Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Socialinė psichologija>Socialinės psichologijos referatai

Socialinės psichologijos referatai (315 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Fizinis smurtas prieš vaikus šeimoje

  Įvadas. Teoriniai fizinio smurto prieš vaikus šeimoje pagrindai. Fizinio smurto prieš vaikus samprata ir priežastys. Fizinio smurto prieš vaikus apžvalga Lietuvoje. Fizinio smurto poveikis vaiko vystymuisi. Problemos sprendimo būdai ir galimybės. Socialinis darbas su šeima pagal sisteminį darbo modelį. Poreikio nustatymas. Galimybių nustatymas, vaidmenų, uždavinių numatymas. Aptartų planų vykdymas ir alternatyvų numatymas. Įvertinimas ir užbaigimas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2005-09-01
 • Fiziologinio streso teorija

  Įvadas. Stresas. Streso sąvoka. Hansas Selye. Fiziologinio streso teorija. Stresoriai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2006-11-21
 • Gatvės vaikai

  Darbo tikslas – išnagrinėti vaikų, gyvenančių gatvėje kasdienybę, darbą ir jų išnaudojimą. Darbo uždaviniai: išsiaiškinti, kokius vaikus vadiname gatvės vaikais; išanalizuoti narkotinių medžiagų paplitimą gatvės vaikų tarpe; išsiaiškinti galimus gatvės vaikų išnaudojimo būdus; išnagrinėti prekybos gatvės vaikais fenomeną Lietuvoje.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-04-27
 • Grupės

  Įvadas. Tarpasmeniniai santykiai. Asmenybė ir grupė. Grupių rūšys. Lyderiavimas ir vadovavimas grupėse. Grupės įgalinimas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2007-02-15
 • Grupės ir bendravimas jose

  Kas yra grupė. Grupių rūšys. Formalios grupės. Neformalios grupės. Kitos grupių rūšys. Asmenybė ir grupė. Konformizmas grupėje. Asmenybės statusas grupėje. Tarpasmeniniai santykiai grupėse. Lyderiavimas ir vadovavimas grupėse. Grupės lyderis. Požiūriai į vadovavimą. Konfliktai. Konfliktas, jo priežastys. Konfliktų sprendimo būdai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(15 puslapių)
  2006-01-11
 • Grupės konfliktai. Konfliktų sprendimo būdai

  Įvadas. Tikslas: Išanalizuoti grupių konfliktus ir jų sprendimo būdus. Konfliktų rūšys. Konfliktų stadijos. Konfliktų priežastys. Konfliktų pasekmės. Konfliktų valdymas. Derybos – svarbus konfliktų sprendimo būdas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(14 puslapių)
  2008-10-20
 • Grupių rūšys

  Grupės ir kolektyvo samprata. Grupė ir jos rūšys. Grupių raida. Grupės tikslai ir normos. Grupės struktūra. Grupė ir asmenybė. Grupės lyderiai. Asmenybės savijauta grupėje. Kolektyvinis apsisprendimas ir konformizmas. Psichologinė darna ir konfliktai.
  Socialinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-03-13
 • Humoro psichologija

  Įvadas. Darbo tikslas: pateikti surinktą medžiagą tema: humoro psichologija mūsų gyvenime. Juoko istorija. Humoras – teigiamas žmogaus sveikatai. Humoro reikšmė asmenybei. Humoro jausmas gimsta vaikystėje. Humoro vaidmuo vyrų ir moterų santykiuose. Humoras mūsų gyvenime padeda atsipalaiduoti. Kaip mes juokaujame. Humoras darbe. Arogantiškas vadovas. "Minkštas" vadovas. Solidus kolega. Naujokas. Darbe galima ir reikia juokauti. Juokauti gali ne tik vadovybė. Humoras – santykių "alyva". Humoras gali pagerinti darbo kokybę. Humoras lietuvių literatūroje. Išvada.
  Socialinė psichologija, referatas(18 puslapių)
  2011-03-10
 • Ikimokyklinio amžiaus vaikų socializacija

  Įvadas. Vaiko ir vaikystės samprata. Socializacijos samprata. Vaikystės socializaciją lemiančios institucijos.
  Socialinė psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2008-11-07
 • Individas grupėje

  Individas grupėje. Individo vieta grupės struktūroje. Grupės lyderis. Individas kaip darbo grupės aktyvus darbuotojas. Individas efektyvios grupės modelyje. Individo elgesys organizacijoje. Individų bendravimas grupėje. Individas grupės formavimosi fazėse. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(14 puslapių)
  2006-01-12
 • Individualūs ir grupiniai sprendimo būdai

  Įžanga. Kas yra grupė? Bendravimas grupėse. Individualūs problemų sprendimo būdai. Asmenybės samprata. Konflikto valdymas. Konfliktuojančių asmenų mokėjimas išklausyti. Konfliktai tarp grupių ir individualių asmenų. Konfliktų išsprendimo būdai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-11-13
 • Internetiniai pokalbiai ir jų įtaka realiam bendravimui

  Įvadas. Internetiniai pokalbiai. Internetinių pokalbių samprata. Internetinių pokalbių priežastys. Internetinių pokalbių rūšys. Internetinių pokalbių įtaka realiam bendravimui. Pasitikėjimo savimi ugdymas. Neverbalinės komunikacijos įgūdžių trūkumas. Įtaka asmeniniam gyvenimui. Pramoga ir mokymais. Išvados. Išnašos.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2008-05-07
 • Intymus sutuoktinių ryšys

  Kodėl svarbu tirti meilę. Teorizuojant meilę. Pirminiai, diadiniai, "mes" santykiai. Meilės kokybė – intymumas. Keturios intymumo dilemos. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-11-28
 • Įsisąmoninti ir neįsisąmoninti savęs vertinimo aspektai

  Įsisąmoninti ir neįsisąmoninti savęs vertinimo aspektai. Aš vaizdas. Aš vaizdo komponentai.
  Socialinė psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-10-10
 • Įvaizdis komunikacijoje

  Įvadas. Įvaizdis komunikacijoje. Įvaizdžio kūrimas. Įvaizdžio kūrimo žingsniai. Įvaizdžio išlaikymas. Įvaizdžio svarba viešojo pasisakymo metu. Įvaizdis gyvenimiškose situacijose. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-12-19
 • Įvaizdžio arba įspūdžio kūrimas

  Įvadas. Įvaizdžio formavimasis. Įvaizdžio išsaugojimas ir koregavimas. Savojo įspūdžio pateikimas kitiems arba prisistatymas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-12-13
 • Jaunimo socializacijos problemos Lietuvoje

  Vaikų ir jaunimo socializacijos programa. Bendrosios nuostatos. Pagrindinės sąvokos. Situacijos analizė. Programos strategija. Įgyvendinimo etapai. Lėšų poreikis. Numatomi rezultatai. Įgyvendinimo kontrolė.
  Socialinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2005-11-19
 • Jausmų įtaka bendravimui ir tarpasmeniniams santykiams

  Įvadas. Jausmai, bendrasis jų apibūdinimas. Jausmų kilmė. Bendras jausmų apibūdinimas. Jausmų išreiškimas gali būti naudingas keltu aspektų. Emocijos. Jausmų rūšys. Tarpasmeninių santykių samprata. Jausmų reikšmė bendravime ir tarpasmeniniuose santykiuose. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-05-21
 • Kaip pasirinkti darbuotojus

  "Mokėti valdyti - vadinasi, mokėti pasirinkti". Nuo ko pradėti darbuotojų atranką? Informacijos apie kandidatus rinkimas. Pokalbio planavimas. Ar mokate pateikti klausimus. Ar mokate klausytis? Pokalbio laikas ir pokalbio eiga. Kandidatų įvertinimas ir pasirinkimas. Darbuotojų pasirinkimas - teorija ir praktika.
  Socialinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2008-09-29
 • Kalba, kūno kalba ir emocijos

  Įvadas. Kalba ir jos reikšmė. Kalbos funkcijos. Kūno kalba ir sėkmė. Kas yra sėkmė? Tyrimas. Apklausa. Ką kūno kalba gali be žodinės kalbos? Tyrimas. Kūno kalba — universali kalba. Kaip žmonės reaguoja į nemalonius ar džiaugsmingus dalykus? Gestai ir savitvarda. Daromą poveikį sustiprinkime kūno kalba. Kūno kalba ir jausmai. Jausmai tampa pastebimi. Nuo kultūros priklausantys prieštaravimai. Nesąmoningai siunčiami signalai. Pagrindiniai kūno kalbos tipai. Kūno kalba būdinga skirtingais pojūčių kanalais besinaudojantiems žmonėms. Erotika ir seksualumas. Pirmasis pokalbis — kūno kalba. Žvilgsnių kontaktas. Kūnų kontakto užsimezgimas. Vyro ir moters kūno kalba. Kaip išmokti įkūnijančios kalbos. Bendravimas tik elektroniniu paštu žlugdo santykius. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(15 puslapių)
  2006-12-22
Puslapyje rodyti po