Išplėstinė paieška
 
 
 

Vaikystės autizmas

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Įvadas. Autizmo koncepcija. Autizmo rūšys. Hiperkineziniai sutrikimai. Elgesio sutrikimai. Emocijų sutrikimai, prasidedantys vaikystėje. Tikai. Gydymas. Biocheminiai metodai. Psichodinaminiai metodai. Neurosensoriniai metodai. Elgesio korekcija. Išvados.

Ištrauka

Sveikata mūsų gyvenime yra pati svarbiausia, jos nenupirksime už jokius pinigus. Todėl ja privalome rūpintis jau vaikystėje, aišku, mūsų vaikyste privalo pasirūpinti mūsų tėvai, užtikrinti saugią bei šiltą aplinką. Įvairūs sutrikimai, atsirandantys ankstyvoje vaikystėje, turi neigiamų pasekmių, kai žmogus jau yra suaugęs, jei į tuos sutrikimus nebuvo atkreiptas dėmesys.
Vaikystė – pats gražiausias žmogaus gyvenimo etapas, tačiau ir šiame etape esti įvairiausių neigiamybių, sutrikimų kurie neleidžia visiškai mėgautis vaikystės teikiamais malonumais. Vienas iš tokių sutrikimų yra – autizmas. Autizmas yra įvairiapusis raidos (vystymosi) sutrikimas, besitęsiantis visą žmogaus gyvenimą. Paprastai autizmas prasideda iki 3 metų amžiaus, t.y. vystymosi periodu, sutrikdydamas vaiko įvairių psichikos sričių funkcionavimo vystymąsi.
Temos pavadinimas. Vaikystės autizmas.
Temos aktualumas. Šiandien vis daugiau vaikų suserga įvairiomis ligomis, ir viena iš jų yra autizmas, tai nėra labai sena liga, tačiau tiesioginio gydymo vis dar nėra. Mano darbas leidžia susipažinti su šios ligos rūšimis, yra pateikti tam tikri gydymo metodai. Tai aktuali informacija tėvams, kure augina tokį vaiką. Aktuali yra ir mums, nes ir mes kažkada būsime tėvais. Autizmas - sunki liga, kuri neleidžia vaikams mėgautis vaikystės teikiamais malonumais, todėl yra labai svarbu užtikrinti tokiems vaikams, kuo geresnes sąlygas, kad jie jaustųsi pilnaverčiais visuomenės gyventojais.
Darbo tikslas. Išanalizuoti vaikystės autizmą.
Tikslui pasiekti, reikia atlikti tokius uždavinius:
1. Išsiaiškinti autizmo koncepciją;
2. Išanalizuoti autizmo keletą rušių;
3. Išnagrinėti gydymo metodus.
Darbo metodai. Mokslinių bei internetinių šaltinių analizė.
Mano darbas susideda iš keturių dalių. Pirmoje dalyje yra analizuojami įvairūs autizmo apibrėžimai, antroje dalyje dėmesys yra skiriamas autizmo pagrindinėms rūšims analizuoti, o trečioje dalyje, visas dėmesys sutelktas į šio sutrikimo gydymą. Ketvirtoje – plačiau aptarta elgesio korekcija.
Buvo atsiribota nuo kitų sutrikimų, kurie yra panašūs į autizmą, pagrindinis dėmesys buvo skiriamas tik pagrindinėms rūšims, bei pagrindiniams gydymams, kurie turi didžiausią reikšmę vaiko gyvensenai. Kiti, ne taip dažnai pasireišiantys sutrikimai yra užsiminti, bet plačiau neanalizuoti. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-12-21
DalykasAsmenybės psichologijos referatas
KategorijaPsichologija >  Asmenybės psichologija
TipasReferatai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai12
Dydis31.04 KB
AutoriusRoberta
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasL. Borova
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasEdukologijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vaikystes autizmas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 15 puslapių 
  • Šiaulių Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • L. Borova
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą