Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Socialinė psichologija>Socialinės psichologijos referatai

Socialinės psichologijos referatai (315 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Paauglių agresyvumas kaip socialinis pedagoginis reiškinys

  Įvadas. Agresyvios elgsenos formavimosi ir raiškos traktuotė. Agresijos šaknys ir visuomenės poveikis. Agresijos raiškos būdai ir formos. Žiniasklaida ir agresyvus elgesys. Šeimos įtaka vaiko agresyviam elgesiui. Paauglystėje kylantys sunkumai. Paauglių agresija. Socialinio pedagogo funkcijos dirbant su agresyviai linkusiais elgtis paaugliais. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(17 puslapių)
  2011-05-02
 • Paauglių darbas mažose grupėse per kūno kultūros pamokas

  Įvadas. Paauglių darbas mažose grupėse per kūno kultūros pamokas. Grupių teorija. Darbo mažomis grupėmis ir mažose grupėse samprata. Paauglių darbas mažose grupėse. Darbo grupėse reikalingumas ir galimybės per kūno kultūros pamokas. Psichologiniai paauglių savitumai. Fiziologiniai paauglių savitumai. Pamokų naujovės dirbant mažomis grupėmis ir mažose grupėse. Įvairių mokomųjų dalykų naujovės per pamokas. Naujovės per kūno kultūros pamokas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(24 puslapiai)
  2009-11-04
 • Paauglių ir tėvų santykiai

  Paauglystė. Konfliktas. Kodėl tai vyksta. Auklėjimo stiliaus apibrėžimas. Keturi auklėjimo stiliai. It paukštis narvelyje. Reikia kantrybės. Septyni būdai, kaip atnaujinti gerus santykius su paaugliu. Kaip tėvai gali padėti savo paaugliui. Paaugliai nori turėti viską iš karto. Krizė. Kada gydyti. Kaip gali padėti suaugę. Iš kur visa tai atsirado. Charakterio klausimas.
  Socialinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2006-05-16
 • Pareigūnų bendravimas su vaikais

  Įžanga. Vaikų psichologiniai ypatumai. Paauglių elgesio ir asmenybės ypatumai. Bendravimo su vaikais ir paaugliais psichologiniai ypatumai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2009-02-21
 • Patyrusios smurtą asmenybės psichologinė charakteristika (būsenos) ir bendravimo bei psichologinės pagalbos teikimo ypatumai

  Įvadas. Smurto samprata. Smurtas buityje. Smurtinio elgesio psichologinės priežastys. Teikiama pagalba. Pagalbos teikimo svarbiausi aspektai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-11-15
 • Patyrusios smurtą moterys bei vaikai ir socialinė parama

  Patyrusios smurtą moterys bei vaikai. Įstatymai, padedantys spręsti šias problemas. Institucijos, padedančios smurtą patyrusioms moterims bei vaikams. Teisinės kliūtys, su kuriomis susiduria smurtą patyrusios moterys bei vaikai. Pokyčiai analizuojamos problemos sprendimo procese. Socialinio darbuotojo funkcijos sprendžiant smurtą patyrusių moterų ir vaikų problemas.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-04-26
 • Pavydas

  Įžanga. "Buitinis" pavydas. "Otelo sindromas" arba pavydas. Pavyduliautojo mįslės. Pavyduliautojais gimstama ar tampama? Kaip gi padėti pavyduliautojui? Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-10-02
 • Pyktis ir agresija

  Pyktis ir agresija. Agresija. Vaikų apsaugos būdai. Prievartos poveikis skirtingo amžiaus vaikams. Seksualinė prievarta. Seksualinio smurto formos.
  Socialinė psichologija, referatas(18 puslapių)
  2006-02-24
 • Pirmasis įspūdis ir jo svarba

  Įvadas. Socialiniai vaidmenys. Pirmasis įspūdis. Situacija. Kokį įspūdį daro jūsų pasirodymas. Veikti, užuot darius įspūdį. Rodyti, užuot kalbėjus. Galvoti, užuot nepagrįstai tvirtinus. Aplinka. Santykis su aplinka charakterizuoja jus pačius. Svečias ar šeimininkas – kaip jūs dominuojate. Kūnas. Rankos ir akys užmezga kontaktą. Jūsų pasirodymas. Aiškią poziciją perteikia suprantama kūno kalba. Atviras ir ryžtingas. Dėmesingas ir draugiškas. Entuziastingas ir įkvepiantis. Energingas ir reiklus. Palankus ir kilniaširdis.
  Socialinė psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2007-01-03
 • Pirmasis įspūdis: kaip sudaryti gerą pirmąjį įspūdį

  Pirmojo įspūdžio svarba. Patarimai kaip sudaryti gerą pirmąjį įspūdį. Kūno kalba. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2006-02-17
 • Pirmoji meilė

  Įvadas. Teorinė dalis. Meilė. Kas tai. Aistringa meilė. Partneriška meilė. Erotinė meilė. Draugiškoji meilė. Užvaldanti meilė. Pragmatiška meilė. Pasiaukojanti meilė. Sena meilė nerūdija? Kodėl prisiminimai apie seną meilę vis gyvi. Mitas ar tikrovė, kad pirmoji meilė "nerūdija"? Pirmos meilės nutrūkimas (pabaiga). Praktinė dalis. Kas yra pirmoji meilė? Ar tikite tokiu pasakymu, kaip meilė iš pirmo žvilgsnio? Ar esate patyręs(-usi) meilės jausmą? Kada pirmą kartą patyrėte meilės jausmą? Kokius fizinius pojūčius Jūs tada jutote? Ar meilė yra amžina? Kaip manote nuo ko priklauso meilės trukmė? Ar dažnai prisimenate pirmąją meilę? Ar meilė yra ne tik džiaugsmo, bet ir kančių šaltinis? Kokį įspūdį Jums paliko Jūsų pirmoji meilė? Jeigu Jus išdavė Jūsų pirmoji meilė kaip į tai reagavote. Kokios priežastys lėmė Jūsų išsiskyrimą su pirmąja meile (jei išsiskyrėte)? Kaip elgėtės, kai santykiai su pirmąja meile pradėjo blogėti? Lytis. Amžius. Išvados. Ateities vizija. Priedai (1).
  Socialinė psichologija, referatas(23 puslapiai)
  2008-01-24
 • Poreikis bendrauti. Sėkmingas bendravimas

  Įvadas. Poreikis bendrauti. Bendravimo kliūtys. Bendravimo principai. Empatija. Autentiškumas. Akceptacija. Bendravimo būdai. Akių kontaktas. Veido išraiška. Gestai. Kūno kalba. Apranga bei išvaizda. Mūsų turimi daiktai. Prisilietimai. Garsiniai būdai. Bendravimo aspektai. Kalbėjimas. 3.2 klausymas. Nerašytos taisyklės sėkmingo bendravimo link. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(21 puslapis)
  2006-12-03
 • Poreikis bendrauti. Sėkmingas bendravimas (2)

  Įvadas. Socialinis poreikis bendrauti. Sėkmingas bendravimas. Grupės ir bendravimas jose. Konfliktai. Bendravimo problemos. Vadovavimo menas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-12-22
 • Poza. Kūno orientacija. Eisena. Stovėsena

  Įvadas. Dalykinių santykių pozos. Rankų gestai. Atspindėjimas. Įvairios kūno laikysenos poveikis aplinkiniams. Graži eisena - elegancijos paslaptis. Stovėsena – laikysena. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(16 puslapių)
  2006-10-13
 • Prievarta kaip egzistencijos problema

  Įvadas. Prievarta kaip egzistencijos problema. Kodėl visi turėtų žinoti apie prievartą. Prievartos rūšys. Pasekmės, lydinčios smurtą patyrusius vaikus. Šeima. Mokykla. Visuomenė. Prievartos prevencija. Išvados, galimi problemos sprendimo keliai. Reziume.
  Socialinė psichologija, referatas(16 puslapių)
  2005-10-10
 • Prievartos ir smurto prieš vaikus sampratos kaita civilizacijos istorijoje

  Prievartos ir smurto prieš vaikus sampratos kaita civilizacijos istorijoje. Antika. Egiptas. Lietuvių šeimų auklėjimas senovėje. Netinkamas elgesys su vaiku šeimoje. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2006-04-04
 • Problemos ir jų sprendimas tarpkultūriniame bendravime

  Tarnybinis etiketas. Verslininko išvaizda. Susipažinimas ir pasisveikinimas. Vizitinės kortelės. Susirašinėjimas su verslo partneriais. Verslo kelionės. Derybų vedimo aspektai. Tarpkultūrinių konfliktų sprendimas. Verslo papročiai Europos sąjungos šalyse.
  Socialinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2005-09-28
 • Process of communication

  Darbas apie bendravimo procesą ir efektyvų bendravimą bei bendravimo modelius. Summary. Introduction. The communication process. Models of communication. Effective communication. Conclusions. Recommendations.
  Socialinė psichologija, referatas(14 puslapių)
  2005-09-01
 • Profesinis įvaizdis

  Įvadas. Profesinis įvaizdis. Drabužių reikšmė. Darbuotojo išvaizda. Audiniai ir spalva. Figūros trūkumų maskavimas. Kūno kalba biznio pasaulyje. Įėjimas ir laikysena. Pasisveikinimas. Kontaktas akimis. Susitikimai. Valdinga poza. Flirtas. Rūkymas. Kiti veiksniai. Darbas ir nėštumas. Interviu. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(16 puslapių)
  2006-09-28
 • Psichinė įtampa. Jos priežastys ir pasekmės

  Įvadas. Psichinės įtampos būsenos ir priežastys. Konfliktas. Nusivylimas. Nusiminimas. Stresas. Psichinės įtampos pasekmės. Kaip apsisaugoti nuo psichinės įtampos. Streso testas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2006-02-28
Puslapyje rodyti po