Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Asmenybės psichologija>Asmenybės psichologijos referatai

Asmenybės psichologijos referatai (302 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Įgimtos asmenybės užuomazgos ir temperamentas

  Temperamentas. Bendrasis apibūdinimas. Temperamento pagrindų aiškinimai. Astenikai. Piknikai. Atletikai. Viscerotonikas. Somatotonikas. Cerebrotonikas. Intravertai. Ekstravertai. Atskirų temperamento tipų psichologinės charakteristikos. Sangvinikas. Cholerikas. Flegmatikas. Melancholikas. Temperamento įtaka veiklai ir jo kitimo galimybės.
  Asmenybės psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2008-01-02
 • Individualios planavimo galimybės (7)

  Įvadas. Planavimas. I diena. Įtikinti darbdavį, kad esu verta paaukštinimo. "Už paslaugumą bus atlyginta". Susitikti su drauge. II diena. Padaryti matematikos namų darbus. Nuvažiuoti į "Akropolį". III diena. Susitvarkyti namus. Padaryti anglų namų darbus. IV diena. Savaitgalis namuose. Pagaminti pietus. V diena. Nusipirkti striukę. Nueiti į kirpyklą. Analizė. Vertybės. Asmeninės galios. Šalutinės aplinkybės. Trukdžiai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(13 puslapių)
  2009-02-13
 • Intelektas (10)

  Įvadas. Kas yra intelektas? Intelekto tyrimai. Intelekto formos. Intelektas ir informacijos perdirbimas. Paveldėjimo ir aplinkos įtaka intelektui. Intelekto skirtumų priklausomybė nuo genetinių ir aplinkos skirtumų. Intelekto koeficientas. IQ – tai dar ne intelektas. IQ matavimas. Įvairūs IQ testų tipai. IQ testams įtaką turintys faktoriai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-02-08
 • Intelektas (13)

  Įvadas. Genų ir aplinkos įtaka intelektui. Intelekto ir sugebėjimų sąryšis. Intelekto struktūra, sudėtinės dalys. Intelekto vertinimas. Išvada.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-12-29
 • Intelektas (9)

  Kas yra intelektas. Kaip matuojamas intelektas. Intelekto testų patikimumas. Intelektas: įgimtas ar įgytas. Intelektas ir sėkmė mokykloje. Ar galima pagerinti intelektą. Intelekto kitimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-01-16
 • Intelektas ir jo individualūs skirtumai

  Intelekto supratimas. Intelekto struktūra. Individualių intelekto skirtumų tyrimas.
  Asmenybės psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2005-11-30
 • Intelektas ir jo individualūs skirtumai (2)

  Intelektas. Intelekto rūšys. Socialiniai klasiniai skirtumai. Miesto ir kaimo skirtumai. Grupinių skirtumų priežastys. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-02-14
 • Intelektas ir sėkmė mokykloje bei profesinėje veikloje

  Įvadas. Intelekto kilmė. Kas lemia intelektą. Kaip matuoti intelektą? Intelekto testai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(13 puslapių)
  2007-04-24
 • Intelektas ir sėkmė profesinėje veikloje

  Kas yra intelektas? Informaciniai procesai profesinėje veikloje. Informacinių procesų intensifikacija veikloje. Informacijos saugojimas smegenyse. Profesinio mąstymo sugebėjimas. Klaida, kaltė ir atsakomybė inžinierinėje veikloje.
  Asmenybės psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-01-04
 • Intelektas, bei jį įtakojantys ir keičiantys veiksniai

  Įvadas. Intelektas. Genų ir aplinkos įtaka, bei Mėginimai jį tobulinti. Intelekto apibrėžimo problema. Intelekto vertinimas. Prigimtis ar aplinka lemia intelektą? Pastangos tobulinti intelektą. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-02-06
 • Intelektas. Intelektą aiškinančios teorijos

  Įvadas. Kas yra intelektas. IQ testai. Intelektas ir bendrieji protiniai sugebėjimai. Naujausi faktai apie intelektą. Išvada.
  Asmenybės psichologija, referatas(10 puslapių)
  2007-01-17
 • Isterinė asmenybė

  Įvadas. Isterinė asmenybė. Isterija. Konstitucinis isteroidinis žmogaus tipas.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-05-12
 • Isteroidinis charakterio nukrypimas

  Įvadas. Esminiai akcentuacijų bruožai, priežastys ir tipai. Akcentuacijos sąvokos apibrėžimas. Charakterio nukrypimų priežastys. Akcentuacijų tipai. Isteroidinis charakterio nukrypimas. Isteroidinio charakterio pagrindiniai bruožai. Isteroidinio charakterio nukrypimo vaidmuo asmens teisės pažeidimų etiologijoje. Isteroidiškų vaikų tėvų charakteristika ir tarpusavio santykiai. Isteroidinio tipo konsultavimas ir darbas su juo. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(13 puslapių)
  2006-10-23
 • Jausmai, emocijos ir valia: tarpusavio ryšys

  Įvadas. Jausmai, emocijos ir valia: tarpusavio ryšys. Bendroji emocijų ir jausmų samprata. Emocijų kilmė. Emocijos ir jausmai - netarpiško santykio su tikrove išgyvenimas. Emocijų išorinės išraiškos formos. Bendrasis valios apibūdinimas. Valios savybės. Valios ugdymas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(10 puslapių)
  2007-04-27
 • Jungo teorija

  Įvadas. Asmenybės struktūra. Archetipai. Asmenybės tipai. Asmenybės vystymasis. Alchemija individuacijos procese. Gyvenimo tarpsniai. Asmenybės keitimo galimybės (psichoterapija). Terapijos fazės. Sapnų aiškinimas ir aktyvi vaizduotė. Apibendrinimas.
  Asmenybės psichologija, referatas(14 puslapių)
  2007-01-30
 • Kaip stiprinti pasitikėjimą savimi ir išlaikyti dvasinę pusiausvyrą

  Įvadas. Savigarbos esmė. Imkimės veikti. Gausinkime energijos išteklius. Kaupkime pasitikėjimo atsargas. Atsikratykime baimės. Rašykite savo sėkmės žurnalą. Kurkime gerus santykius. Geros psichologinės sveikatos priesakai. Aromaterapinis masažas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(15 puslapių)
  2008-02-28
 • Kas yra sėkmė?

  Įžanga. Kas yra sėkmė? Kas nėra sėkmė? Sėkmės formulė. Teisingo nusistatymo (požiūrio) susidarymas. Teisinga filosofija. Pagrindas — mūsų charakteris. Santykių vaidmuo. Žvilgsnis į santykius mūsų šeimoje. Susidraugaukime (ar gyvenkime taikiai) su savo bosu. Santykių svarba finansiniu požiūriu. Fizinės, proto ir dvasinės būklės įtaka mūsų santykiams. Fizinė sveikata ir žmonių santykiai. Laikykimės dešimties žmonių santykių įsakymų. Sėkmės požymiai. Įsitikinimas ir įsipareigojimas — sėkmės pradžia. Mėgti savo darbą gerai, tačiau nebūtina mėgti kiekvieno savo darbo aspekto. Atkaklumas — privalomas dalykas. Disciplina: galvokime, kad eitumėme pirmyn. Humoro jausmas padeda – ypač jei jaučiamės nemaloniai. Kaip veikia motyvacija. Supraskime, kad nesėkmė — tai įvykis, o ne žmogus. Sėkmė - tai įprotis. Įgykime sėkmės laukdami ir tikėdamiesi, kad mums pasiseks. Viena sėkmė atneša kitą sėkmę. Sėkmės įgijimas kartojimu. Būti, daryti ir turėti. Pasirinkite sėkmę. Trylika sėkmės požymių. Keletas dalykų, vertų panaudoti kiekvienoje sėkmės strategijoje. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(20 puslapių)
  2006-03-16
 • Kognityvinės asmenybės teorijos

  Kognityvinė teorija. Piaget idėjos. Klinikinis tyrimo metodas. Pagrindiniai kognityviniai procesai. Kognityvinės raidos stadijos Piaget teorijoje. Kognityvinės teorijos vertinimas.
  Asmenybės psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2007-04-05
 • Konflikto samprata, tipai, sprendimas

  Sunkios asmenybės situacijos. Vidinių asmenybės konfliktų tipai. Pagrindiniai vidinių konfliktų tipai. Vidinių asmenybės konfliktų sprendimas. Tarpasmeninių konfliktų tipai. Tarpasmeninių konfliktų sprendimas.
  Asmenybės psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2005-10-03
 • Kritinė analizė: A. Kamiu "Svetimas"

  Albero Kamiu "Svetimas" kritinė analizė. Kamiu romano "Svetimas" analizė parašyta remiantis psichoanalitine kritika. Įvadas. Psichoanalitinė kritika. Froido teorijos. Jungo teorijos. Kamiu romanas svetimas. Kamiu romano svetimas analizė (psichoanalitinis metodas). Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(11 puslapių)
  2009-05-28
Puslapyje rodyti po