendravimo technikos samprata ir reikšmė

  Įvadas. Bendravimo pedagogikos samprata. Svarbiausios bendravimo pedagogikos problemos. Bendravimo technikos samprata. Bendravimo technikos reikšmė. Išvados. Išnašos.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2008-05-15
 • Bihevioristinis šeimos konsultavimas

  Bihevioristinis šeimos konsultavimas. Tėviškų sugebėjimų ugdymas. Sutuoktinių bendravimo korekcija. Bihevioristinis šeimos konsultavimas.
  Socialinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-10-12
 • Būdingi meilinimosi gestai ir signalai. Seksualinis priekabiavimas

  Kas yra kūno kalba? Būdingi vyrų meilinimosi gestai. Būdingi moterų meilinimosi gestai. Prisilietimai. Jausmus ir geismą geriausia išduoda kūno kalba. Kabinimo menas. Ar bučinys neįpareigoja? Ar jūs lengva suvilioti? Neapdairūs bosai įsimyli sekretores. Seksualinis priekabiavimas. Pasireiškimo būdai. Atpažinimas praktikoje. Kaip atskirti seksualinį priekabiavimą nuo flirto ar draugiško dėmesio?
  Socialinė psichologija, referatas(20 puslapių)
  2007-04-02
 • Cheminė priklausomybė. Socialinio išmokimo teorijos, aiškinančios narkotikų ir alkoholio vartojimą

  Įvadas. Narkotikų ir priklausomybių rūšys. Bendra narkotikų/alkoholio veikimo schema. Narkotikų ir alkoholio vartojimą aiškinančios teorijos. Psichologinės narkotikų ir alkoholio vartojimą aiškinančios teorijos. Socialinio išmokimo teorijos, aiškinančios narkotikų ir Alkoholio vartojimą. Lūkesčių teorija. Įtampos sumažinimo teorija. Jėgos teorija. Moteriškumo teorija. Ankstyvoji alkoholio ir kitų narkotikų vartojimo prevencija. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(17 puslapių)
  2006-11-05
 • Deviantinis elgesys

  Įvadas. Kas yra deviantinis elgesys? Veiksnių, nulemiančių paauglių devintinį elgesį, grupės. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2007-02-20
 • Dorybės fenomenas pilietiškumo sampratoje

  Įvadas. Dorybės kilmė, jos raida asmenybėje Dorybės kilmė. Dorybės raida asmenybėje. Pagrindinės dorybės būdingos piliečiui. Gerumas. Žmoniškumas. Teisingumas. Sąžiningumas. Pareigingumas. Darbštumas. Drausmingumas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(18 puslapių)
  2008-11-14
 • Dovanos. Dovanų psichologija

  Įvadas. Dovanojimas. Ką dovanoti? Kaip dovanoti? Mecenato parama. Humanitarinė pagalba. Sponsorystė. Priimant dovaną. Gėlės. Kada dovanojamos gėlės? Kada būtina dovanoti gėles? Kaip parinkti gėles. Kaip priimti gėles. Dovanojimo filosofija. Pinigų, akcijų ir pažymėjimų dovanojimas. Dovana labdarai, organizacijai ar įstaigai. Dovanos iš muziejaus. Sportinė ar su pomėgiais susijusi dovana. Bendros ir grupinės dovanos. Kai kvietime parašyta: "Be dovanų" Dovanos panaudojimas dar kartą. Išbraukimas iš dovanų sąrašo. Pavėluota dovana. Netikėta dovana. Netinkama dovana. Dovanų įpakavimas. Atvirukas prie dovanos. Siūlomos dovanos. Dovanų sąrašas. Dovana pinigais. Kai dovanos atgabenamos į pobūvį. Kaip rodyti savo vestuvines dovanas. Jei norite pakeisti ar gražinti dovanas. Dovanos kūdikiui. Kaip dovanoti tarnybinę dovaną darbe. Kaip įteikti dovaną klientui. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(26 puslapiai)
  2006-11-03
 • Efektyvaus bendravimo principai

  Įvadas. Bendravimo procesas. Efektyvaus bendravimo reikšmė ir kliūtis. Efektyvaus vadovo bendravimo kliūtis ir jų sprendimo būdai. Efektyvaus bendravimo taisyklės. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2008-03-31
 • Efektyvus klausymas

  Efektyvus klausymas. Dažniausios klausymo klaidos.
  Socialinė psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2006-04-26
 • Elgesio priežasčių aiškinimas, atvejų analizė

  Įvadas. Elgesio priežasčių aiškinimas, atvejų analizė. Hiperaktyvių vaikų elgesys. Agresyvus elgesys. Agresyvaus elgesio priežastys.
  Socialinė psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2007-02-07
 • Emocijos (6)

  Įvadas. Emocijų kilmė. Emocijų raiška. Emocinės būsenos. Emocijų funkcijos. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2007-10-19
 • Emocijos. Jų reikšmė bendravime

  Įvadas. Emocijos. Blogos ir geros emocijos. Emocijos bendravime. Iš ko sužinome apie savo jausmą? Emocijos kaip spalvos. Priežastys, dėl kurių neišreiškiamos emocijos. Trys emocijų komponentai. Emocijų teorijos. Emocijos ir mintys. Emocija kaip motyvas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2006-03-16
 • Emocijų įtaka bendravimui

  Įžanga. Dėstomoji dalis. Emocijų samprata ir rūšys. Neigiamos emocijos ir jų įtaka bendravimui. Pyktis. Nerimas. Baimė. Afektai. Frustracijos. Stresas. Agresija. Neigiamų emocijų neutralizavimo būdai. Sugestyvioji psichoterapija. Autogeninė treniruotė. Racionalioji psichoterapija. Analitinė psichoterapija. Elgesio terapija. Egzistencine psichoterapija. Geštaltinė terapija. Racionalioji emocijų psichoterapija. Grupinė psichoterapija. Išvados ir pasiūlymai.
  Socialinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2009-02-10
 • Emocijų reikšmė bendravime

  Įvadas. Kas yra bendravimas? Kam jis reikalingas? Emocijų kilmė, išraiška, būsenos, funkcijos ir jų įvairovė. Emocijų kilmė. Emocijų išraiška. Emocinės būsenos. Emocijų funkcijos. Emocijų įvairovė. Kas yra bendravimas? Ar mes mokame bendrauti ir tinkamai reikšti emocijas? Kuriam iš mūsų sekasi lengviau bendrauti? Ką reiškia emocijos mūsų bendravime? Bendravimo formos. Bendravimo būdai. Bendravimas ir temperamentas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2006-10-05
 • Emocijų valdymas

  Įžanga. Emocijų valdymas. Emocinio intelekto svarba šiuolaikinėje organizacijoje. Kam emocinis valdymas reikalingas vadovams. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-11-29
 • Emocijų vertinimas

  Įvadas. Emocijos ir jų prasmė. Emocijų įvairovė. Emocijos mūsų gyvenime. Emocijų vertinimas. Emocijų valdymas. Emocijų išraiška. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-11-24
 • Emocinė prievarta

  Įžanga. Emocinės prievartos apibrėžimas. Emocinės prievartos kilmės ir pasireiškimo bruožai. Emocinės prievartos rūšys. Kaip atpažinti emocinę prievartą. Tikėtinos emocinės prievartos pasekmės. Kur galima kreiptis pagalbos. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2006-11-10
 • Erdvės ir prisilietimo svarba bendraujant

  Įžanga. Erdvė ir jos svarba bendraujant. Prisilietimas ir jo svarba bendraujant. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2008-01-25
 • Etinių sprendimų priėmimas

  Įvadas. Etinių sprendimų priėmimas. Sprendimų priėmimo kriterijai etinėje argumentacijoje. M.G. Velasquezo septynių etapų etinių sprendimų priėmimo modelis. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-09-04
 • Family Relationship

  Family Relationship. Roles of members. Responsibilities. Living Space. Needs. Established Rules.
  Socialinė psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2005-10-29
Puslapyje rodyti po