Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Asmenybės psichologija>Asmenybės psichologijos tyrimai

Asmenybės psichologijos tyrimai (13 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Asmenybės savęs vertinimas ir pažinimas

  Asmenybės savęs vertinimo tyrimas. Savęs tyrimas (tyrimas Nr.1). Asmenybės savybės ir jų įvertinimo lentelė. Tyrimo eiga. Rezultatų sutvarkymas. Išvados. Tiriamojo tyrimas (tyrimas N.2). Tyrimo eiga. Tiriamojo charakteristika. Tiriamojo asmenybės savybės ir jų įvertinimo lentelė. Rezultatų sutvarkymas. Išvados. Apibendrinimas.
  Asmenybės psichologija, tyrimas(10 puslapių)
  2006-04-03
 • Individualių uždavinių sprendimo ypatumai

  Įvadas. Atliktas neverbalinis tyrimas, kurio tikslas. Individualių uždavinio sprendimo ypatumų atskleidimas. Tyrimo uždaviniai: Išanalizuoti surinktą informaciją apie tiriamuosius. Nustatyti dažną kryžiažodžių sprendimo reikšmę duoto uždavinio sprendimui. Nustatyti uždavinių sprendimo kokybę(sprendimo greitį, klaidų skaičių, intelektinį aktyvumą, kurį rodo racionalių būdų uždaviniui spręsti naudojimas. Jis iš esmės prieštarauja kitam " klaidų ir bandymų būdui) atsižvelgiant į amžių, išsilavinimą, lytį. Metodika. Tyrimo eiga. Rezultatai ir jų analizė. Išvados.
  Asmenybės psichologija, tyrimas(12 puslapių)
  2010-02-09
 • Kūrybiškumo tyrimas pagal E. P. Torencą

  Tyrimo tikslas: Nustatyti kūrybinio mąstymo sugebėjimus keturiais rodikliais: gausumo, lankstumo, originalumo ir detalumo, išreikšti kūrybiškumo rezultatus.
  Asmenybės psichologija, tyrimas(12 puslapių)
  2006-01-19
 • Mokinio charakteristika

  Mano pasirinktas ir aprašomas vaikas yra mano sūnus Domantas. Jam netrukus sukaks 17 metų. Gyvena pilnoje šeimoje, turi jaunesnę seserį, kuriai dabar 5,5 metų. Domantas vyriausias vaikas šeimoje. Charakteristika pagal Z. Froido asmenybės teoriją. C.G. Jungo asmenybės teorija. A. Adlerio asmenybės teorija. A.H. Maslou asmenybės teorija.
  Asmenybės psichologija, tyrimas(8 puslapiai)
  2008-09-30
 • Psichologinis tyrimas

  Tyrimo tikslas: gauti duomenų apie žmogaus jautrumą, asmenybės pažeidžiamumą, jo emocijas, intelektą, asmenybės sąveiką su aplinka. Tyrimo priemonės. Tyrimo eiga. Tyrimo rezultatai. Charakteristika.
  Asmenybės psichologija, tyrimas(6 puslapiai)
  2007-05-15
 • Savęs vertinimas

  Savęs vertinimo tiriamasis darbas. Literatūros apžvalga. Testų rezultatai. I skalė. II skalė. III skalė. IV skalė. V skalė. VI skalė. VII skalė. VIII skalė. IX skalė. Išvados.
  Asmenybės psichologija, tyrimas(5 puslapiai)
  2006-09-18
 • Savivaizdžio suformavimo tyrimas

  Įvadas. Tiriamieji. Tyrimo tikslas. Išsiaiškinti tiriamųjų mokinių savivaizdžio ypatumus. Tyrimo eiga. Bendros išvados.
  Asmenybės psichologija, tyrimas(6 puslapiai)
  2008-02-22
 • Savivertės tyrimas (4)

  Literatūros apžvalga. Darbo tikslas: Nustatyti savo savigarbos, simpatijos sau ir savęs žeminimo lygius. Tyrimo metodika. Tiriamasis. Rezultatai ir jų analizė. Išvados.
  Asmenybės psichologija, tyrimas(7 puslapiai)
  2009-11-16
 • Savižudybės (5)

  Įvadas. Depresija, kaip pagrindinė savižudybių priežastis. Depresija - kas tai yra? Depresijos diagnostiniai kriterijai. Sunkiausia visų depresijų komplikacija - savižudybė. Savižudybės Lietuvoje. Savižudybių procesas. Depresija ir savižudybės. Ką gali pirminė sveikatos priežiūra? Tyrimo metodika. Tiriamųjų imtis. Tyrimo metodo aprašymas. Tyrimo eiga. Rezultatų analizė ir apibendrinimas. Išvados ir pasiūlymai. Išvados. Pasiūlymai.
  Asmenybės psichologija, tyrimas(22 puslapiai)
  2006-09-18
 • Temperamento tyrimas (2)

  Darbo tikslas. Metodika. Aizenko temperamento testas. Ekstraversijos, intraversijos ir emocinio stabilumo ryšys su temperamento tipais.
  Asmenybės psichologija, tyrimas(5 puslapiai)
  2007-05-03
 • Tyrimas: mokinių temperamentas

  Šeduvos technologijų ir verslo mokyklos biuro veiklos tvarkytojo specialybės mokinių temperamento tyrimas. Įvadas. Tyrimo medžiaga ir eiga. Rezultatų aptarimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, tyrimas(13 puslapių)
  2009-01-23
 • Trumpalaikės atminties apimties tyrimas skaičių ir raidžių įsiminimo ir atgaminimo būdu

  Įvadas. Darbo tikslas: Tiksliai nustatyti subjektyvią trumpalaikės atminties apimtį. Metodika. Pirmojo etapo rezultatai. Pirmojo etapo rezultatų aptarimas. Antrojo etapo rezultatai. Trečiojo etapo rezultatų aptarimas. Visų trijų etapų palyginimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, tyrimas(8 puslapiai)
  2010-05-17
 • Vyraujantis temperamento tipas ir ryškiausi temperamento bruožai

  Darbo tikslas: Nustatyti savo vyraujantį temperamento tipą ir ryškiausius savo temperamento bruožus. Temperamentas. Sveikata ir temperamentas. Intravertai ir ekstravertai. Neurotizmas ir emociškai stabili būsena. Tyrimo metodika. H. Aizenko temperamento testas. Belovo temperamento testas. Rezultatai. Rezultatų aptarimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, tyrimas(6 puslapiai)
  2009-01-15