Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Asmenybės psichologija>Asmenybės psichologijos referatai

Asmenybės psichologijos referatai (302 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Nerimas (2)

  Įvadas. Nerimas, kaip emocinė būsena. Biologiniai nerimo veiksniai. Nerimas psichologiniu požiūriu. Socialiniai nerimo aspektai. Nerimo sukeliamos pasekmės. Išvados. Išnašos.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2008-02-11
 • Nerimas ir baimė (2)

  Įžanga. Įkyriosios būsenos. Baimė. Nerimas. Afektas. Fobijos. Agorafobija. Akrofobija. Arachnofobija. Dismorfobija. Eritrofobija. Hidrofobija. Klaustrofobija. Klitrofobija. Ligų baimė. Kancerofofija. Kardiofobija. Venerofobija. Tanatofobija. Nekrofobija. Pirofobija. Noktofobija. Pabaiga.
  Asmenybės psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2005-11-03
 • Nerimas ir baimės

  Įvadas. Nerimas. Fobijų sąvoka. Fobijų rūšys, diagnostika, gydymas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(24 puslapiai)
  2006-12-04
 • Nerimas, jo psichologinis poveikis žmogui

  Įvadas. Dėstomoji dalis. Nerimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-02-27
 • Netektis kaip socialinė psichologinė problema

  Įvadas. Netekties samprata. Savimonės reikšmė. Sielvarto ir liūdesio mirus artimam žmogui samprata. Suaugusių sielvartas ir liūdesys, mirus artimam žmogui. Sielvartas kūdikystės ir vaikystės metais. Sielvartas senatvėje. Šeimos reakcija į sunkias netektis. Sielvartas ir pyktis. Socialinė psichologinė pagalba netekties ištiktam žmogui ir šeimai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(12 puslapių)
  2007-10-18
 • Nuostatos ir elgesys

  Įvadas. Nuostatos ir jų esmė. Nuostatų formavimas ir jų pasikeitimai. Žmonių suvokimas. Teigiamos ir neigiamos nuostatos. Nuostatos ir elgesys. Nuostatų ir elgesio santykis. Vidinės darnos palaikymas. Nuostatų keitimas – įtikinėjimas. Pirkite (keletas įtikinėjimo būdų). Pasipriešinimas įtikinėjimui. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(11 puslapių)
  2007-04-11
 • Paveldimumo ir aplinkos poveikis intelektui

  Įvadas. Teorinė dalis. Intelektas. Intelekto samprata, esmė ir struktūra. Intelekto rūšys. Paveldimumas. Intelekto matavimas, testai. Intelekto paveldimumą įtakojantys veiksniai. Aplinka. Aplinkos faktų pavyzdys. Galimi trys aplinkos r vaiko asmenybės formavimosi interakcijos būdai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(13 puslapių)
  2007-02-27
 • Pozityvus mąstymas – geros savijautos garantas

  Įžanga. Du požiūriai į pasaulį: pesimizmas ir optimizmas. Išmoktas bejėgiškumas. Kognityvinė terapija. Kaip tapti optimistu? Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2008-02-21
 • Prancūzijos gėjai

  Įvadas. Prancūzijos gėjai. Gėjai ir lesbietės išskleidė vaivorykštės vėliavą. Apie homoseksualų santuokas Prancūzijoje. Pirmoji gėjų santuoka Italijoje - Prancūzijos ambasadoje. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-09-27
 • Prievartautojo elgsenos atskleidimas, prievartos simptomai

  Įvadas. Prievartos samprata. Prievartautojo elgsenos atskleidimas. Prievartos simptomai (slaptumas). Įstatymai, reglamentuojantys vaiko teises bei garantuojantys jų apsaugą. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(15 puslapių)
  2009-03-17
 • Priklausomybė nuo interneto (2)

  Įžanga. Psichologinė priklausomybė. Internetas. Priklausomybės nuo interneto kriterijai. Pažeidžiamumas. Laiškas. Būties dviprasmybės. Kas ką valdo. Kompiuterių aukos. Neatlaikė vaikiška širdis. Projektas "Saugesnis internetas". Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-10-24
 • Priklausomybė nuo kompiuterio

  Įvadas. Būties dviprasmybė. Ligos atsiradimas. Simptomai. Priklausomybės aukos. Pasekmės. Kaip padėti asmeniui turinčiam priklausomybę nuo kompiuterinių žaidimų. Poveikis sveikatai. Daugėja mirčių. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2009-04-03
 • Priklausomybė. Asmenybę žlugdančios priklausomybės

  Įvadas. Priklausomybė. Alkoholizmas. Alkoholizmas, priklausomybės nuo alkoholio simptomai. Alkoholio poveikis žmogui. Pagalba alkoholį vartojantiems žmonėms. Narkomanija. Narkotikai ir jų vartojimo simptomai. Narkotikų vartojimo priežastys. Narkotikų vartojimo būdai. Narkotikų vartojimo pasekmės. Pagalba narkotikus vartojančiam žmogui. Priklausomybė nuo nikotino. Nikotinas, jo vartojimo pasekmės. Pagalba bandantiems mesti rūkyti. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(18 puslapių)
  2005-11-18
 • Priklausomybės azartiniams lošimams rizika

  Įvadas. Azartinių lošimų atsiradimo istorija. Azartinių lošimų rūšys. Priklausomybės samprata. Priežastys skatinančios įnikti į azartinius lošimus. Azartiniai lošimai ir patologiniai pokyčiai. Patologinis potraukis azartiniams lošimams ir nuotaikos sutrikimai, suicidiniai bandymai bei savižudybės. Patologinis potraukis azartiniams lošimams ir asmenybės sutrikimai. Patologinis potraukis azartiniams lošimams ir nerimo sutrikimai. Patologinis potraukis azartiniams lošimams ir hiperkineziniai sutrikimai. Įdomūs faktai apie azartinius lošimus. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(11 puslapių)
  2007-03-15
 • Protinis atsilikimas (2)

  Apibrėžimas. Protinio atsilikimo klasifikacija. Etiologija. Diagnostika. Prevencija.
  Asmenybės psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2009-02-03
 • Psichikos samprata. Psichikos filogenezė. Žmogaus psichikos ypatumai

  Įvadas. Psichikos samprata. Psichikos funkcijos. Psichologijos filogenezė ir ontogenezė, jas įtakojantys veiksniai. Žmogaus raidos stadijos pagal Eriksoną. Įsisąmoninti ir neįsisąmoninti psichiniai reiškiniai. Asmenybės struktūra – psichika. Psichinę raidą lemiantys veiksniai. Praktinė užduotis psichikos korekcijai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(15 puslapių)
  2006-12-21
 • Psichikos samprata. Psichikos struktūra

  Įvadas. Psichikos samprata. Biologiniai psichikos pagrindai. Psichiniai reiškiniai. Psichikos funkcijos. Įsisąmoninti ir neįsisąmoninti psichiniai reiškiniai. Psichikos struktūra. Išvada.
  Asmenybės psichologija, referatas(10 puslapių)
  2006-10-23
 • Psichiniai sutrikimai. Neurozė

  Įvadas. Psichikos sutrikimai. Požiūriai į psichikos sutrikimus. Psichikos sutrikimų apibrėžimas. Psichikos sutrikimų samprata. Psichikos sutrikimų klasifikacija. Labiausiai paplitę ir sudėtingi sutrikimai. Nerimo sutrikimai. Generalizuotas nerimas. Fobiniai sutrikimai. Obsesinis - kompulsinis sutrikimas. Nuotaikos sutrikimai. Neuroziniai, stresiniai ir somatoforminiai sutrikimai. Schizofrenija, schizotipinis ir kliedesinis sutrikimai. Organiniai ir simptominiai psichikos sutrikimai. Psichikos ir elgesio sutrikimai, atsiradę dėl psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo. Valgymo sutrikimai. Neorganiniai miego sutrikimai. Suaugusiųjų asmenybės ir elgesio sutrikimai. Protinis atsilikimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(15 puslapių)
  2006-12-11
 • Psichoanalizė (4)

  Įvadai. Riktai. Sapnai. Vaikų sapnai. Terapija. Hipnozė. Analitinė terapija.
  Asmenybės psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2008-03-22
 • Psichoanalizė ir kultūros kilmės aiškinimas

  Įvadas. Darbo tikslas yra psichoanalizė ir kultūros kilmės aiškinimas. Problema: "Ar papročiai išlieka tol, kol kelia pasitenkinimą?". Kultūros samprata ir psichoanalizė. Z. Froido teorijos. Libido sublimacija. Edipo kompleksas. Modernizmo reikšmė kultūros kaitai. Kultūros išlikimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(10 puslapių)
  2009-01-12
Puslapyje rodyti po