Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Socialinė psichologija>Socialinės psichologijos referatai

Socialinės psichologijos referatai (315 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Socialiniai konfliktai

  Įvadas. Socialiniai konfliktai – imanentinis visuomenės gyvenimo reiškinys. Socialinio konflikto koncepcijų raida. Žmonės ir konfliktai. Konfliktų priežastys. Elgesys konfliktuose: stilių diapazonas. Vengti konfliktų ar spręsti juos? Konfliktų sprendimas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-12-20
 • Socialiniai stereotipai

  Vyraujantys šeimos modeliai ir socialiniai lyčių stereotipai. Lietuvos žurnaluose, skirtuose paaugliams. Lyčių socialinių stereotipų formavimasis Lietuvos televizijos laidose. Lyčių stereotipai televizijoje. Lyčių vaidmenys šeimoje, pristatomoje televizijoje. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2005-11-25
 • Socialinio konflikto samprata

  Įžanga. Konfliktų rūšys pagal subjektus. Bendros konfliktų priežastys. Konflikte dalyvaujančių asmenybių tipai. Elgesys konfliktinėse situacijose. Konfliktų sprendimas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-06-05
 • Sociometrija (2)

  Įvadas. Sociometrinis testas. Pasirinkimų apribojimai. Sociometrinių pasirinkimų kriterijai. Sociometrinio testo organizavimas ir atlikimas. Sociometrinio testo duomenų analizė. Sociograma pagal mokymosi kriterijų. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2009-12-30
 • Sociopsichologiniai turizmo ir rekreacijos motyvai

  Įvadas. Turizmo rūšys. Turisto motyvacija. Žiemos turisto keliavimo motyvai. Bastūno sociopsichologiniai motyvai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2010-03-10
 • Stresai ir jų valdymo būdai

  Įvadas. Žmogaus gebėjimai valdyti stresą arba atsparumas stresui. Reakcija į stresą. Streso poveikis. Streso valdymas. Stresas ir jo mažinimo būdai darbo aplinkoje. Streso valdymo patarimai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2007-02-07
 • Stresas (15)

  Įvadas. Stresas. Streso požymiai. Fiziniai simptomai. Psichikos simptomai. Elgsenos simptomai. Teigiami ir neigiami stresai. Veiksniai galintys sukelti stresą. Jei norite patirti mažiau streso. Kaip atsispirti stresui? Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2006-10-02
 • Stresas (17)

  Įvadas. Stresas. Kada stresas grasina. Moterys stresą ištveria geriau nei vyrai. Streso valdymas. 22 patarimai kaip sumažinti įtampą. Kaip įveikti stresą? Vaikų stresas - mokykla. Kaip mokiniui susopa ausis (ar pilvas), nes tądien - kontrolinis. Jei slegia stresų našta. Streso pasekmės pasireiškia trimis lygiais. Stresuojantis Adomas. Perdegimo sindromas. Išvados. Testas.
  Socialinė psichologija, referatas(20 puslapių)
  2006-11-13
 • Stresas (18)

  Kas yra stresas? Teigiamas ir neigiamas stresas. Kasdien patiriamas stresas. Trumpalaikis kasdienis stresas. Visą laiką trunkantis stresas. Stresai, psichologinės apkrovos bei jų prevencija. Streso ir nuovargio vystymosi teorijos ir modeliai. Streso fiziologija. Stresas, psichologinės problemos ir darbas kompiuteriu. Situacija Lietuvoje, streso dažnis ir pagrindinės priežasties. Reabilitacija ir streso mažinimo priemonės. Reabilitacija ir streso mažinimo priemonės. Jei norite patirti mažiau streso. Rekomenduojamas stresą mažinančių pratimų kompleksas. Įveikite neišvengiamą stresą. Rekomenduojamas stresą mažinančių pratimų kompleksas.
  Socialinė psichologija, referatas(22 puslapiai)
  2006-11-24
 • Stresas (19)

  Įvadas. Streso sąvoka. Kada mes jaučiame stresą. Kasdieninis stresas. Trumpalaikis kasdieninis stresas. Daug valandų trunkantis kasdieninis stresas. Gerasis ir blogasis stresas. Kaip išvengti streso. Išvados. Priedas
  Socialinė psichologija, referatas(17 puslapių)
  2006-11-24
 • Stresas (20)

  Įžanga. Streso samprata. Darbo veiksniai, galintys sukelti stresą. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-01-31
 • Stresas (21)

  Įvadas. Kas yra stresas? Gerasis ir blogasis stresas. Streso požymiai. Streso valdymas.
  Socialinė psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2007-05-11
 • Stresas ir jo įveikimo būdai (2)

  Įvadas. Tikslas yra apibrėžti, kas yra stresas ir kokie yra jo įveikimo būdai. Streso sąvokos aiškinimas. Hans selye teorija apie stresą. R.S. Lazarus teorija apie stresą. Streso rizikos veiksniai ir požymiai. Stresą sukeliantys veiksniai. Streso požymiai. Streso įveikimo būdai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2010-01-28
 • Stresas ir jo priežastys

  Įvadas. Stresas ir jo požymiai. Streso sąvoka. Streso požymiai. Stresą sukeliantys veiksniai. Streso įveikimo būdai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2007-01-08
 • Stresas ir jo priežastys (2)

  Įvadas. Stresas ir jo požymiai. Stresą sukeliantys veiksniai. Katastrofos. Svarbūs gyvenimo pokyčiai. Kasdieniai sunkumai. Nesugebėjimas atsipalaiduoti. Nerimas. Užgniaužtas pyktis. Kontrolės galimybių suvokimas. Streso įveikimas. Aerobika. Biogrįžtamasis ryšys. Atsipalaidavimas. Socialinė parama. Susidorojimo su stresu strategija. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2007-12-15
 • Stresas ir sveikata (5)

  Stresas ir stresoriai. Streso reakcijos sistema. Stresą sukeliantys gyvenimo įvykiai. Katastrofos. Svarbūs gyvenimo pokyčiai. Kasdieniniai sunkumai. Kontrolės galimybių suvokimas. Stresas ir širdies ligos. Stresas ir atsparumas ligoms. Stresas ir imuninė sistema. Stresas ir vėžys. Imuninės sistemos sąlygojimas. Reakcija į ligą. Ar aš sergu? Simptomų pastebėjimas. Simptomų aiškinimas. Medicinos pagalbos ieškojimas. Streso įveikimas. Aerobika. Biogrįžtamasis ryšys. Atsipalaidavimas. Socialinė parama. Ligoms palankaus elgesio keitimas. Mityba.
  Socialinė psichologija, referatas(17 puslapių)
  2006-12-15
 • Stresas vadovo darbe

  Įvadas. Vadovavimo suvokimas. Stresas mūsų gyvenime. Vadovo darbo psichohigiena. Stresų priežastys darbe. Stresinės situacijos suvokimas. Pavaldinio atleidimas, nelaimingi atsitikimai - stresas vadovo darbe. Kaip išvengti streso. Streso įveikimo būdai. Anketinės apklausos analizė. Išvados. Darbas iliustruotas diagramomis.
  Socialinė psichologija, referatas(20 puslapių)
  2007-07-02
 • Stresas, depresija ir nerimas

  Mūsų amžiaus epidemija – stresas. Streso samprata. Emocijos ir jų prigimtis. Emocijų poveikis į organizmą. Stresai ir įgimta psichikos sveikata. Depresija. Kaip išvengti depresijos pasikartojimo. Ar susirgsite depresija priklauso nuo įvykių aiškinimo būdo. Senatvinė depresija. Priežastys. Genetinis polinkis sirgti depresija. Išorinių faktorių įtaka. Somatinės ligos. Asmenybės savybės. Alkoholis, nikotinas ir narkotikai. Vaikų ir paauglių depresija. Depresinė baimė. Depresinių baimių rūšys. Gydymas. Nerimas. Karštligiškos veiklos požymiai. Kaip iš tokios situacijos išsivaduoti. Kai vargina nerimas. Apsauginė nerimo funkcija. Nerimas ir jo žalojantis poveikis. Nerimas ir širdies funkcija. Išvados. Išnašos.
  Socialinė psichologija, referatas(16 puslapių)
  2008-03-19
 • Stresas, jo įveikimo galimybės

  Įvadas. Kas yra stresas? Kokie streso požymiai? Gynybos mechanizmai arba streso signalai. Stresas ir Stresoriai. Teigiamas ir neigiamas stresas. Streso įveikimo galimybės (ir kas jį sukelia). Minties poveikis. Streso atspindys kūno kalboje. Pagrindiniai streso požymiai. Stipraus streso atveju žmogus išgyvena tam tikras būsenas. Asmeninis stresas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(14 puslapių)
  2011-04-19
 • Stresas, nuovargis, pervargimas. Kaip jų išvengti?

  Įvadas. Stresas, nuovargis, pervargimas. Kaip jų išvengti? Vidiniai stresoriai. Nuovargis. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-03-21
Puslapyje rodyti po