Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Asmenybės psichologija>Asmenybės psichologijos referatai

Asmenybės psichologijos referatai (302 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Temperamentas ir charakteris

  Įvadas. Temperamentas. Fiziologinis suskirstymas pagal I. Pavlovą. Temperamentų tipai (pagal I. Kantą). Praplėsta temperamento sąvoka pagal H. Aizenką. Charakteris.
  Asmenybės psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2006-01-04
 • Temperamentas. Bendravimo su skirtingo temperamento žmonėmis ypatumai

  Darbas susideda iš dviejų dalių. Pirmoji dalis -teorinė. Teorinė dalis: Įvadas. Apie temperamentą. Pagrindiniai temperamento tipai. Praktinė dalis: Įvadas. Kas yra stresas? Streso priežastys. Streso įveikimo būdai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2005-11-08
 • Temperamento tipai ir temperamento reikšmė žmogui

  Įvadas. Tikslas. Temperamentas. Kaip pažinti? Sangvinikas. Melancholikas. Cholerikas. Flegmatikas. Tinkamas partneris. Sveikata. Kaip temperamentas veikia mūsų komunikavimą. Koks temperamento tipas yra geriausias? Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(12 puslapių)
  2007-04-26
 • Temperamento tyrimas (4)

  Bendrasis temperamento apibūdinimas. Atskirų temperamento tipų psichologines charakteristikos. Mano temperamentas. Svarbiausi asmenybės veiksnių nustatymas.
  Asmenybės psichologija, referatas(4 puslapiai)
  2008-04-15
 • Teorijų palyginamoji analizė: Z. Freudas ir A. Adleris

  Įvadas. Sigmundas Freudas. Freudo pasiekimai ir jo metodai bei teorijos. Alfredas Adleris. Adlerio pasiekimai ir jo metodai bei teorijos. Laisvė – determinizmas. Racionalumas – Iracionalumas. Holizmas – elementarizmas. Konstitucionalizmas – invaironmentalizmas. Kintamumas – pastovumas. Subjektyvumas – objektyvumas. Proaktyvumas – reaktyvumas. Homeostazė – heterostazė. Klausimai. Atsakymai.
  Asmenybės psichologija, referatas(14 puslapių)
  2006-04-24
 • Tėvai – pirmieji mokytojai

  Įvadas. Tyrimo tikslas: ištirti vaikų ugdymą šeimoje. Vaikų vystymosi etapai. Problemos ir klausimai kylantys ugdant vaiką. Problemų, kylančių auginant vaikus, sprendimai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2009-11-30
 • Tėvų skyrybos ir jų poveikis vaiko asmenybei

  Įvadas. Skyrybos. Skyrybų bendra charakteristika. Katalikų požiūris į skyrybas. Skyrybų priežastys. Skyrybų poveikis vaikams. Tėvų skyrybų poveikis vaiko asmenybei. Tėvų elgesio klaidos po skyrybų. Pagalba vaikui po tėvų skyrybų. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(14 puslapių)
  2006-10-12
 • Tėvų skyrybos ir pasekmės

  Įvadas. Tėvų skyrybos – sutuoktinių ir jų vaikų psichologinė krizė. Skyrybų priežastys. Skyrybų pasekmės. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(10 puslapių)
  2005-12-18
 • Tėvų skyrybos ir vaikų mokymosi problemos

  Tėvų skyrybų aukos – vaikai. Kaip vaikai reaguoja į skyrybas? Baimė prarasti globą, pyktis, kaltė. Svajonės apie šeimos susijungimą. Nesubrendimas ir per ankstyvas subrendimas. Nesaugumas ir žemas savęs vertinimas. Vaikų reakcija į tėvų skyrybas priklauso nuo keleto faktorių (pagal J. Wallerstein ir V. Osterweis). Ar daug vaikų Lietuvoje gyvena nepilnose šeimose? Ar pedagogai iš mokinių elgesio pastebi, kad jų tėvai skiriasi? Ar mokyklos psichologas ir pedagogai gali kaip nors pagelbėti vaikui? Ką vaikai mano apie tėvų skyrybas? Tėvų skyrybos – vienas didžiausių gyvenimo sukrėtimų.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2005-06-02
 • Tipai ir temperamentai

  Žmonių skirtumai. Asmenybių tipai. Atletikai, astenikai, piknikai. Entomorfas. Mezomorfas. Ektomorfas. Temperamento nustatymo kriterijai. Temperamentas (Pagal Hipokratą). Nervų sistemos tipas (pagal I. Pavlovą). Cholerikas. Sangvinikas. Melancholikas. Flegmatikas. Apibendrinimas.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2005-10-30
 • Tipologijos problemos, atvejų analizė

  Temperamento apibūdinimas. Charakterių tipai. Temperamentų tipai ir jų psichologinė charakteristika. Temperamento įtaka žmogaus veiklai. Asmenybės struktūros, pagrindinės baimės formos. Charakteris ir paveldėjimas. Patirtis ir charakteris. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-10-13
 • Transakcinė analizė (3)

  Įvadas. Transakcinės analizės samprata. Transakcinės analizės ypatumai. Vidinių asmenybės būsenų aptarimas. Transakcijų tipologija. Psichologinių žaidimų svarba asmenybei. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2008-10-24
 • Užkirskime kelią depresijai!

  Tėvo Stanislovo žodis. Problema. Problemos atsiradimo priežastys. Problemos sprendimo tikslas. Informacijos rinkimas ir kaupimas. Pasiūlymas kaip spręsti problemą. Lentelė Nr. 1 (Psichikos sveikatos centrai). Lentelė Nr. 2. Išvados. Reziumė.
  Asmenybės psichologija, referatas(15 puslapių)
  2005-06-09
 • V. Džeimso asmenybės sampratos ypatumai

  Įvadas. Tikslas yra susipažinti su pagrindinėmis asmenybės psichologijos sąvokomis, problemomis ir teorijomis. Suprasti asmenybės sampratos ypatumus. Psichologija pagal V. Džeimsą. Asmenybės samprata. Asmenybės teorijos. Asmenybės bruožai. E. Eriksono asmenybės raidos teorija. G. Olporto asmenybės teorija. Asmeniškumas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(11 puslapių)
  2008-10-17
 • Vaikai, turintys Dauno sindromą. Ugdomojo proceso ypatybės

  Įvadas. Psichologinis požiūris į vaiką su Dauno sindromu. Ligos priežastys. Simptomai. Vaiko su Dauno sindromu ugdymas. Vaiko su Dauno sindromu ugdymo institucijos. Dauno liga sergančio vaiko ugdymo rekomendacijos tėvams. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(15 puslapių)
  2006-11-22
 • Vaikystės autizmas

  Įvadas. Autizmo koncepcija. Autizmo rūšys. Hiperkineziniai sutrikimai. Elgesio sutrikimai. Emocijų sutrikimai, prasidedantys vaikystėje. Tikai. Gydymas. Biocheminiai metodai. Psichodinaminiai metodai. Neurosensoriniai metodai. Elgesio korekcija. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(15 puslapių)
  2007-12-21
 • Vaikų amžiaus neurozės

  Įvadas. Neurozė, kas tai? Vaiko sveikata — tėvų neurozės atspindys. Šeimos vaidmuo ugdant neįgalų vaiką. Vaiko krizės ir nervingumas. Vaiko neurozės priežastys. Vaiko neurozės formos. Neurozės galima išvengti. Patarimai sergančiam neuroze. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(12 puslapių)
  2008-12-08
 • Vaikų autizmas

  Įvadas. Autistų vaikų raidos ypatumai, sutrikimo eiga ir prognozė. Aspergerio sindromas. Autistų vaikų pagrindiniai ugdymo principai. Pastovi (struktūruota) aplinka. Ritmas. Sensorinė stimuliacija. Komunikacija. Praktinio vaikų autizmo atvejo aprašymas. Grupinė muzikinė veikla. Individuali muzikinė veikla. Pabaiga.
  Asmenybės psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-10-23
 • Vaikų autizmas (2)

  Įvadas. Autizmo sindromo požymiai. Autizmo priežastys. Autizmo simptomatika. Vaikų pasižyminčių autizmo sindromu ugdymas. Autistiškų ir normalios raidos vaikų ikikalbinio ir kalbinio periodo komunikacijos ir kalbos plėtotės lyginimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(10 puslapių)
  2008-05-10
 • Vaikų baimių ypatumai

  Įvadas. Literatūros analizė. Vaikų baimės etiologija. Nerimas, baimė ir fobija. Jų formavimasis. Dažniau pasitaikančios vaikų baimės, fobijos ir nerimo apraiškos. Nerimas dėl išsiskyrimo. Mirties baimė. Tamsos baimė. Mokyklos baimė. Vaikų baimės ir amžius. Psichologinė pagalba vaikui, išgyvenančiam baimės jausmą. Tyrimo metodologija. Tyrimo metodika ir eiga. Tiriamieji. Tyrimo rezultatai. Rezultatų aptarimas. Išvados. Priedai (4).
  Asmenybės psichologija, referatas(24 puslapiai)
  2007-01-23
Puslapyje rodyti po