Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Asmenybės psichologija>Asmenybės psichologijos referatai

Asmenybės psichologijos referatai (302 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Savižudybė (10)

  Savižudybės apibrėžimas. Savižudybės priežastys. Problemos svarba ir mastai. Savižudybių prevencija. Presuicidinis sindromas. Lietuvoje vykdoma savižudybių prevencija. Savižudybių prevencijos kryptys. Savižudybių prevencijos programos tikslai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(12 puslapių)
  2006-12-05
 • Savižudybė (2)

  Kodėl žmonės bando nusižudyti? Argi nėra visi savižudžiai pamišę? Ar kalbos apie savižudybę jos neskatina dar labiau? Kas gali padėti žudytis sumaniusiam žmogui? Kaip suprasti, kad kažkas tau svarbus ruošiasi žudytis? Tai ką aš galiu padaryti? Kaip veikia telefono paramos linijos? Kaip savižudybė paveikia šeimą ir draugus? Patvirtinta savižudybių prevencijos programa.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2005-10-31
 • Savižudybė (4)

  Įvadas. Savižudybių statistika. Savižudybė ir kančia. Psichologinė krizė ir jos fazės. Savižudybės etapai. Savižudybės priežastys. Požymiai, padedantys atpažinti ketinantį nusižudyti žmogų. Ištraukim draugą iš bedugnės! Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2006-01-17
 • Savižudybė (5)

  Savižudybė. Kaip galima padėti? Klaidingos nuomonės apie savižudybes. Kur kreiptis? Kur skambinti?
  Asmenybės psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-01-30
 • Savižudybė (7)

  Savižudybė. Kaip elgtis ir bendrauti su bandžiusiais žudytis ar linkusiais į savižudybę paaugliais? Minčių, idėjų stadija. Ketinimas. Veiksmas. Savižudybės procesas. Mintys apie savižudybę. Pavojaus signalai. Psichologiniai faktai apie savižudybes. Psichologiniai savižudybės veiksniai. Ženklai.
  Asmenybės psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-05-17
 • Savižudybė (8)

  Visuomenės problema: savižudybė. Paauglio savižudybė. Anapilin - dvi mokyklos klasės. Savižudybės procesas. Mitai apie savižudybę. Mokyklose - savižudybių prevencija. Kai tau labai sunku. Kodėl žmonės bando nusižudyti? Argi nėra visi savižudžiai pamišę? Ar kalbos apie savižudybę jos neskatina dar labiau? Tai kas gali padėti žudytis sumaniusiam žmogui? Kaip man suprasti, kad kažkas man svarbus ruošiasi žudytis? Man šiek tiek nepatogu; ar negalima to tiesiog praleisti? Tai ką aš galiu padaryti? Pagalba? Svarstymai? Bet ar svarstymai nėra tik bergždžias laiko gaišimas?Kalbėti, kalbėti, kalbėti. Reikia tik kalbėti. Kaip tai gali padėti? Kaip veikia telefono paramos linijos? O kaip aš? Ar aš kuo nors rizikuoju? Kaip savižudybė paveikia šeimą ir draugus? Palaukit; juk savižudybė neteisėta! Argi tai nesustabdo? Argi žmogus neturi teisės žudytis, jei jis to nori? Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(12 puslapių)
  2006-05-18
 • Savižudybė (9)

  Įvadas. Darbo objektas. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Kodėl žmonės bando nusižudyti? Nuotaikos sutrikimai. Didžioji depresija. Biploninis sutrikimas. Nuotaikos sutrikimų aiškinimas. Nuotaikos sutrikimų įtaka savižudybei. Socialinių faktorių įtaka savižudybėms. Psichiatriniai savižudybių tipai. Tai ką aš galiu padaryti? Pagalba?.. Svarstymai?.. Kaip savižudybė paveikia šeimą ir draugus? Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(14 puslapių)
  2006-10-26
 • Savižudybės (11)

  Įvadas. Savižudybės samprata. Savižudybės etapai. Suicidinis sindromas. Savižudybių priežastys ir riziką didinantys faktoriai. Somatinės ligos. Darbo situacija. Psichikos sutrikimai. Socialiniai veiksniai. Situacija šeimoje. Idealizavimas žiniasklaidoje. Savižudybių tipai. Egoistinės savižudybės. Altruistinės savižudybės. Privalomosios altruistinės savižudybės. "Fakultatyvinės" altruistinės savižudybės. Grynai altruistinės savižudybės. Anoniminės savižudybės. Fatalistinės savižudybės. Maniakinė savižudybė. Melancholinė savižudybė. Įkyrumų nulemta savižudybė. Automatinė savižudybė. Savižudžių dvasinė būsena. Savižudybėms būdingi bruožai. Ambivalentiškumas. Impulsyvumas. Rigidiškumas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(15 puslapių)
  2007-07-04
 • Savižudybės (12)

  Įvadas. Savižudybės grėsmė. Savižudybių tipai. Kaip atpažinti pavojų. Savižudybių prevencija. Intervencija. Postvencija. Kaip padėti sau. Mitai ir tiesos apie savižudybes. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(12 puslapių)
  2007-12-18
 • Savižudybės (2)

  Savižudybės samprata. Fizinis ir psichologinis skausmas. Savižudybės procesas. Psichologinio poreikio grupės. Savižudžio samprata. Užuominos prieš savižudybę. Perspektyvinis ir retrospektyvusis požiūris. Aleksitimija. Dichotomiškas mąstymas. Prevencija. Artimo pagalba. Mitai ir tikrovė. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2005-11-25
 • Savižudybės (6)

  Įvadas. Kodėl žmonės žudosi? Vaikų savižudybės. Krizės požymiai. Savižudybių statistika. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-12-11
 • Savižudybės (8)

  Įvadas. Statistikos išvados. Savižudybės mieste ir kaime. Vyrų ir moterų savižudybės. Savižudybės įvairiais amžiaus tarpsniais. Savižudybių būdai. Savižudybių tipai pagal E. Durkheim. Savižudybės uždarose institucijose. Kultūrinės nuostatos ir savižudybės. Verterio efektas. Savižudiško elgesio pamėgdžiojimo mechanizmai. Žiniasklaida ir savižudybės. Savižudybės imitacijos įrodymai. Mėginimai išvengti Verterio efekto. Aktyvi eutanazija ir savižudybė su pagalba. Hemlock draugija, DGHS ir gydytojo Jacko Kevorkiano savižudybės mašina. Požiūris į savižudybes ir jų prevenciją Lietuvoje. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(15 puslapių)
  2007-05-10
 • Savižudybės fenomenas

  Įvadas. Savižudybės proceso vystymasis. Savižudybės analizė. Savižudybės rizikos veiksniai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-03-07
 • Savižudybės samprata ir jos priežastys

  Įvadas. Savižudybės samprata. Savižudybės priežastys. Depresija. Mokymosi sutrikimai. Fizinė negalia ir ligos. Šeimos įtaka suicidiniam elgesiui. Išorės veiksnių įtaka polinkiui žudytis. Žiniasklaidos įtaka savižudybei. Mokymosi sunkumai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(12 puslapių)
  2006-04-07
 • Savižudybių problema Lietuvoje

  Įvadas. Pirmas skyrius: Psichologinė krizė. Kas yra psichologinė krizė. Kaip žmonės išgyvena krizę. Psichologinių krizių kvalifikacija. Psichologinių krizių fazės. Psichologinių krizių priežastys. Pagrindiniai psichologinės krizės bruožai. Svarbu žinoti, kad... Antras skyrius: Savižudybės. Savižudybė - procesas. Vaikų depresija. Vaikų ir paauglių savižudybės. Pagyvenusių žmonių savižudybės. Vyrų ir moterų savižudybės. Savižudybių būdai. Kaip atpažinti pavojų. Rizikos faktoriai. Savižudybių tipai. Mitai ir tiesos apie savižudybes. Savižudybių prevencija . Intervencija. Ką sakyti ir kaip elgtis. Ko nesakyt ir kaip nesielgt. Postvencija. Kaip padėti sau. Kaip padėti kitiems. Išvados. Priedai.
  Asmenybės psichologija, referatas(21 puslapis)
  2006-02-06
 • Savižudybių problemos

  Savižudybių problemos. Savižudybių jaunimo tarpe ypatumai. Jaunuolių savižudybių determinantės. Savižudybių paplitimas jaunimo tarpe. Savižudybių aprašymai gali paskatinti savižudybei. Pagalba.
  Asmenybės psichologija, referatas(4 puslapiai)
  2005-06-10
 • Savo asmenybės veiklos motyvacijos analizė

  Įvadas. Motyvacijos samprata. Biologiniai poreikiai: vidiniai postūmiai. Aktyvacija. Kognityvinio disonanso teorija. Motyvų hierarchija Alkis. Seksualumas. Lytinis elgesys ir žmogaus vertybės. Laimėjimų motyvacija. Laimėjimų motyvacijos šaltiniai. Vidinė motyvacija ir laimėjimai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(10 puslapių)
  2006-01-27
 • Savo asmenybės veiklos motyvacijos analizė (5)

  Įvadas. Tikslas: atskleisti savo asmenybės veiklos motyvaciją. Asmenybės veiklos motyvacija. Pagrindinės motyvacijos teorijos. Faktoriai įtakojantys motyvaciją. Savo asmenybės veiklos motyvacijos analizė. Asmeninis darbo reikšmingumas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2009-02-04
 • Sigmund Freud (Z. Froidas) ir jo psichoanalitinė teorija

  Įvadas. Z. Froido (Sigmund Freud) charakteristika. Z. Froido (Sigmund Freud) šeimyninis gyvenimas. Z. Froido (Sigmund Freud) darbo specifika. Psichoanalizė ir kaip ją suprato Z. Froidas (Sigmund Freud). Pagrindiniai Z. Froido (Sigmund Freud) psichoanalizės principai. Trinarė asmenybės psichikos struktūra. Psichoseksualinis vystymasis. Psichoseksualinio vystymosi stadijos. Gynybos mechanizmai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(16 puslapių)
  2008-10-21
 • Sigmundas Freudas

  Įvadas. Kaip ir kodėl Sigmundas Freudas sukūrė psichoanalizę? Asmenybės struktūra. Asmenybės raida. Psichoanalitinė terapija. Sapnai. Freudo idėjos šiuolaikinių tyrinėjimų šviesoje. Freudo idėjos – kaip mokslinė teorija. Kas padėjo Sigmundui Freudui suformuluoti pirmuosius psichoanalizės teiginius? Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(13 puslapių)
  2006-11-13
Puslapyje rodyti po