Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Socialinė psichologija>Socialinės psichologijos referatai

Socialinės psichologijos referatai (315 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Psichologiniai gynybos būdai

  Gynybos būdai: Išstūmimas, atvirkštinis reagavimas, projekcija. Identifikavimas, kompensacija, racionalizacija. Neigimas, sublimacija. Perkėlimas, regresija, konversija, izoliacija. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-01-24
 • Psichologinio smurto samprata

  Įvadas. Psichologinis smurtas šeimoje. Psichologinis smurtas darbe. Socialinė ir psichologinė pagalba aukai. Teisinė pagalba aukai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2008-06-26
 • Rankų gestai komunikuojant

  Įvadas. Neverbalinės komunikacijos samprata. Gestų samprata. Rankų padėtys ir jų reikšmė. Delnai. Pasisveikinimas. Tarptautiniai gestai. Rankų barjerai. Stebėjimo analizė. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(20 puslapių)
  2012-03-23
 • Rankų ir plaštakų gestai

  Įžanga. Rankų gestai. Plaštakos jėga. Rankos paspaudimas. Delnų trynimas. Sunerti rankų pirštai. Rankos už nugaros. Nykščio rodymas. Atvirumas ir sąžiningumas. Sąmoningas manipuliavimas plaštakomis siekiant nuslėpti tiesą. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-04-03
 • Sakytinės informacijos valdymas

  Įvadas. Žodinis bendravimas. Komunikacijos procesų gerinimas. Klausymasis. Vidinės nesiklausymo priežastys. Išorinės nesiklausymo priežastys. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-02-28
 • Santuoka ir skyrybos. Jų pasekmės

  Santuokų skaičius. Ištuokų skaičius. Finansinės problemos. Skyrybų pasekmės vaikams. Ilgalaikės neigiamos skyrybų pasekmės. Sėkmingas santuokinis įsipareigojimas. Iširusių šeimų vaikų ugdymas. Betėvystės tema. Kaip pasireiškia betėvystė? Poveikis psichikai: netenkama pasitikėjimo, sulėtėja intelektinis vystymasis. Specifinis poveikis lytiniam vystymuisi: vaikas kryžkelėje. Poveikis charakteriui: savikontrolės stoka. Vieniša motina. Pakeičiantis tėvą.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2005-10-11
 • Santuoka kaip įsipareigojimas. Santuoka, sugyvenimas ir gyvenimas skyrium

  Įvadas. Santuoka kaip įsipareigojimas. "Mano įsipareigojimai šeimai". Šeimyninės laimės kriterijai. Santuoka neįmanoma be krizių. Neskubėkite skirtis. Skyrybų mitai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-05-31
 • Savęs vertinimas. Bendravimas

  Įvadas. Savęs vertinimas. Savęs vertinimo veiksniai. Savęs lyginimas su kitais. Savęs vertinimo lygiai. Pasitikėjimas savimi bendravime. Bendravimo įpročių lavinimas. Kaip gi ugdyti bendravimo įpročius? Atvirumas bendraujant. Bendravimas ir informacija. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2006-03-22
 • Savigarbos ir pasiekimų ryšys

  Įvadas. Darbo tikslas – paanalizuoti savigarbos ir pasiekimų ryšį. Savigarba. Vaiko savigarbos ugdymas ir formavimas. Lūkesčiai, skatinantys arba slopinantys savigarbą. Savęs nuvertinimo ženklai. Savigarbos trūkumas. Pasitikėjimas savimi. Vaiko asmenybės užuomazgos. Savęs vertinimas. Ikimokyklinio amžiaus vaiko savimonė ir savęs vertinimas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(18 puslapių)
  2010-03-31
 • Savitarpio pagalba ir konkurencija

  Abipusė pagalba. Savitarpio pagalba padeda įveikti stresą. Konkurencija. Konkurencija iš arčiau. Kaip gimsta noras konkuruoti. Konkurencija – neatsiejama gyvenimo dalis. Kad konkurencija netaptų per aukšta. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2005-10-27
 • Savižudybę lemiantys veiksniai bei savižudybių prevencija

  "Mintis apie mirtį klaidina, nes verčia užmiršti gyvenimą.". "Stenkitės visuomet atlikti savo pareigą, ir žmonija pateisins jus net ištiktus nesėkmės.". "Niekas nebaigta tam, kuris gyvas". "Nesitrauk nuo nelaimės — eik tiesiai jos pasitikti". "netiesa, kad gyvenimas niūrus, netiesa, kad jame tik skausmas ir ašaros!.. Jame yra visa, ką norės rasti žmogus, nes jis turi jėgų sukurti tai, ko gyvenime nėra".
  Socialinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2006-10-26
 • Savižudybė. Savižudybės prevencija

  Savižudybės problema. Savižudybės prevencija: problemos mastai. Savižudybė ir psichikos sutrikimai. Alkoholizmas. Schizofrenija. Somatinės (kūno) ligos ir savižudybė. Lėtinės ligos, dėl kurių gali padidėti savižudybės pavojus. Sociodemografiniai ir aplinkos veiksniai. Savižudžių dvasinė būsena. Kaip užmegzti kontaktą su asmeniu, galvojančiu apie savižudybę ar mėginusiu nusižudyti. Savižudybių aprašymai gali paskatinti savižudybei. Savižudybių procesas vyksta keliais etapais. Mitai ir tiesos apie savižudybes. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(19 puslapių)
  2005-09-13
 • Savižudybės jaunimo tarpe

  Įvadas. Savižudybė. Savižudybės jaunimo tarpe. Jaunesniųjų ir vyresniųjų paauglių skirtumai. Paauglių suicidinių elgsenų motyvacija. Statistiniai duomenys. Paauglių savižudybių prevencijos modelis Lietuvoje. Kaip padėti žmogui galvojančiam apie savižudybę. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2010-02-24
 • Savižudybės kaip socialinė problema. Savižudybės jaunimo tarpe

  Savižudybės kaip socialinė problema. Jų įveikimas. Savižudybės fenomeno analizė, Savižudybė individo lygmenyje (psichologiniai faktoriai), Savižudybės dinamika, Savižudybių rizikos veiksniai, Savižudybė socialiniame lygmenyje (socialiniai faktoriai), Savižudybių statistika Lietuvoje, Savižudybių moksliniai tyrimai (matavimas), Savižudybių įveikimas, Savižudybių jaunimo tarpe ypatumai, Jaunuolių savižudybių determinantės, Savižudybių paplitimas jaunimo tarpe, Pagalba, Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2005-04-07
 • Savižudybių prevencija

  Savižudybės. Savižudybių prevencijos galimybių tyrimas mokykloje. Problemos aktualumas. Pasiūlymai. Kodėl būtina pagalba. Požymiai, padedantys atpažinti ketinantį nusižudyti vaiką. Ką tada daryti. Pagrindinės vaikų savižudybių priežastys. Priemonės, kurių reikia iš karto imtis. Savižudybė. Jos etapai ir rūšys. Savižudybės vertinimai. Savižudybė - kaip vidinė žmogaus drama. Savižudybė tarpasmeninių santykių kontekste. Tyrimas. Tyrimų rezultatai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(23 puslapiai)
  2005-10-29
 • Savižudybių problema

  Įvadas. Savižudybės procesas. Savižudybių statistika. Statistiniai duomenys apie savižudybes. Situacija Lietuvoje. Savižudybių priežastys. Socialiniai veiksniai ir savižudybė. Pagrindiniai savižudiško elgesio rizikos faktoriai. Istoriniai savižudybių tipai. Būdai mažinti savižudybių skaičių. Visuomenės ir valdžios požiūris į savižudybę. Kaip pastebėti potencialius savižudžius? Prevencinės organizacijos. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(16 puslapių)
  2006-11-22
 • Sėkmingo bendravimo kalbos ypatybės

  Įžanga. Bendravimo funkcijos. Bendravimo procesas. Suvokimas. Užkodavimas. Persiuntimas. Iššifravimas. Triukšmas. Verbalinės bendravimo formos. Žodinis bendravimas. Bendravimas raštu. Neverbalinės bendravimo formos. Kiti bendravimo aspektai. Bendravimo problemos. Kalbos apribojimai. Kalbėjimo ir klausymo įgūdžiai. Laiko pasirinkimas ir punktualumas. Žodžių žaismas. Asmenybė ir suvokimas. Perkrovimas. Penkios klausymosi ir kalbėjimosi taisyklės. 1 taisyklė: atkakliai laikykitės emocinio vientisumo. 2 taisyklė: venk vienpusio bendravimo. 3 taisyklė: atraskite motyvą. 4 taisyklė: patikrinkit vienas kitą. 5 taisyklė: būkite aktyviais klausytojais. Išvada.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-02-27
 • Sėkmingo bendravimo rodikliai

  Įžanga. Kas yra bendravimas. Sėkmingo bendravimo samprata. Ar galime išmokti sėkmingiau bendrauti. Bendravimo orientacijos. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-05-22
 • Sėkmingo bendravimo rodikliai (2)

  Įvadas. Kas yra bendravimas. Kodėl žmonės bendrauja. Kokį bendravimą galime laikyti sėkmingu. Nuo ko priklauso tai ar žmogus sėkmingai bendrauja su aplinkiniais. Nuo ko priklauso tai ar žmogus sėkmingai bendrauja su aplinkiniais. Bendravimo kliūtys. Supratimo kliūtys. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2006-12-13
 • Seksualiniai nukrypimai

  Įvadas. Ikivedybiniai lytiniai santykiai. Masturbacija. Incestas. Sadizmas. Mazochizmas. Sadomazochizmas. Zoofilija. Vojerizmas. Ekshibicionizmas. Gerontofilija. Nekrofilija. Transvestizmas. Pedofilija. Apibendrinimas.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-01-30
Puslapyje rodyti po