Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Socialinė psichologija>Emocijų įtaka bendravimui

Emocijų įtaka bendravimui

  
 
 
1234567891011
Aprašymas

Įžanga. Dėstomoji dalis. Emocijų samprata ir rūšys. Neigiamos emocijos ir jų įtaka bendravimui. Pyktis. Nerimas. Baimė. Afektai. Frustracijos. Stresas. Agresija. Neigiamų emocijų neutralizavimo būdai. Sugestyvioji psichoterapija. Autogeninė treniruotė. Racionalioji psichoterapija. Analitinė psichoterapija. Elgesio terapija. Egzistencine psichoterapija. Geštaltinė terapija. Racionalioji emocijų psichoterapija. Grupinė psichoterapija. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Žmogus yra tokia būtybė, kuri gyvena apsupta kitų žmonių. Taip pat kiekvienas žmogus yra asmenybė turinti savo charakterį. Taigi žmogus retai kada būna izoliuotas, todėl jis visą savo gyvenimą palaiko vienokius ar kitokius santykius su eile kitų žmonių. Palaikant ryšius su kitais žmonėmis kiekvienas žmogus jau patiria tam tikrus išgyvenimus, kurie jį vienaip ar kitaip paveikia. Iš šių žmonių rato negalime išbraukti policijos pareigūnų, nors nemaža dalis visuomenės ir galvoja, kad jie yra beširdžiai, bejausmiai tvarkdariai. Tačiau taip iš tiesų nėra. Policijos darbo savitumas lemia lai, kad šiose struktūrose tarnaujantys pareigūnai dažnai susiduria su "įvairaus plauko" asmenimis, kurie dažniausiai nebūna teigiamai nusiteikę policijos pareigūnų atžvilgiu. Todėl policijos pareigūnų darbe dažnai kyla ne tik įvairiausių problemų, bet ir konfliktų. Paprastai to priežastimi būna žmogaus patiriamos emocijos, nemokėjimas jų suvaldyti, o tai gali sukelti ir rimtesnius psichologinius sutrikimus.
Savo rašto darbo pirmoje dalyje pabandysiu išsiaiškinti kas tai yra emocijos, kaip jos skirstomos. Antrojoje rašto darbo dalyje daugiau dėmesio skirsiu neigiamoms emocijoms nes joms būdingas dezorganizavimo požymis, jos sukelia įtampa ir komplikuoja bendravimą. Trečiojoje darbo dalyje labai trumpai apžvelgsiu psichoterapijos būdus, padedančius išmokti valdyti savo emocijas, įsisąmoninti savo jutimus, bei pašalinti emocijų sukeltus sutrikimus.
Taip pat pabandysiu išsiaiškinti praktinius būdus, kuriuos būtų galima pritaikyti realiame gyvenime, siekiant padėti policijos pareigūnams suvaldyti savo bei kitų asmenų emocijas.
Tarkime atskiras policininkas bendrauja su dideliu ratu žmonių. Į šį ratą įeina ne tik pažeidėjai su kuriais reikia bendrauti darbo metu, bet ir viršininkai, kitų institucijų tarnautojai, šeimos nariai draugai ir pan. Kiekvieno bendravimo metu, policijos pareigūnas patiria atitinkamas emocijas, kurios gali būti skirtingo stiprumo, ir ne vienodai paveikti patį pareigūną. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-02-10
DalykasSocialinės psichologijos referatas
KategorijaPsichologija >  Socialinė psichologija
TipasReferatai
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai11 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis18.29 KB
AutoriusAlmantas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasLekt. Šarūnas Žukauskas
Švietimo institucijaMykolo Romerio Universitetas
FakultetasPolitikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Emociju itaka bendravimui [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 10 puslapių 
  • Mykolo Romerio Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Lekt. Šarūnas Žukauskas
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą