Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Psichologijos referatai

Psichologijos referatai (123 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Kognityvinė psichoterapija

  Įžanga. Psichoterapija. Kognityvinė terapija. Filosofiniai-teoriniai rėmai. "Automatinės" ir "neprotingos" mintys. Kognityvinė psichoterapija. Racionalioji emocijų psichoterapija (kognityvinės psichoterapijos kryptis). Kognityvinė psichoterapija. Gydymas. Terapeuto ir paciento sąveika. Pabaigai.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2006-12-22
 • Konfliktai ir jų sprendimas

  Įžanga. Konflikto samprata. Konfliktų priežastys. Konfliktų sprendimo stiliai. Konfliktų signalai. Konstruktyvūs ir dekonstruktyvūs konfliktai. Bendrieji principai ir patarimai sprendžiant konfliktus ir problemas.
  Psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-09-19
 • Konfliktinės situacijos aprašymas

  Įžanga. Konfliktų samprata. Konfliktų įvairovė. Konfliktinės situacijos aprašymas. Konfliktinės situacijos analizė. Išvados.
  Psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-02-12
 • Konfliktų psichologija

  Įvadas. Konfliktas kaip gėris ar blogis. Konfliktų rūšys. Konfliktų priežastys. Konflikto signalai. Konfliktų sprendimas. Kaip spręsti konfliktus konstruktyviai. Išvados.
  Psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-03-06
 • Konformizmas

  Įvadas. Kas yra konformizmas? Konformistinis žmogus. Kaip nuspėti galimą konformistiškumą? Konformistiškumas didėja. Vieningumas. Kodėl pasiduodame socialiniam spaudimui arba kodėl elgiamasi konformistiškai? Išvados.
  Psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2010-06-03
 • Konsultavimo psichologija

  Įvadas. Pagrindinės vaikų psichologinių sunkumų grupės. Reikšmingiausios psichologinės pagalbos vaikui kryptys. Psichologinė pagalba šeimai. Psichologinė pagalba vaikui, patiriančiam sunkumų mokykloje. Vaikas, patiriantis sunkumų bendraudamas su bendraamžiais. Psichologinė parama, įveikiant vaiko vidinius prieštaravimus. Priešinimasis psichologinei pagalbai. Vaikas priešinasi psichologinei pagalbai. Vaiko socialinė aplinka priešinasi psichologinei pagalbai. Vaikas ir jo socialinė aplinka priešinasi pagalbai. Elgesio ir emocinės vaiko problemos. Elgesio problemos. Emocinės problemos. Išvados.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2007-03-27
 • Kūrybingumas

  Kūrybingumo apibūdinimas. Intelektas ir kūrybiškumas. Kūrybingumo dėmenys. Kūrybingumą skatinantys veiksniai. Išoriniai veiksniai. Vidiniai veiksniai. Kūrybingumą slopinantys veiksniai. Išvada.
  Psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2009-06-17
 • Kūrybos psichologija

  Įvadas. Kūrybiškumo samprata. Kūrybiškumo komponentai. Kūrybinės veiklos specifika. Kūrybiškumą skatinantys ir slopinantys veiksniai. Kūrybiškumo ugdymo metodai. Išvados.
  Psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-10-23
 • Laimė

  Įvadas. Šypsena. Laimė. Malonūs jausmai. Mūsų kūnas žino daugiau nei mes patys. Laimė nėra nelaimės priešprieša. Kairėje - laimė, dešinėje – nelaimė. Išvados.
  Psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-03-18
 • Laimingo gyvenimo psichologija

  Laimės sąvokos turinys. Laimės prielaidos. Laimės paradoksas. Būti laimingam – nelengva. Ar protingesnieji laimingesni? Viena iš laimės paslapčių – darni šeima. Kita laimės paslaptis – protingi apribojimai. Laimės koeficientas. Laimės koeficiento atsiradimas. Tiesiog imkite ir darykite. Daugiau jaudinamų akimirkų. Nugalėkite blogus jausmus. Laimės pamatas. Kiekviena diena laiminga. Pabandykite būti laimingi.
  Psichologija, referatas(14 puslapių)
  2005-09-20
 • Meilė ir draugystė (2)

  Meilės samprata. Meilės simboliai. Meilės dievai. Artimo meilė. Nesibaigianti meilė. Meilė vedybiniame gyvenime. Kad meilė neužgestų. Draugų meilė. Draugystė. Dvasinė draugystė.
  Psichologija, referatas(13 puslapių)
  2007-11-09
 • Meno terapija

  Meno terapijos teorinis pagrindimas. Panaudojimo galimybes. Taikymo sfera. Tyrimai. Koliažas. Terapijos galimybės.
  Psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2005-11-09
 • Mokymosi motyvacijos veiksniai

  Įvadas. Veiklos motyvacija. Vidinės motyvacijos ugdymas. Mokymosi motyvacijos stiprinimo būdai. Išvados.
  Psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-10-11
 • Mokinių vertinimo sistemos tikslai

  Mokinių vertinimo sistemos tikslai. Ar pažymiai nėra tiesiog farsas, jei visais būdais vertinant mokinius taip dažnai yra daroma klaidų ir vienų mokytojų vertinimas taip skiriasi nuo kitų mokytojų vertinimo? Ar pažymiai ir testavimas trukdo ar padeda mokymuisi? Ar nėra taip, kad pažymiai ir tikrinimo sistemos dažnai sukelia mokinių įtampą ir nerimą, ir dėl to mokiniai pradeda sukčiauti? Viena iš mokinio pasiekimų vertinimo galimybių ("Mokininio pasisekimo knygelė"). Vertinimo uždaviniai.
  Psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2005-02-24
 • Moters seksualumo vieta krikščioniškoje Vakarų Europoje

  Praeities puslapiais. Psichologinės ir fiziologinės moters. seksualumo menkinimo šaknys. Senojo Testamento epocha. Naujojo Testamento epocha. Viduramžiai ir Renesansas. "Iš purvo ant pjedestalo". Moters auklėjimas. Kolektyvinė pasąmonė. Sąmonės ir seksualinė revoliucija. Išvados.
  Psichologija, referatas(11 puslapių)
  2005-03-11
 • Motyvacija mokytis ir išmokimas

  Įvadas. Motyvų ir motyvacijos samprata. Mokymosi motyvų ir motyvacijos samprata. Išmokimas. Išmokimo teorijos. Elgesio formavimas paskatinimu. Elgesio formavimas baudimu. Išvados.
  Psichologija, referatas(12 puslapių)
  2012-01-05
 • Narkotikų vartojimo priežastys

  Paauglystės periodas. Trumpa narkotikų vartojimo prevencijos istorija. Dvi ligos stadijos. Narkotikų vartojimo biologinės priežastys. Asmenybės ypatybės ir psichologinės priežastys. Smalsumas ir nuolatinis noras patirti kuo daugiau malonumų. Noras būti kitokiu, madingu, laisvu. Nesuvokimas, ką daro ir kad tai yra pavojinga ir rimta. Vartojami narkotikai norint pamiršti problemas, užuot jas išsprendus. Vidiniai emociniai išgyvenimai. Nenorėjimas išsiskirti iš kitų. Vienišumo jausmas. Noras greičiau tapti suaugusiu. Neturėjimas ką veikti, neužimtumas. Atsakomybės ir įsipareigojimų vengimas. Žemas savęs vertinimas. Jausmų reguliavimas. Socialinės priežastys. Šeimos įtaka. Netinkamas auklėjimas šeimoje. Vaikas augo nepilnoje šeimoje. Piktnaudžiavimas narkotikais šeimoje. Vaikas patyrė dvasinių ir fizinių traumų. Draugų įtaka. Bendruomenės ryšių susilpnėjimas. Išvados. Klausimai.
  Psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-03-28
 • Narkotikų žala paaugliams

  Įvadas. Narkotikų rūšys. Ecstasy. LSD. Amfetaminas. Kokainas. Heroinas. Narkotikų žala. Narkomanijos priežastys. Biologinės priežastys. Psichologinės priežastys. Socialinės priežastys.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2006-11-01
 • Nedarbo psichologiniai aspektai

  Įvadas. Tyrimo tikslas. Teoriškai išnagrinėti ir empyriškai pagrįsti žmogaus psichologines problemos, kurias sukelia nedarbas. Teorinė dalis. Nedarbo reguliavimas. Kaip atsiranda psichologiniai sveikatos sutrikimai. Nedarbo ir psichologinių problemų ryšys. Empirinė dalis. Tyrimo etapai. Išvados.
  Psichologija, referatas(16 puslapių)
  2011-03-22
 • Nepilnavertiškumo kompleksas

  Įvadas. A. Adlerio teorijos pagrindas. Nepilnavertiškumo kompleksas. Nepilnavertiškumo komplekso kompensacijos būdai. Nepilnavertiškumo komplekso reikšmė individualiojoje asmenybės teorijoje. Išvados.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2008-01-04
Puslapyje rodyti po