Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Psichologijos namų darbai

Psichologijos namų darbai (61 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Anomali psichologija

  Kas yra anomalus elgesys? Anomalaus elgesio gėda. Prisitaikantis ir blogai prisitaikantis elgesys. Neprisitaikėlišką elgesį palyginant su nukrypusių nuo normos elgesiu. Pažeidžiamumas, sugebėjimas greitai atkurti/atgauti fizines ir dvasines jėgas ir susidorojimas. Blogai prisitaikančio elgesio epidemiologija. Apibendrinimas.
  Psichologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-12-15
 • Asmenybė, kuria aš žaviuosi

  Įžanga. Interviu su Nijole Navickiene. Pasirinkto asmens pristatymas. Biografija. Šeima. Darbinė veikla. Išvados.
  Psichologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2006-05-02
 • Atmintis ir jos lavinimas (2)

  Įžanga. Kaip veikia mūsų atmintis. Užsirašinėjimas ir minčių žymėjimas. Vaizduotė ir asociacijos. Kaip padėti atminčiai.
  Psichologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2009-12-29
 • B. McFarlan "Kalbėk paprastai ir suprantamai"

  Bill McFarlan knygos "Kalbėk paprastai ir suprantamai" pristatymas. Įvadas. Atsikratykite bagažo ir kalbėkite aiškiai. Liaukitės neigę. Būkite principingi ką nors sakydami. Kaip išlikti Luizianos greitkelyje. "Atsiprašau" – sunkiausias žodis. Geriau karti tiesa, nei saldus melas. Teigiamai vertinkite save. Kalbėkite apie save teigiamai. Taip, ne ir nežinau. Būkite atidūs ir supratingi. Kad suprastumėte, pirmiausiai klausykitės. 12 55, 38, ir 7 procentai. Atkreipkite dėmesį į juos. Išvados.
  Psichologija, namų darbas(13 puslapių)
  2008-01-21
 • Bausmių įtaka vaiko elgesiui ir jo asmenybės vystymuisi

  Įvadas. Fizinių bausmių įtaka vaiko raidai. Fizinėmis bausmėmis baudžiamų vaikų psichosocialinio vystymosi ypatumai. Gyvenimo patirties inscenizacijos. Socialinės adaptacijos sunkumai. Žodinės bausmės. Šeimos įtaka vaiko asmenybės raidai ir socialiniam prisitaikymui. Kaip nustatyti vaiko elgesio ribas. Patarimai tėvams. Išvados.
  Psichologija, namų darbas(8 puslapiai)
  2010-01-14
 • Bendraamžių tarpininkavimas valdant konfliktus mokykloje

  Mokinys tarpininkas (mediatorius). Mokinių tarpininkavimas (mediacija). Bendraamžių tarpininkavimo projektai. Pagrindinės mokinių tarpininkavimo funkcijos. Bendraamžių tarpininkavimo organizavimas mokykloje. Moksleivių atranka. Moksleivių parengimas dalyvavimui programoje. Mokinio tarpininkavimo žingsniai. Informavimas apie mokinių patikėtinius. Suaugusiųjų dalyvavimas bendraamžių palaikymo programoje. Parama ir palaikymas moksleivių patikėtiniams. Programos vykdymo eiga ir stebėjimas. BTP programų efektyvumas.
  Psichologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-01-01
 • Bendroji psichologija (5)

  A blokas. "Kaip užauginti brandų žmogų". Tikslas – mokėti įvertinti brandaus žmogaus bruožus bei suvokti jo vystymosi veiksnius. B blokas. "Atminties tyrimas". Tikslas – išmokti praktiškai atlikti atminties tyrimą ir geriau suvokti atminties ypatumus. C blokas. "Asmenybės teorijų palyginimas. Tikslas – mokėti atskirti, analizuoti bei įvertinti asmenybės teorijas.
  Psichologija, namų darbas(9 puslapiai)
  2006-10-12
 • Darbinio streso poveikis darbuotoju asmeninei gerovei ir profesinei veiklai

  Įvadas. Darbo tikslas. Išsiaiškinti darbinio streso poveikį darbuotojų asmeninei gerovei ir profesinei veiklai. Darbo uždaviniai. Stresas ir jo priežastys. Streso požymiai. Streso įveika ir poveikis. Išvados.
  Psichologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2010-04-07
 • E. Malūkas "Šiukšlyno žmonės" (2)

  Edmundo Malūko romano "Šiukšlyno žmonės" analizė. Pagal asocialaus elgesio formas. Kriminaliniai nusikaltimai. Alkoholizmas. Valkatavimas. Fizinė žala. Materialinė žala. Psichologinė žala. Žodinė. Agresija. Fizinė. Priešiška – piktybinė agresija.
  Psichologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2009-01-06
 • Emocijos ir jausmai (3)

  Seminaras. Emocijos. Jausmai. Jausmų užgniaužimas. Jausmų išreiškimo būdai. Įdomybės iš kasdieninio gyvenimo, susijusios su tema. Emocinė porų terapija (ETP). Emocinis gėlių poveikis.
  Psichologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2009-02-09
 • Emocijos ir jausmai. Aktyvaus klausymosi normos. Grupės

  Emocijos ir jausmai, jų pažinimo reikšmė žmogaus gyvenimui. Emocijų išraiška. Emocijų valdymas. Emocinės būsenos. Jausmai. Aktyvaus klausymosi normos. Klausymosi technikos, barjerai. Nesiklausymo priežastys. Klausymosi stiliai. Efektyvaus klausymosi modelis. Kaip reikėtų klausytis. Aktyvus klausymasis. Kas pagerina klausymąsi. Pagrindinės gero klausymosi taisyklės. Grupės, jų rūšys, grupių formavimosi stadijos. Grupių rūšys. Grupės formavimasis.
  Psichologija, namų darbas(15 puslapių)
  2005-05-22
 • Geštaltinė psichologija

  Įvadas. Geštalto terapijos samprata. Geštaltinėje terapijoje yra skiriami tam tikri terapijos momentai. Įsisąmoninimas. Kontaktas. Geštaltų (figūrų formavimasis). Kontakto ribų sutrikimai. Geštaltinės terapijos taikymo sritys. Geštaltinės terapijos grupėse taikomi metodai. Išraišką skatinantys darbo metodai (padėti klientui sutelkti dėmesį į tai, kas įsisąmoninama). Geštaltterapijos modelis. Geštaltų formavimosi ir irimo stadijos.
  Psichologija, namų darbas(9 puslapiai)
  2008-11-06
 • Iliuzijos

  Pranešimas psichologijos paskaitai apie iliuzijas. Intensyvus smegenų darbas. Ką matome, o ką suvokiame. Praktinė iliuzijų reikšmė. Išvados.
  Psichologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2008-11-21
 • Interviu

  Interviu. Respondentas ir jo problema. Interviu planas. Atlikto interviu rezultatai.
  Psichologija, namų darbas(8 puslapiai)
  2011-08-29
 • Isterija ir isteriškos asmenybės psichologinio konsultavimo ypatumai

  Isterija. Isterija, neurozė. Isterinis neurozinis sindromas. Isteriško kliento ypatybės. Konsultavimo ypatumai. Statistika apie psichikos sutrikimus turinčius žmones.
  Psichologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2008-11-24
 • Išmokime bendrauti ir bendradarbiauti

  Projektas: "Išmokime bendrauti ir bendradarbiauti". Įvadas. Tikslai. Uždaviniai. Dalyviai. Vykdytojai. Pirmas etapas – teorinis pasirengimas. Antras etapas – praktinė veikla. 1- oji užduotis. 2-oji užduotis. Ši užduotis susijusi su neverbaliniu bendravimu. 3-oji užduotis. Ši užduotis skirta tobulinti aktyvųjį klausymo meną. Trečias etapas – vertinimas ir projekto tęstinumas.
  Psichologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2011-09-28
 • Kaip įmanomas mokslas – psichologija

  Įvadas. Tikslas. Kaip įmanomas mokslas. Kaip įmanomas socialinis mokslas. Kaip įmanoma psichologija. Išvados.
  Psichologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2007-07-17
 • Kinų tautos posakių rinkimas ir komentrai

  Psichologijos istorijos namų darbas. Kaltink save, o ne saulę, jeigu tavo sodas nežydi. Bitės nugara dryžuota, bet tigru jos nepavadinsi. Kuo daugiau pažįstamų, tuo mažiau pažįsti žmones. Jei gerbi kitus, tai gerbs ir tave, jei niekini kitus, tai niekins ir tave. Verčiau sugrįžti ir numegzti tinklą, nei nerti prieš srovę, svajojant apie žuvį. Teisk save taip, kaip teisi kitus, atleisk kitiems taip, kaip atleidi sau. Jei nešiosi po truputį – ir kalną perneši, jeigu po daug – teks patį nešti. Žirgą puošia ne balnas, žmogų – ne drabužiai. Vieno medžio vaisiai būna rūgštūs, ir saldūs, vienos motinos vaikai užauga ir kvaili, ir protingi. Graži moteris pasidaro visų negražių priešė. Liežuviu žudo kaip ir peiliu, tiktai be kraujo. Ilgas siūlas lengvai trūksta, ilga kalba lengvai klysta. Kai žvakė uždega kitą žvakę, pirmoji nieko nenustoja. Kalbėti gerus žodžius – nereiškia būti geram. Neperėjęs viršukalnės, nepasieksi lygumos.
  Psichologija, namų darbas(4 puslapiai)
  2010-11-17
 • Lėlių terapija

  Įvadas. Lėlių terapijos sąvoka ir istorija. Lėlių terapijos naudojimas. Lėlių terapija Lietuvoje. Išvados.
  Psichologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2009-12-02
 • Lyčių skirtumai

  Vyrų ir moterų jausmai. Vyriška - moteriška. Laisvalaikis. Erotinė stimuliacija. Vaikų auklėjimas. Skirtumai ir konfliktai.
  Psichologija, namų darbas(4 puslapiai)
  2005-05-24
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Puslapyje rodyti po