Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Socialinė psichologija

Socialinė psichologija (522 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Rūkymo paplitimas, priežastys ir prevencijos

  Rūkymo paplitimas jaunimo tarpe, psichologinės problemos, rūkymo priežastys. Apklaustų vaikinų požiūris į rūkančias merginas. Rūkymas yra žalingas įprotis.
  Socialinė psichologija, namų darbas(4 puslapiai)
  2005-09-11
 • S. Spies "Kūno kalba"

  Psichologo S. Spies knygos "Kūno kalba" recenzija.
  Socialinė psichologija, recenzija(3 puslapiai)
  2006-10-18
 • Sakytinės informacijos valdymas

  Įvadas. Žodinis bendravimas. Komunikacijos procesų gerinimas. Klausymasis. Vidinės nesiklausymo priežastys. Išorinės nesiklausymo priežastys. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-02-28
 • Santuoka ir skyrybos. Jų pasekmės

  Santuokų skaičius. Ištuokų skaičius. Finansinės problemos. Skyrybų pasekmės vaikams. Ilgalaikės neigiamos skyrybų pasekmės. Sėkmingas santuokinis įsipareigojimas. Iširusių šeimų vaikų ugdymas. Betėvystės tema. Kaip pasireiškia betėvystė? Poveikis psichikai: netenkama pasitikėjimo, sulėtėja intelektinis vystymasis. Specifinis poveikis lytiniam vystymuisi: vaikas kryžkelėje. Poveikis charakteriui: savikontrolės stoka. Vieniša motina. Pakeičiantis tėvą.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2005-10-11
 • Santuoka kaip įsipareigojimas. Santuoka, sugyvenimas ir gyvenimas skyrium

  Įvadas. Santuoka kaip įsipareigojimas. "Mano įsipareigojimai šeimai". Šeimyninės laimės kriterijai. Santuoka neįmanoma be krizių. Neskubėkite skirtis. Skyrybų mitai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-05-31
 • Santuoka. Pasiruošimas santuokai

  "Santuoka, pasiruošimas jai...". Tema. Tikslas. Uždaviniai. Numatomas rezultatas. Darbo formos. Klausytojai. Užsiėmimų laikas ir vieta. Projekto rengėjai. Projekto trukmė. Ikivedybinis bendravimas, pasiruošimas santuokai. Santuokos motyvai. Santuoka. Sutuoktinių pareigos. Santuoka ir vaikai. Nėštumo reguliavimas. Šeimos funkcijos. Vyras ir moteris šeimoje. Psichologiniai vaidmenys. Moteris ir vyras – sutuoktiniai. Psichologiniai vyro ir moters skirtumai. Seksualiniai vyro ir moters skirtumai. Šeimos konfliktai. Diskusija. Situacijos. Klausimas iš klausytojų. Kiek iki vedybų turi draugauti vaikinas su mergina? Kaip moterys reaguoja į vyrų nenorą šnekėti? Kada vyrai nesupranta moterų? Testas. Po vienu stogu.
  Socialinė psichologija, namų darbas(14 puslapių)
  2007-05-21
 • Savęs pažinimas saviugdoje ir socialinėje psichologijoje

  Savęs pažinimo istorijos dalelė pagal K. Stoškų. Savęs pažinimas pagal V. Spurgą. Savęs pažinimas (jaunimui) pagal L. Jovaišą. Faktai apie savęs supratimą (savęs vaizdą), minimi vadovėlyje "Social Psychology", pagal Th. Gilovich, D. Keltner, R.E. Nisbett.
  Socialinė psichologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-11-10
 • Savęs vertinimas. Bendravimas

  Įvadas. Savęs vertinimas. Savęs vertinimo veiksniai. Savęs lyginimas su kitais. Savęs vertinimo lygiai. Pasitikėjimas savimi bendravime. Bendravimo įpročių lavinimas. Kaip gi ugdyti bendravimo įpročius? Atvirumas bendraujant. Bendravimas ir informacija. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2006-03-22
 • Savigarbos ir pasiekimų ryšys

  Įvadas. Darbo tikslas – paanalizuoti savigarbos ir pasiekimų ryšį. Savigarba. Vaiko savigarbos ugdymas ir formavimas. Lūkesčiai, skatinantys arba slopinantys savigarbą. Savęs nuvertinimo ženklai. Savigarbos trūkumas. Pasitikėjimas savimi. Vaiko asmenybės užuomazgos. Savęs vertinimas. Ikimokyklinio amžiaus vaiko savimonė ir savęs vertinimas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(18 puslapių)
  2010-03-31
 • Savitarpio pagalba ir konkurencija

  Abipusė pagalba. Savitarpio pagalba padeda įveikti stresą. Konkurencija. Konkurencija iš arčiau. Kaip gimsta noras konkuruoti. Konkurencija – neatsiejama gyvenimo dalis. Kad konkurencija netaptų per aukšta. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2005-10-27
 • Savižudybę lemiantys veiksniai bei savižudybių prevencija

  "Mintis apie mirtį klaidina, nes verčia užmiršti gyvenimą.". "Stenkitės visuomet atlikti savo pareigą, ir žmonija pateisins jus net ištiktus nesėkmės.". "Niekas nebaigta tam, kuris gyvas". "Nesitrauk nuo nelaimės — eik tiesiai jos pasitikti". "netiesa, kad gyvenimas niūrus, netiesa, kad jame tik skausmas ir ašaros!.. Jame yra visa, ką norės rasti žmogus, nes jis turi jėgų sukurti tai, ko gyvenime nėra".
  Socialinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2006-10-26
 • Savižudybė. Savižudybės prevencija

  Savižudybės problema. Savižudybės prevencija: problemos mastai. Savižudybė ir psichikos sutrikimai. Alkoholizmas. Schizofrenija. Somatinės (kūno) ligos ir savižudybė. Lėtinės ligos, dėl kurių gali padidėti savižudybės pavojus. Sociodemografiniai ir aplinkos veiksniai. Savižudžių dvasinė būsena. Kaip užmegzti kontaktą su asmeniu, galvojančiu apie savižudybę ar mėginusiu nusižudyti. Savižudybių aprašymai gali paskatinti savižudybei. Savižudybių procesas vyksta keliais etapais. Mitai ir tiesos apie savižudybes. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(19 puslapių)
  2005-09-13
 • Savižudybė. Savižudybių prevencija (2)

  Savižudybė. Kodėl žmonės bando nusižudyti? Savižudybės problemos mastai. Pirminės sveikatos priežiūros personalo svarba. Alkoholizmas. Sociodemografiniai ir aplinkos veiksniai. Savižudžių dvasinė būsena. Savižudybė: mitai ir faktai. Kaip elgtis su asmeniu, mėginusiu žudytis. Savižudybių prevencijos 2003–2005 metų programa. Bendrosios nuostatos. Problemos svarba. Savižudybių prevencijos kryptys. Testas.
  Socialinė psichologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2005-10-24
 • Savižudybės jaunimo tarpe

  Įvadas. Savižudybė. Savižudybės jaunimo tarpe. Jaunesniųjų ir vyresniųjų paauglių skirtumai. Paauglių suicidinių elgsenų motyvacija. Statistiniai duomenys. Paauglių savižudybių prevencijos modelis Lietuvoje. Kaip padėti žmogui galvojančiam apie savižudybę. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2010-02-24
 • Savižudybės kaip socialinė problema. Savižudybės jaunimo tarpe

  Savižudybės kaip socialinė problema. Jų įveikimas. Savižudybės fenomeno analizė, Savižudybė individo lygmenyje (psichologiniai faktoriai), Savižudybės dinamika, Savižudybių rizikos veiksniai, Savižudybė socialiniame lygmenyje (socialiniai faktoriai), Savižudybių statistika Lietuvoje, Savižudybių moksliniai tyrimai (matavimas), Savižudybių įveikimas, Savižudybių jaunimo tarpe ypatumai, Jaunuolių savižudybių determinantės, Savižudybių paplitimas jaunimo tarpe, Pagalba, Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2005-04-07
 • Savižudybių prevencija

  Savižudybės. Savižudybių prevencijos galimybių tyrimas mokykloje. Problemos aktualumas. Pasiūlymai. Kodėl būtina pagalba. Požymiai, padedantys atpažinti ketinantį nusižudyti vaiką. Ką tada daryti. Pagrindinės vaikų savižudybių priežastys. Priemonės, kurių reikia iš karto imtis. Savižudybė. Jos etapai ir rūšys. Savižudybės vertinimai. Savižudybė - kaip vidinė žmogaus drama. Savižudybė tarpasmeninių santykių kontekste. Tyrimas. Tyrimų rezultatai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(23 puslapiai)
  2005-10-29
 • Savižudybių problema

  Įvadas. Savižudybės procesas. Savižudybių statistika. Statistiniai duomenys apie savižudybes. Situacija Lietuvoje. Savižudybių priežastys. Socialiniai veiksniai ir savižudybė. Pagrindiniai savižudiško elgesio rizikos faktoriai. Istoriniai savižudybių tipai. Būdai mažinti savižudybių skaičių. Visuomenės ir valdžios požiūris į savižudybę. Kaip pastebėti potencialius savižudžius? Prevencinės organizacijos. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(16 puslapių)
  2006-11-22
 • Sėkmingo bendravimo kalbos ypatybės

  Įžanga. Bendravimo funkcijos. Bendravimo procesas. Suvokimas. Užkodavimas. Persiuntimas. Iššifravimas. Triukšmas. Verbalinės bendravimo formos. Žodinis bendravimas. Bendravimas raštu. Neverbalinės bendravimo formos. Kiti bendravimo aspektai. Bendravimo problemos. Kalbos apribojimai. Kalbėjimo ir klausymo įgūdžiai. Laiko pasirinkimas ir punktualumas. Žodžių žaismas. Asmenybė ir suvokimas. Perkrovimas. Penkios klausymosi ir kalbėjimosi taisyklės. 1 taisyklė: atkakliai laikykitės emocinio vientisumo. 2 taisyklė: venk vienpusio bendravimo. 3 taisyklė: atraskite motyvą. 4 taisyklė: patikrinkit vienas kitą. 5 taisyklė: būkite aktyviais klausytojais. Išvada.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-02-27
 • Sėkmingo bendravimo rodikliai

  Įžanga. Kas yra bendravimas. Sėkmingo bendravimo samprata. Ar galime išmokti sėkmingiau bendrauti. Bendravimo orientacijos. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-05-22
 • Sėkmingo bendravimo rodikliai (2)

  Įvadas. Kas yra bendravimas. Kodėl žmonės bendrauja. Kokį bendravimą galime laikyti sėkmingu. Nuo ko priklauso tai ar žmogus sėkmingai bendrauja su aplinkiniais. Nuo ko priklauso tai ar žmogus sėkmingai bendrauja su aplinkiniais. Bendravimo kliūtys. Supratimo kliūtys. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2006-12-13
Puslapyje rodyti po