Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Psichologijos referatai

Psichologijos referatai (123 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Neurofiziologija: šizofrenija

  Temos aktualumo pagrindimas. Literatūros apžvalga. Sutrikimo priežastys. Klinika (ligos pasireiškimas). Tikslai ir rezultatai. Išvados.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2006-10-24
 • Neurolingvistinis programavimas

  Įvadas. NLP tikslai. NLP principai. NLP prielaidos. NLP esmė. Išvados.
  Psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2005-09-20
 • Operantinio determinavimo ir socialinio išmokimo teorijos

  Įvadas. Biheivioristinės teorijos. Reakcijos sąlygojimo teorija. Išmokimas gretinant. Operantinio determinavimo (sąlygojimo) teorija. Pastiprinimas ir operantinis determinavimas. Teigiami ir neigiami skatuliai. Pastiprinimo schemos. Sąlygotų veiksnių valdymas. Sąlygotas pastiprinimas. Premacko principas. Sąlygojanti sutartis. Reakcijų panaikinimas. Nuslopinimas. Kito elgesio pastiprinimus ir reakcijos mažų tempų pastiprinimas. Bausmė. Išvados.
  Psichologija, referatas(13 puslapių)
  2010-10-13
 • Parapsichologija

  Įvadas. Parapsichologijos ištakos. Kuo domisi parapsichologija. Hipnozė. Spiritizmas. Aiškiaregystė. Poltergeistai. Biolaukai. Telepatija. Telekinezė.
  Psichologija, referatas(15 puslapių)
  2006-01-12
 • Pasąmonė ir jos reiškiniai

  Sąmonė ir pasąmonė. Sąmonė ir pasąmonė reklamos praktikoje. Hipnozė. 25 kadras. LNK reklamose rasta per daug kadrų. Pasąmoninis perdavimas - sąmonės prievartavimas. Narkotikai ir sąmonė. Sapnai - pasąmonės signalai. Miegant smegenys "sutvarko" pasaulį. Ar kada nors girdėjote apie pasąmoninį informacijos perdavimą?
  Psichologija, referatas(18 puslapių)
  2007-11-29
 • Pedagoginė psichologija (2)

  Tikslai. Smurtas. Fizinis smurtas. Ar smurtas ir prievarta iš tiesų yra problema? Apie emocinį smurtą. Mokykla. Statistika. Smurtauja ne tik bendraamžiai. Kaip elgtis mokytojams, kai vaikas praneša apie patirtą prievartą? Pasekmės, lydinčios smurtą patyrusius vaikus. Savanoriai. Išvados, galimi problemos sprendimo keliai. Kas turi teikti pagalbą? Kam būtų teikiama ši pagalba? Kaip teikti pagalbą?
  Psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-04-18
 • Pelno siekiančių įmonių psichologinis konsultavimas

  Įvadas. Šiuolaikiškos organizacijos uždaviniai. Konsultavimo įmonėse tikslai ir uždaviniai. Konsultavimo darbovietėje klasifikacija ir teorinės kryptys. Mokymasis darbovietėje. Konsultavimo įmonėje modeliai. Išvados.
  Psichologija, referatas(13 puslapių)
  2009-01-27
 • Pokalbis - vienas iš būdų asmenybei tirti

  Asmenybės pažinimo rezultatai. Pokalbis. Pokalbio metodas. Pokalbio rūšys. Kontakto užmezgimas pokalbio pradžioje. Klausimų formulavimas. Kai kurie būdai pažinti tiriamojo asmenybę. Klausymasis ir stebėjimas pokalbio metu. Slepiamų faktų bei aplinkybių atskleidimas. Mįslingoji kūno kalba. Akių signalai. Padėtis visuomenėje ir gestų gausumas.
  Psichologija, referatas(11 puslapių)
  2005-10-11
 • Požiūris į šeimą

  Šeimos ir santuokos samprata. Šeimos ir santuokos sąvokų turinys. Skirtumai tarp santuokos ir šeimos. Nuomonių apie santuoką ir šeimos kūrimą įvairovė. Vyrų ir moterų požiūris į šeimą. Požiūris į šeimą ir santuoką kai kuriose pasaulio šalyse. Anglijos šeima. Amerikiečių šeima. Australijos šeima. Prancūzų šeima. Japonų šeima. Švedijos šeimos. Vokietijos šeima. Veiksniai, sąlygojantys lietuvių požiūrį į šeimą ir santuoką. Šeimos mikroklimatas . Ugdomosios programos. Šeimos politika. Išvados.
  Psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-05-17
 • Profesijos psichologija

  Įvadas. Savęs ir darbo pasaulio pažinimo svarba planuojant karjerą. Savęs pažinimas. Darbo pasaulio pažinimas. Kodėl turime dirbti? Psichologinė darbo ir profesijos reikšmė. Kodėl renkamės dirbti tai, ką dirbame? Žinios apie galimybes. Rinkos sąlygos. Šeimos nuostatos, tradicijos ir lūkesčiai. Artimumo veiksniai. Socialinė padėtis. Pašaukimas. Profesijos pasirinkimo problemos sprendimas. Ar teisingai pasirenkame? Profesijų klasifikacija. Profesinio apsisprendimo turinys. Profesinio apsisprendimo raidos etapai. Profesijos pasirinkimo skirtumai priklausomai nuo lyties. Išvados.
  Psichologija, referatas(20 puslapių)
  2008-06-06
 • Psichikos tyrimo ypatumai. Trumpa tyrimo metodų charakteristika

  Įvadas. Elgesio ir psichikos procesų tyrimo kryptis. Psichologijos sritys. Mokslinė veikla. Mokslinis požiūris. Mokslinis metodas. Psichologijos metodai. Aprašymas. Koreliacija. Eksperimentas. Teigiamos ir neigiamos laboratorinio tyrimo metodų pusės. Išvados.
  Psichologija, referatas(12 puslapių)
  2005-09-08
 • Psichinės gynybos mechanizmai

  Įvadas. Gynybos mechanizmai. Sublimacija. Neigimas. Išstūmimas. Projekcija. Priešybė. Racionalizacija. Izoliavimas. Panaikinimas. Atvirkštinis reagavimas. Identifikavimas. Konversija. Introjekcija. Kompensacija. Perkėlimas. Regresija. Išvados.
  Psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2008-01-22
 • Psichoanalizė (2)

  Psichoanalizė. Z. Freudas. C.G. Jungas. Kolektyvinė pasąmonė.
  Psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-02-01
 • Psichofizinės įtampos reguliavimas, relaksacinis kvėpavimas, psichogeninė treniruotė

  Įvadas. Psichofizinės įtampos reguliavimas. Relaksacinis kvėpavimas. Psichogeninė treniruotė. Apibendrinimas.
  Psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2005-12-18
 • Psichologija: jutimas ir suvokimas

  Įvadas. Jutimai ir suvokimas. Suvokimas. Jutimai. Pojūčiai. Objektų judėjimas. Spalvų suvokimas. Sensorika. Tikslas. Teorinė apžvalga. Spalvų suvokimas. Ketvirtosios funkcijos sensorika. Subjektinė sensorika (Don Kichotas, Hekslis). Adaptacija ir pripratimas. Šeštasis pojūtis. Jutimai. Kaip mes pažįstame gamtos ir visuomenės reiškinius. Išvados. Jutimo ir suvokimo skirtumas.
  Psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2009-12-14
 • Psichologijos mokslo atsiradimas

  Įvadas. Psichologijos, kaip savarankiško mokslo atsiradimas. Psichologijos krypčių atsiradimas. Psichologija Lietuvoje. Kas yra psichika ir kada, kaip ji atsirado? Išvados.
  Psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-10-16
 • Psichologijos mokslo istorinė raida

  Įvadas. Psichologijos mokslo istorinė raida. Psichologija iki vidurinių amžių. Psichologija viduramžiais. Psichologija naujaisiais amžiais. XIX amžiaus pabaigos psichologija. Šių dienų psichologija. Psichologijos mokslo istorinė raida Lietuvoje. Išvados.
  Psichologija, referatas(11 puslapių)
  2007-01-30
 • Psichologijos mokslo priešistorė

  Įvadas. Psichologijos mokslo samprata. Psichologijos mokslo susiformavimas. Šiuolaikinės psichologijos kryptys. Struktūralizmas. Funkcionalizmas. Biheviorizmas. Geštaltpsichologija. Psichoanalizė. Kognityvinė psichologija. Humanistinė psichologija. Psichologija Lietuvoje. Psichologijos šakos. Fundamentaliosios psichologijos šakos. Taikomosios psichologijos šakos. Psichologijoje naudojami metodai. Išvados.
  Psichologija, referatas(11 puslapių)
  2005-05-23
 • Psichologijos mokslo priešistorė (2)

  Psichologijos mokslas. Psichologijos raidos apžvalga. Racionalistinė kryptis. Empirizmo srovė. Asociacinė psichologija. Evoliucionizmas. Išvados.
  Psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-06-05
 • Psichologijos mokslo priešistorė (3)

  Psichologijos apibrėžimo problema. Psichologijos objektas. Psichologijos kilmė: senovės Azijos psichologija, senovės graikų ir romėnų psichologija. Viduramžių psichologija. Psichologijos, kaip savarankiško mokslo, atsiradimas. Psichologijos krypčių formavimasis. Psichologijos pradininkų veikla (1879 – 1913 m.). Išvados.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2006-11-30
Puslapyje rodyti po