Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Socialinė psichologija>Būdingi meilinimosi gestai ir signalai. Seksualinis priekabiavimas

Būdingi meilinimosi gestai ir signalai. Seksualinis priekabiavimas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Kas yra kūno kalba? Būdingi vyrų meilinimosi gestai. Būdingi moterų meilinimosi gestai. Prisilietimai. Jausmus ir geismą geriausia išduoda kūno kalba. Kabinimo menas. Ar bučinys neįpareigoja? Ar jūs lengva suvilioti? Neapdairūs bosai įsimyli sekretores. Seksualinis priekabiavimas. Pasireiškimo būdai. Atpažinimas praktikoje. Kaip atskirti seksualinį priekabiavimą nuo flirto ar draugiško dėmesio?

Ištrauka

Kūno kalba - tai kalba, kuri susideda iš signalų, perteikiamų kūno poza, veido išraiška, atstumu, kurio laikomės bendraudami vienas su kitu, o taip pat rankų, plaštakų, kojų gestais. Albertas Mejerabianas nustatė, kad informacijos perdavimo procese verbalinės priemonės – t.y. vien žodžiai – perduoda tik 7 proc. visos informacijos, garsinės priemonės (tokios kaip balso tonas, intonacijas, garsas) - 38 proc., o neverbalinės priemonės – net 55 proc. Profesorius Berdvislas atliko panašius tyrimus, siekdamas sužinoti, kokią vietą žmonių bendravime užima neverbalinis elgesys. Jis nustatė, kad vidutiniškai žmogus kalba žodžiais tik 10-11 minučių per dieną, ir kad kiekvienas sakinys vidutiniškai skamba ne ilgiau kaip 2,5 sekundes. Jis taip pat atskleidė, kad žodinis bendravimas pokalbyje sudaro mažiau nei 35 proc., o daugiau nei 65 proc. informacijos perduodama per neverbalinius gestus. Dauguma tyrėjų mano, kad verbalinis "kanalas" naudojamas informacijos perdavimui, tuo tarpu neverbalinis apibrėžia tarpasmeninius santykius, o kartais net užima žodinio pranešimo vietą.
Sakoma, kad akys mūsų sielos veidrodis. Na, tuomet kūnas – tikras jausmų veidrodis. Jis parodo, ar jaučiamės puikiai, ar prastai. Stebėdami kieno nors kito kūną, galime beveik tiksliai atspėti, ką jis galvoja, todėl kūno kalbos ženklų išmanymas – nepamainomas dalykas einant į pasimatymą.
Taigi, šiek tiek apie ženklus.
Jeigu vaikino rankos nesukryžiuotos, vadinasi jis yra atviras ir galbūt jaučiasi šiek tiek pažeidžiamas. Tokia rankų padėtis – puikus būdas parodyti, kad esi draugiškas.
Atviri delnai parodo "atvirą širdį", draugiškumą, pasidavimą.
Jei jis delnu atsitiktinai vis paliečia krūtinę, tai rodo jo nuoširdumą.Jei kalbėdamas jis kartais šiek tiek iškelia ranką į viršų ar ištiesia į šonus – kalba atvirai ir yra nusiteikęs teigiamai.
Sukryžiuotos rankos – tai savigynos mechanizmas, kuris parodo, kad žmogui nepatinka tai, kas sakoma ar daroma. Šis gestas gali reikšti atsisakymą, šaltumą, užsispyrimą, uždarumą.
Kojos, pakištos po kėde, rodo nekantrumą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-04-02
DalykasSocialinės psichologijos referatas
KategorijaPsichologija >  Socialinė psichologija
TipasReferatai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai2
Dydis502.53 KB
AutoriusIwona
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasD. Kulytė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Budingi meilinimosi gestai ir signalai. Seksualinis priekabiavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 20 puslapių 
  • Vilniaus kolegija / 1 Klasė/kursas
  • D. Kulytė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą