Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Organizacinė psichologija

Organizacinė psichologija (115 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Psichologinis klimatas organizacijoje ir jo gerinimo būdai

  Teorinė dalis. Įvadas. Organizacijos psichologiniam klimatui įtaką darantys veiksniai. Vadovavimas. Darbuotojų vertikalūs bei horizontalūs tarpusavio santykiai. Vadovavimo grupei stilius. Darbo sąlygos konkrečiose darbo vietose. Darbo ir dirbančiųjų poilsio organizavimas. Materialinis ir moralinis skatinimas. Darbuotojų pasitenkinimas darbu. Motyvacija. Grupės darna. Socialinis psichologinis suderinamumas. Bendravimas. Organizacijos psichologinio klimato gerinimas, optimizavimas. Psichologinio klimato reikšmė organizacijoje. Projektas. Projekto reikšmė ir prasmingumas. Organizacijos, kuriai skiriamas projektas, trumpa apžvalga. Tikslas. Uždaviniai. Dalyviai. Trukmė. Turinys. Seminarai. Bendrieji seminarai. Seminarai vadovaujančiam ir administraciniam personalui. Psichologinio klimato gerinimo būdai ir priemonės. Veiksmų planas. Susirinkimas. Vienos dienos profesinė komandiruotė. Poilsinis renginys visai šeimai. Aktyvi fizinė veikla laisvalaikiu. Psichologo konsultacijos. Materialinis skatinimas. Antrasis anketavimo etapas. Galutinis susitikimas. Projekto ekspektacijos. Priedai.
  Organizacinė psichologija, referatas(17 puslapių)
  2006-06-01
 • Reakcijos į etikos problemas. Bendradarbių konfliktai

  Reakcijos į etikos problemas. Dažniausiai pasitaikančios darbo konfliktų priežastys. Konfliktai dėl paaukštinimų ir paskatinimų. Darbuotojų priklausomybės mitas. Praktikos nėra kuo kompensuoti. Bendradarbių konfliktai. Darbas - tai šeima. Išvados.
  Organizacinė psichologija, referatas(15 puslapių)
  2006-01-22
 • Savęs pristatymas ieškant darbo

  Įvadas. Tikslas. Uždaviniai. Kaip ruoštis pokalbiui dėl darbo. Kas svarbu ruošiantis pokalbiui? Kaip apsirengti einant į pokalbį? Pokalbis su darbdaviu. Savęs pristatymas naujoje darbo vietoje. Išvados. Santrauka. Savęs prezentacija ieškant darbo. Pokalbis su darbdaviu. Savęs pristatymas naujoje darbo vietoje. Atvykus į pokalbį su darbdaviu. Kaip pasiruošti pokalbiui su būsimu darbdaviu? Tai įdomu. Praktinės užduoties grupei aprašymas.
  Organizacinė psichologija, namų darbas(16 puslapių)
  2007-01-08
 • Stresas darbe (2)

  Kas yra stresas ir stresas darbe? Streso darbe prevencija. Darbo veiksniai, galintys sukelti stresą. Išvados.
  Organizacinė psichologija, referatas(19 puslapių)
  2005-10-06
 • Stresas darbe (3)

  Įžanga. Kas yra stresas darbe? Ar stresas darbe yra didelė problema ir kas nuo jo kenčia? Teisės aktai. Rizikos vertinimas ir streso darbe prevencija. Reikalavimai. Kontrolė. Santykiai. Pokyčiai. Funkcijos. Parama, mokymas ir individualūs veiksniai. Tolimesnė informacija.
  Organizacinė psichologija, konspektas(6 puslapiai)
  2005-12-06
 • Stresas darbe (4)

  Įvadas. Stresas darbe, kaip jį valdyti? Kas yra stresas? Kodėl žmonės skirtingai reaguoja į stresą? Streso pasekmės. Kaip valdyti stresą?
  Organizacinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-12-31
 • Stresas darbe (5)

  Įvadas. Streso teorija. Emocijos. Stresas. Stresas ir stresoriai, jo požymiai. Teigiamas ir neigiamas stresas. Stresas darbe. Streso darbe priežastys. Socialinė parama. Darbo atlikimo efektyvumas ir stresas. A ir b asmenybės tipai. Streso lygio tyrimas. Tyrimo tikslas, uždaviniai ir tyrimo dalyviai. Tyrimo metodika. Tyrimo analizė. Streso mažinimo priemonės. Streso įveikimo principai. Streso bei protinio nuovargio profilaktika. Antistreso strategijos. Išvados.
  Organizacinė psichologija, kursinis darbas(28 puslapiai)
  2008-10-29
 • Stresas darbe (6)

  Įvadas. Darbo tikslas – išanalizuoti streso poveikį žmonių darbui. Teorinė dalis. Stresas. Stresas ir stresoriai. Teigiamas ir neigiamas stresas. Streso darbe ekonominis kontekstas. Streso sukeliamos ligos. Stresą sukeliantys veiksniai. Streso valdymas. Individualios streso mažinimo priemonės. Organizacinės streso mažinimo priemonės. Praktinė dalis. Streso lygio tyrimas. Tyrimo metodika. Tyrimo analizė. Išvados.
  Organizacinė psichologija, kursinis darbas(22 puslapiai)
  2009-05-06
 • Stresas ir jo ypatumai policijos pareigūnų darbe

  Įvadas. Kas yra stresas? Kas sukelia ir kaip reaguojama į stresą? Stresas policijos pareigūnų darbe. Išvados.
  Organizacinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2006-11-22
 • Stresas ir jo valdymas darbe

  Įvadas. Darbo tikslas: išanalizuoti streso būseną psichologiniu pagrindu ir pateikti, kaip jį įveikti darbe. Stresas. Streso sąvokos palyginimas. Stresas darbe. Kas sukelia stresą? Streso simptomai. Kodėl žmonės skirtingai reaguoja į stresą? Streso pasekmės. Streso valdymas. Išvados.
  Organizacinė psichologija, referatas(19 puslapių)
  2010-03-30
 • Stresas ir sveikata. Stresas darbe

  Įvadas. Stresinės situacijos darbe. Streso požymiai. Kova su stresu. Išvados.
  Organizacinė psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2007-02-14
 • Stresas pareigūnų darbe

  Planas. Įžanga. Stresas. Streso samprata. Fiziologiniai pakitimai ir savijauta streso metu. Streso sukeliamos ligos. Stresorių poveikis organizmui. Streso įveikimas. Streso priežastys, stresoriai. Pareigūnų darbo stresoriai. Tarpasmeniniai stresoriai. Šeima. Organizaciniai stresoriai. Administracinė praktika. Konfliktai. Palaikymo stoka. Pasmerktinas darbas. "Bausmė". Komunikacija. Tarpgrupiniai stresoriai. Santykiai su vyresniaisiais. Santykiai su kolegomis. Individualūs stresoriai. Pamaininis darbas. Nuobodulys. Savigarba. "Perdegimas". Švietimas. Atsipalaidavimas. Išvados.
  Organizacinė psichologija, referatas(25 puslapiai)
  2006-09-11
 • Streso darbe priežastys ir jo valdymo analizė: tarptautinė kompanija "IMCD"

  Įvadas. Darbo tikslas: ištirti tarptautinės kompanijos darbuotojų streso lygį, jo priežastis ir valdymo būdus, pateikti įtampos darbe mažinimo rekomendacijas. Teorinė dalis. Streso samprata. Streso požymiai. Stresą sukeliantys veiksniai (stresoriai). Streso kontrolė ir įveikimas. Streso poveikis ir pasekmės. Stresas darbe. Streso šaltiniai organizacijoje. Streso valdymas. Intervencijos sienkiant išvengti darbinio streso. Į organizaciją nukreiptos intervencijos. Į individą nukreiptos intervencijos. Praktinė dalis. Tyrimo metodika. Tyrimo rezultatai. Išvados. Priedai (2).
  Organizacinė psichologija, kursinis darbas(56 puslapiai)
  2010-09-24
 • Streso samprata, jo stadijos

  Streso samprata, jo stadijos. Aprašyti stresinės situacijos pavyzdį. Fiziologinės, psichologinės ir elgesio reakcijos toje situacijoje.
  Organizacinė psichologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2007-02-15
 • Streso veiksniai organizacijoje. Streso valdymo strategijos

  Įvadas. Tyrimo tikslas – nustatyti streso veiksnius ir jo valdymo strategijas dviejose Lietuvos įmonėse: UAB "Litera" ir UAB "Protex Inwest Baltic". Streso ir stresoriaus samprata. Stresas — kas tai? Stresorius. Teoriniai aspektai. Streso teorijos. Streso šaltiniai organizacijoje. Emociniai streso šaltiniai. Darbo aplinkos sąlygojami streso šaltiniai. Individualūs streso šaltiniai. Streso padariniai organizacijoje. Stresas ir sveikata. Streso valdymas organizacijoje. Streso valdymo būdai. Empirinis tyrimas. UAB "Litera" tyrimo rezultatai. UAB "Protex Inwest Baltic" tyrimo rezultatai. Lyginamoji tyrimo rezultatų analizė. Išvados. Priedai (24 psl.)
  Organizacinė psichologija, kursinis darbas(44 puslapiai)
  2009-02-04
 • Stresų priežastys ir pasekmės, kokie būdai naudojami stresui pašalinti (2)

  Įvadas. Stresas ir stresoriai. Streso priežastys. Reakcija į stresą. Stresas ir jo pasekmės. Širdies ligos. Atsparumas ligoms. Vėžys. Streso įveikimo būdai. Išvados.
  Organizacinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2007-09-30
 • Tarpasmeniniai santykiai ir bendravimas darbe

  Įvadas. Komunikacijos požymiai. Tarpasmeninė komunikacija. Išvados.
  Organizacinė psichologija, namų darbas(10 puslapių)
  2007-01-09
 • Vadovavimas (10)

  Įvadas. Vadovavimo sąvoka. Pagrindinės būdingųjų bruožų požiūrio į vadovavimą idėjos. Situacinis vadovavimo modelis. Bihevioristinis požiūris į vadovavimą. Vadovavimo stiliai. Autokratinis vadovavimo stilius. Demokratinis vadovavimo stilius. Liberalusis vadovavimo stilius. Įtikinėjantis vadovavimo stilius. Konsultuojantis vadovavimo stilius. Vadovo asmeninių savybių įtaka konfliktui ir valdymui. Vadovo asmenybės ypatumai. Orientacija į žmogų. Numatymo įgūdžiai. Vaizduotės įgūdžiai. Vertybių derinimo įgūdžiai. Įgalinimo įgūdžiai. Savęs supratimo įgūdžiai. Reikalavimai vadovui. Asmenybių tipai. Pojūtis, kad esu pilnai suprastas. Transformuotas tekstas. Tekstas perrašytas trečiu asmeniu ir suskirstytas į prasminius vienetus. Patyrimo kategorijos. Apibrėžimas. Išvados.
  Organizacinė psichologija, kursinis darbas(49 puslapiai)
  2007-01-26
 • Vadovavimo stilius ir jo nustatymas švietimo organizacijoje

  Įvadas. Vadovavimo stilių apžvalga teoriniu aspektu. Vadovavimo stiliaus samprata ir elementai. Vadovavimo stilių klasifikacijos. Platono pateikta vadovavimo stiliaus ir vadovų tipų klasifikacija. Vadovavimo stiliai, priskiriami prie tradicinių. Vadovavimo stiliai, priskiriami prie šiuolaikinių. K. Levino pateikta individualių vadovavimo stilių klasifikacija. R. Likerto išplėstiniai vadovavimo stiliai. Vadovavimo stilių klasifikacija pagal vadovų orientaciją. Vadovavimo stilių klasifikacija pagal vadovo vadybinių veiksmų prioritetus. Vadovavimo stilių klasifikacija pagal P. Hersį ir K. Blanchardą. Vadovavimo stilių klasifikacija pasiūlyta F. Fiedlerio. Vadovavimo stilių klasifikacija pagal R. Bleiką ir Dž. Moutoną. 3 Vadovavimo stiliaus pasirinkimui įtakos turintys veiksniai. Vadovavimo stiliaus nustatymo švietimo organizacijoje tyrimas. Vadovavimo stiliaus nustatymo švietimo organizacijoje tyrimo metodika. Antrinių duomenų šaltinis. Pirminių duomenų šaltiniai. Vadovavimo stiliaus nustatymo švietimo organizacijoje tyrimo rezultatai ir jų aptarimas. Telšių apskrities 14-os mokyklų apklausos tema "Vadovo kompetencija ir jos ugdymas" rezultatai. Standartizuotos anketinės apklausos rezultatų analizė. Anketos – klausimyno "Koks jūsų vadovavimo stilius" rezultatai. Išvados. Priedai (2).
  Organizacinė psichologija, referatas(23 puslapiai)
  2007-12-07
 • Vadovo ir pavaldinio santykiai

  Įžanga. Pirmasis įspūdis. Kaip išvengti konflikto. Išvados.
  Organizacinė psichologija, rašinys(4 puslapiai)
  2007-06-12
Puslapyje rodyti po