Išplėstinė paieška
 
 
 

Pirmoji meilė

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Įvadas. Teorinė dalis. Meilė. Kas tai. Aistringa meilė. Partneriška meilė. Erotinė meilė. Draugiškoji meilė. Užvaldanti meilė. Pragmatiška meilė. Pasiaukojanti meilė. Sena meilė nerūdija? Kodėl prisiminimai apie seną meilę vis gyvi. Mitas ar tikrovė, kad pirmoji meilė "nerūdija"? Pirmos meilės nutrūkimas (pabaiga). Praktinė dalis. Kas yra pirmoji meilė? Ar tikite tokiu pasakymu, kaip meilė iš pirmo žvilgsnio? Ar esate patyręs(-usi) meilės jausmą? Kada pirmą kartą patyrėte meilės jausmą? Kokius fizinius pojūčius Jūs tada jutote? Ar meilė yra amžina? Kaip manote nuo ko priklauso meilės trukmė? Ar dažnai prisimenate pirmąją meilę? Ar meilė yra ne tik džiaugsmo, bet ir kančių šaltinis? Kokį įspūdį Jums paliko Jūsų pirmoji meilė? Jeigu Jus išdavė Jūsų pirmoji meilė kaip į tai reagavote. Kokios priežastys lėmė Jūsų išsiskyrimą su pirmąja meile (jei išsiskyrėte)? Kaip elgėtės, kai santykiai su pirmąja meile pradėjo blogėti? Lytis. Amžius. Išvados. Ateities vizija. Priedai (1).

Ištrauka

Rengiant šį projektą ilgai negalėjome nuspręsti, kokią temą pasirinkti. Ilgai galvojome ir svarstėme, kokia tema mums būtų pati aktualiausia ir įdomiausia. Taigi po ilgų dvejonių ir apmąstymų nusprendėme rengti projektą tema: "Pirmoji meilė". Mūsų nuomone, tai aktuali tema ne tik paauglių, bet suaugusiųjų tarpe.
Juk įdomu sužinoti, kaip buvo patirta pirmoji meilė, ar ji išviso buvo Jūsų gyvenime? Ką jutote būdami šalia pirmosios meilės? Kada patyrėte šį jausmą? Kokį įspūdį Jums paliko pirmoji meilė? Kaip elgėtės, kai santykiai su pirmąja meile pradėjo blogėti? Ir t.t.
Mūsų projekto esmė – atsakyti į šiuos svarbiausius ir dažniausiai iškylančius klausimus tarp dviejų žmonių.
Meilė – sudėtingas dalykas. Juo labiau, jei ji užklumpa pirmą kartą. Staiga pabudęs susidomėjimas priešinga lytimi tolydžio stiprėja. Kas čia galėtų išlikti abejingas? Klausimai, dėl kurių anksčiau nekvaršinote sau galvos, staiga tampa labai svarbūs. Norisi sužinoti viską, ką apskritai galima sužinoti apie meilę.
Meilė – labai plati ir daugiareikšmė sąvoka. Mylime savo darbą, savo bičiulius, draugus. Mylime artimuosius, šeimą, vaikus. Meilė būna gyva ir veiksminga. Būna ir abstrakti, nieko neįpareigojanti – meilė visai žmonijai, visai gamtai...
Egzistuoja daugybė meilės rūšių, gal tiek pat, kiek ir mylinčių žmonių. Yra tėvų meilė vaikams, vaikų – tėvams, brolių – seserims ir pan. Kiekvienas meilės ryšys skirtingas ir turi savo unikalių bruožų. Bet yra viena meilės rūšis, kuri apima žmogų tam tikru jo gyvenimo momentu labai stipriai – tai meilės jausmas vienam (arba keliems) priešingos lyties asmenims. Tokios meilės siekia absoliuti dauguma žmonių, nepaisant to, kad ji yra ne tik džiaugsmo, bet ir kančių šaltinis.
Praėję patikimumo ir draugystės stadiją, mes pasiekiame meilės valdas. Nors tai sudėtingas bei sunkiai apibrėžiamas jausmas, vis tik meilė yra gana dažnas tyrinėjimų objektas.
Meilę galima suskirstyti sąlyginai į šias rūšis. Tai yra aistringa meilė ir partneriška meilė, erotinė meilė, draugiškoji meilė, užvaldančioji meilė, pragmatiškoji meilė ir pasiaukojanti meilė. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasSocialinės psichologijos referatas
KategorijaPsichologija >  Socialinė psichologija
TipasReferatai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis54.61 KB
Autoriusgeras dėdė
Viso autoriaus darbų90 darbų
Metai2005 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasDalia Kulytė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pirmoji meile [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 23 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 1 Klasė/kursas
  • Dalia Kulytė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą