Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Asmenybės psichologija>Asmenybės psichologijos referatai

Asmenybės psichologijos referatai (302 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Psichosocialinė rolių teorija

  Teorijos ištakos. Pagrindiniai koncertai ir prielaidos. Teorijos teigiamos ir neigiamos pusės. Teorijos praktinis pritaikomumas.
  Asmenybės psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2008-02-09
 • Racionalioji emocinė elgesio terapija

  Įvadas. Racionaliojo emocinė elgesio terapija (REBT). Bendrieji bruožai. Teorija. Dvylika racionalių principų. Racionaliosios emocinės elgesio terapijos kritika. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(10 puslapių)
  2005-09-04
 • Reabilitacijos ir normalizacijos problema Lietuvoje ir pasaulyje savižudybių atžvilgiu

  Įvadas. Savižudybė. Savižudžių dvasinė būsena. Lytis ir amžius. Savižudybės būdai. Kultūrinių faktorių įtaka savižudybėms. Socialinių faktorių įtaka savižudybėms. Savižudybių tipai (pagal E. Durkheimą). Psichiatrinių savižudybių tipai. Somatinės (kūno) ligos ir savižudybė. Suicidiškumas ir psichinė sveikata. Paauglystė ir savižudybės. Savižudybių prevencijos prasmė ir uždaviniai. Savižudybių prevencijos galimybės. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(12 puslapių)
  2008-01-01
 • Reabilitacijos ir normalizacijos problema Lietuvoje ir pasaulyje sprendžiant savižudybių problemas

  Įvadas. Savižudybių paplitimas. Savižudybių paplitimas pasaulyje. Etiologija. Savižudybės prevencijos bei normalizacijos galimybės. Pirminės sveikatos priežiūros personalo svarba. Problemos susijusios su savižudybės normalizaciją ir prevenciją. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2007-05-17
 • Regimojo dėmesio apimties priklausomybės tyrimas

  Regimojo dėmesio apimties priklausomybė nuo stimulo dydžio ir įprasminimo. Įvadas. Metodika. Rezultatai. Rezultatų analizė.
  Asmenybės psichologija, referatas(11 puslapių)
  2009-12-22
 • S. Freud ir C.R. Rogers asmenybės teorijų palyginimas (2)

  S. Freudo (psichoanalitinė kryptis) ir C. Rogers, (humanistinė kryptis) asmenybės teorijų palyginimas. Įvadas. Psichodinaminė kryptis, Humanistinė kryptis. S. Freud ir C. Rogers asmenybės struktūros. Motyvacija. Asmenybės augimas ir vystymasis. Psichopatologija. Kitimai (psichinė sveikata). Psichoterapinių poveikių įtaka. Teorijų vertinimo kriterijai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(14 puslapių)
  2009-03-26
 • Sangvinikas arba isteriška asmenybė

  Įvadas. Kas aš esu? Man labiausiai tinkantys teigiami ir neigiami bruožai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-03-29
 • Sapnų reikšmė

  Įvadas. Sąvoka. Sapnų vieta mūsų gyvenime. Sapnų reikšmė senovėje. Sapnų vieta šiuolaikinėje visuomenėje. Sapno tikslas. Sapnai ir REM miegas. Sapnų klasifikavimas. Sapno simboliai. Ką sapnuoja žmonės? Erotiniai sapnai. Košmarai. Praktinės sapnų taikymo sritis. Sapnų įtaka medicinai. Sapnai ir asmenybės ugdymo praktika. Sapnai ir socialiniai santykiai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(12 puslapių)
  2008-03-12
 • Savęs pažinimo reikšmė žmogaus gyvenime

  Įvadas. Žmogus asmenybė. Asmenybės sąvoka. Žmogaus individualumas. Charakteris. Bendras apibūdinimas. Temperamentas. Temperamentas ir charakteris. Charakterio sąsajos. Charakteris ir jausmai. Charakteris ir valia. Charakteris ir sugebėjimai. Charakterio struktūra. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(10 puslapių)
  2007-10-18
 • Savęs tobulinimo programa (gyvenimas pagal vidinį laikrodį)

  Savęs tobulinimo programos tikslas. Chronobiologija – teorinė dalis. Įvadas į chronobiologiją ir bioritmologiją. Viena organizmo diena. Pelėda ar vyturys. Kaip rytais greičiau pažvalėti. Kada ir ką reikia valgyti. Kaip geriausia įveikti vidurdienio kritinį momentą. Kada geriausia mokytis. Kada tinkamiausias laikas treniruotis. Kaip galima puikiai išsimiegoti. Kaip vakare atsipalaiduoti. Praktinio programos įgyvendinimo planas.
  Asmenybės psichologija, referatas(24 puslapiai)
  2006-05-12
 • Savęs vertinimas ir vertinimo veiksmai

  Įvadas. Savęs suvokimo ir vertinimo svarba. Savęs vertinimo modeliai. Savęs vertinimo veiksniai (kriterijai). Savęs vertinimo lygiai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-02-13
 • Savęs vertinimo ypatybės

  Įvadas. Savęs vertinimo ypatumai. Savęs vertinimo samprata. Asmenybės savęs vertinimas įvairiuose teorijose. X-o asmenybės vertinimo tyrimas. X-o savęs tyrimas. Asmenybės savybės ir jų įvertinimo lentelė. Savęs vertinimo svarba ir reikšmė. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(11 puslapių)
  2008-03-11
 • Savigarba

  Įvadas. Savigarbos samprata ir jos vystymasis. Savigarbos samprata. Savigarbos vystymasis. Savęs vertinimas. Savęs vertinimo turinys ir lygiai. Pasitikėjimo savimi ir savosios vertės jausmo stiprinimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-04-16
 • Savigarba ir jos ugdymo būdai

  Įvadas. Savigarbos šaknys. Realybė ir mitai apie savigarbą. Dešimt savigarbos šaknų. Turime vertinti save. Savigarba ir darbo santykiai. Savigarba ir meilė. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(10 puslapių)
  2007-09-24
 • Savikontrolės problemos

  Sutrikusi savikontrolė. Savikontrolės problemos. Problemos sprendimo metodas: Įvertinimas, Planavimas, Įgyvendinimas, Tikrinimas ir rezultatų apžvelgimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2005-11-02
 • Savimonė

  Įvadas. Savęs vertinimo veiksniai ir jo formavimasis. Savojo "aš" – vaizdas. Formos. Vystymasis. Teigiamas ir neigiamas savęs vertinimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-06-06
 • Savistaba

  Referatas "Savęs link". Įvadas. Tikslas. Uždaviniai. Iš kur aš esu? Koks aš esu? Ko aš siekiu? Mano poreikiai, motyvai, emocijos. Aš ir kiti. Ką aš norėčiau pakeisti. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-09-08
 • Savivertė

  Pagrindinės sąvokos. Savimonė, Aš-vaizdo suvokimas. Savivertės samprata. Savęs vertinimo veiksniai. Savęs vertinimo lygiai. Asmenybės įvertinimas. Savivertės tyrimas. Rezultatų interpretacija. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2008-11-13
 • Savivertės tyrimas

  Įžanga. Darbo tikslas - nustatyti savosios vertės jausmą remiantis Stolino klausimynu. Metodika. Tiriamieji. Rezultatai ir jų aptarimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2005-11-22
 • Savižudybė - krizės apraiška

  Įvadas. Savižudybė – kas tai? Autoagresija. Savižudybės samprata. Suicidinis sindromas. Krizės intervencijos modelis. Savižudybių priežastys ir riziką didinantys faktoriai. Savižudybių tipai. Savižudžių dvasinė būsena. Savižudybių anatomija. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(17 puslapių)
  2006-04-24
Puslapyje rodyti po