Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Socialinė psichologija

Socialinė psichologija (522 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Stresas (16)

  Įvadas. Atsparumas stresui. Streso pradžios aspektai. Kas yra tie stresoriai, kurie sukelia šią būseną? Stresus darbe dažniausiai sukelia šios priežastys. Patiriantys stresą žmonės į jį reaguoja skirtingai. Socialinė parama.
  Socialinė psichologija, namų darbas(12 puslapių)
  2006-10-17
 • Stresas (17)

  Įvadas. Stresas. Kada stresas grasina. Moterys stresą ištveria geriau nei vyrai. Streso valdymas. 22 patarimai kaip sumažinti įtampą. Kaip įveikti stresą? Vaikų stresas - mokykla. Kaip mokiniui susopa ausis (ar pilvas), nes tądien - kontrolinis. Jei slegia stresų našta. Streso pasekmės pasireiškia trimis lygiais. Stresuojantis Adomas. Perdegimo sindromas. Išvados. Testas.
  Socialinė psichologija, referatas(20 puslapių)
  2006-11-13
 • Stresas (18)

  Kas yra stresas? Teigiamas ir neigiamas stresas. Kasdien patiriamas stresas. Trumpalaikis kasdienis stresas. Visą laiką trunkantis stresas. Stresai, psichologinės apkrovos bei jų prevencija. Streso ir nuovargio vystymosi teorijos ir modeliai. Streso fiziologija. Stresas, psichologinės problemos ir darbas kompiuteriu. Situacija Lietuvoje, streso dažnis ir pagrindinės priežasties. Reabilitacija ir streso mažinimo priemonės. Reabilitacija ir streso mažinimo priemonės. Jei norite patirti mažiau streso. Rekomenduojamas stresą mažinančių pratimų kompleksas. Įveikite neišvengiamą stresą. Rekomenduojamas stresą mažinančių pratimų kompleksas.
  Socialinė psichologija, referatas(22 puslapiai)
  2006-11-24
 • Stresas (19)

  Įvadas. Streso sąvoka. Kada mes jaučiame stresą. Kasdieninis stresas. Trumpalaikis kasdieninis stresas. Daug valandų trunkantis kasdieninis stresas. Gerasis ir blogasis stresas. Kaip išvengti streso. Išvados. Priedas
  Socialinė psichologija, referatas(17 puslapių)
  2006-11-24
 • Stresas (20)

  Įžanga. Streso samprata. Darbo veiksniai, galintys sukelti stresą. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-01-31
 • Stresas (21)

  Įvadas. Kas yra stresas? Gerasis ir blogasis stresas. Streso požymiai. Streso valdymas.
  Socialinė psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2007-05-11
 • Stresas (9)

  Įvadas. Stresas — civilizacijos dovana. Penki žingsniai stresui įveikti. Streso paradoksas. Antistreso strategijos. Moterų stresai. Išvados.
  Socialinė psichologija, namų darbas(16 puslapių)
  2006-02-08
 • Stresas ir jo įveikimo būdai

  Įvadas. Streso sąvokos aiškinimas. Stresą aiškinančios teorijos. Sigmundo Freudo teorija apie stresą. A. Adler teorija. W.B. Cannon teorija. Hans Selye teorija. R.S. Lazarus teorija. Stresą sukeliantys veiksniai. Streso požymiai. Stresas ir jo įveika asmens raidos požiūriu. Streso įveika. Stresas ir jo įveika vaikystėje. Paauglių stresas ir jo įveika. Suaugusiųjų žmonių stresas ir jo įveikos aspektai. Senų žmonių stresas ir jo įveikos aspektai. Išvados.
  Socialinė psichologija, kursinis darbas(22 puslapiai)
  2008-01-02
 • Stresas ir jo įveikimo būdai (2)

  Įvadas. Tikslas yra apibrėžti, kas yra stresas ir kokie yra jo įveikimo būdai. Streso sąvokos aiškinimas. Hans selye teorija apie stresą. R.S. Lazarus teorija apie stresą. Streso rizikos veiksniai ir požymiai. Stresą sukeliantys veiksniai. Streso požymiai. Streso įveikimo būdai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2010-01-28
 • Stresas ir jo priežastys

  Įvadas. Stresas ir jo požymiai. Streso sąvoka. Streso požymiai. Stresą sukeliantys veiksniai. Streso įveikimo būdai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2007-01-08
 • Stresas ir jo priežastys (2)

  Įvadas. Stresas ir jo požymiai. Stresą sukeliantys veiksniai. Katastrofos. Svarbūs gyvenimo pokyčiai. Kasdieniai sunkumai. Nesugebėjimas atsipalaiduoti. Nerimas. Užgniaužtas pyktis. Kontrolės galimybių suvokimas. Streso įveikimas. Aerobika. Biogrįžtamasis ryšys. Atsipalaidavimas. Socialinė parama. Susidorojimo su stresu strategija. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2007-12-15
 • Stresas ir sveikata (5)

  Stresas ir stresoriai. Streso reakcijos sistema. Stresą sukeliantys gyvenimo įvykiai. Katastrofos. Svarbūs gyvenimo pokyčiai. Kasdieniniai sunkumai. Kontrolės galimybių suvokimas. Stresas ir širdies ligos. Stresas ir atsparumas ligoms. Stresas ir imuninė sistema. Stresas ir vėžys. Imuninės sistemos sąlygojimas. Reakcija į ligą. Ar aš sergu? Simptomų pastebėjimas. Simptomų aiškinimas. Medicinos pagalbos ieškojimas. Streso įveikimas. Aerobika. Biogrįžtamasis ryšys. Atsipalaidavimas. Socialinė parama. Ligoms palankaus elgesio keitimas. Mityba.
  Socialinė psichologija, referatas(17 puslapių)
  2006-12-15
 • Stresas mokytojo darbe

  Įvadas. Streso samprata psichologijoje. Streso priežastys. Streso rūšys. Streso poveikis. Streso pasekmės. Stresas mokytojų darbe. Streso įtaka mokytojo asmenybei. Svarbiausi mokytojo asmenybės bruožai. Bendravimo reikšmė mokytojų darbe. Mokytojo temperamento ir charakterio ypatumų įtaka streso atsparumui. Klasės auklėtojo pozicija ir stresinės situacijos. Streso įveikimo būdai. Mokytojų streso įveikimo būdai. Tyrimo tikslas, hipotezės, uždaviniai. Tiriamieji ir metodikos. Metodika. Rezultatai ir jų analizė. Streso analizė. Darbuotojų streso koreliacija. Streso vidurkių palyginimas tarp vyrų ir moterų. Streso koreliacija vyrų grupėse. Streso koreliacija moterų grupėje. Streso ir statuso koreliacija. Streso vidurkiai skirtingo amžiaus grupėse. Streso vidurkiai skirtingo išsilavinimo grupėse. Koreliacija tarp streso ir materialinės padėties. Savęs vertinimo analizė. Savęs vertinimas vyrų ir moterų grupėse. Koreliacija tarp streso ir savęs vertinimo. Polinkio žalingiems įpročiams analizė. Tikėjimo į Dievą analizė. Išvados.
  Socialinė psichologija, diplominis darbas(48 puslapiai)
  2006-10-25
 • Stresas vadovo darbe

  Įvadas. Vadovavimo suvokimas. Stresas mūsų gyvenime. Vadovo darbo psichohigiena. Stresų priežastys darbe. Stresinės situacijos suvokimas. Pavaldinio atleidimas, nelaimingi atsitikimai - stresas vadovo darbe. Kaip išvengti streso. Streso įveikimo būdai. Anketinės apklausos analizė. Išvados. Darbas iliustruotas diagramomis.
  Socialinė psichologija, referatas(20 puslapių)
  2007-07-02
 • Stresas, depresija ir nerimas

  Mūsų amžiaus epidemija – stresas. Streso samprata. Emocijos ir jų prigimtis. Emocijų poveikis į organizmą. Stresai ir įgimta psichikos sveikata. Depresija. Kaip išvengti depresijos pasikartojimo. Ar susirgsite depresija priklauso nuo įvykių aiškinimo būdo. Senatvinė depresija. Priežastys. Genetinis polinkis sirgti depresija. Išorinių faktorių įtaka. Somatinės ligos. Asmenybės savybės. Alkoholis, nikotinas ir narkotikai. Vaikų ir paauglių depresija. Depresinė baimė. Depresinių baimių rūšys. Gydymas. Nerimas. Karštligiškos veiklos požymiai. Kaip iš tokios situacijos išsivaduoti. Kai vargina nerimas. Apsauginė nerimo funkcija. Nerimas ir jo žalojantis poveikis. Nerimas ir širdies funkcija. Išvados. Išnašos.
  Socialinė psichologija, referatas(16 puslapių)
  2008-03-19
 • Stresas, jo įveikimo galimybės

  Įvadas. Kas yra stresas? Kokie streso požymiai? Gynybos mechanizmai arba streso signalai. Stresas ir Stresoriai. Teigiamas ir neigiamas stresas. Streso įveikimo galimybės (ir kas jį sukelia). Minties poveikis. Streso atspindys kūno kalboje. Pagrindiniai streso požymiai. Stipraus streso atveju žmogus išgyvena tam tikras būsenas. Asmeninis stresas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(14 puslapių)
  2011-04-19
 • Stresas, jo poveikis sveikatai ir profilaktika

  Įvadas. Emocinis stresas ir jo atsiradimo priežastys. Emocinis stresas sukelia ligas. Streso profilaktika. Išvados.
  Socialinė psichologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-10-23
 • Stresas, nuovargis, pervargimas. Kaip jų išvengti?

  Įvadas. Stresas, nuovargis, pervargimas. Kaip jų išvengti? Vidiniai stresoriai. Nuovargis. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-03-21
 • Stresas. Stresinės situacijos moters gyvenime

  Stresas. Holmeso ir Rajės skalė. Specifiniai moterų stresoriai.
  Socialinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-11-08
 • Streso samprata. Asmenybės statusas. Konfliktų tipai

  Įvadas. Streso samprata, jo stadijos. Aprašyti stresinės situacijos pavyzdį. Fiziologinės, psichologinės ir elgesio reakcijos toje situacijoje. Streso reakcijos sistema. Stresas ir atsparumas ligoms. Asmenybės statusas grupėje. Kas lemia asmenybės aktyvumą, tapsmą? Tikslai, siekiai, aspiracijos. Konfliktų tipai, jų pasekmės. Elgesio stiliai konfliktinėje situacijoje. Pateikti konfliktinės situacijos pavyzdžių, jos analizę.
  Socialinė psichologija, namų darbas(10 puslapių)
  2006-10-02
Puslapyje rodyti po