Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Socialinė psichologija

Socialinė psichologija (522 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Polinkio stresui tyrimas

  Perdegimo komplekso pasireiškimas. Savižudybės krizės. Socialinės, somatinės ir psichosomatinės krizės. Krizės, kylančios dėl mechanizmų, padedančių įveikti sunkias situacijas, nusilpimo. Religinės krizės. Pirminės ir antrinės krizės. Jaunystės laikotarpio krizės. Šeimos ir santuokos krizės. Pirmųjų santuokos metų krizė. Šeimos nario įgijimas. Šeimos nario praradimas. Demoralizacija. Šeimos statuso pasikeitimas. Lizdo tuštėjimo etapas. Santuoka – vedybų pradžia. Kūdikio gimimas. Mirtis. Polinkis stresui. Instrukcija. Motyvacija. Įsisąmoninimas. Praktikavimasis.
  Socialinė psichologija, konspektas(10 puslapių)
  2008-01-15
 • Poreikis bendrauti. Sėkmingas bendravimas

  Įvadas. Poreikis bendrauti. Bendravimo kliūtys. Bendravimo principai. Empatija. Autentiškumas. Akceptacija. Bendravimo būdai. Akių kontaktas. Veido išraiška. Gestai. Kūno kalba. Apranga bei išvaizda. Mūsų turimi daiktai. Prisilietimai. Garsiniai būdai. Bendravimo aspektai. Kalbėjimas. 3.2 klausymas. Nerašytos taisyklės sėkmingo bendravimo link. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(21 puslapis)
  2006-12-03
 • Poreikis bendrauti. Sėkmingas bendravimas (2)

  Įvadas. Socialinis poreikis bendrauti. Sėkmingas bendravimas. Grupės ir bendravimas jose. Konfliktai. Bendravimo problemos. Vadovavimo menas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-12-22
 • Poza. Kūno orientacija. Eisena. Stovėsena

  Įvadas. Dalykinių santykių pozos. Rankų gestai. Atspindėjimas. Įvairios kūno laikysenos poveikis aplinkiniams. Graži eisena - elegancijos paslaptis. Stovėsena – laikysena. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(16 puslapių)
  2006-10-13
 • Prievarta kaip egzistencijos problema

  Įvadas. Prievarta kaip egzistencijos problema. Kodėl visi turėtų žinoti apie prievartą. Prievartos rūšys. Pasekmės, lydinčios smurtą patyrusius vaikus. Šeima. Mokykla. Visuomenė. Prievartos prevencija. Išvados, galimi problemos sprendimo keliai. Reziume.
  Socialinė psichologija, referatas(16 puslapių)
  2005-10-10
 • Prievarta prieš vaikus

  Prievarta prieš vaikus. Vaikų patiriamas smurtas ir prievarta: kas, kam ir kaip teiks pagalbą Lietuvoje? Problematika. Vaikai. Kur vaikas gali patirti seksualinę prievartą. Pagalba vaikui, patyrusiam seksualinę prievartą, globos namuose. Pagalbos modelis. Prevencijos priemonės, taikomos globos namuose. Nesėkmės mokykloje arba mokyklos nelankymas. Rūkymas. Narkotinių medžiagų ir alkoholio vartojimas. Nusikalstama veikla. Paauglių nėštumas. Seksualinė prievarta prieš vaikus socialinės rūpybos įstaigose. Pabėgimai iš namų. Prostitucija. ŽIV ir AIDS atvejai. Lytiniu keliu plintančios ligos. Žema savigarba bei depresijos ir savižudybės atvejai. Baimė. Pyktis. Izoliacijos jausmas. Liūdesys. Jausmų sumaištis. Kaltė. Gėda. Kas yra prievarta? Kas prievartauja vaikus? Kokios yra prievartos pasekmės? Ką vaikai turi žinoti apie prievartą ir savo teises. Ką vaikai pasakoja Vaikų linijos konsultantams? Vaikų seksualinės prievartos požymiai. Neseniai atsiradusios sveikatos problemos. Elgesio ir jausmų pokyčiai. Kaip seksualinė prievarta pakenkia vaikui. Ką daryti? Blogo elgesio su vaiku sąvoka. Kaip teisingai elgtis? Jei Jūsų vaikas išdykęs. Prievartos prieš vaikus formos. Apsaugokime savo vaikus nuo smurto ir prievartos. Gatvės vaikai. Vaikai, gyvenantys globos namuose ar kitose institucijose. Rizikos grupės merginos ir moterys.
  Socialinė psichologija, konspektas(28 puslapiai)
  2007-04-25
 • Prievartos ir smurto prieš vaikus sampratos kaita civilizacijos istorijoje

  Prievartos ir smurto prieš vaikus sampratos kaita civilizacijos istorijoje. Antika. Egiptas. Lietuvių šeimų auklėjimas senovėje. Netinkamas elgesys su vaiku šeimoje. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2006-04-04
 • Problemos ir jų sprendimas tarpkultūriniame bendravime

  Tarnybinis etiketas. Verslininko išvaizda. Susipažinimas ir pasisveikinimas. Vizitinės kortelės. Susirašinėjimas su verslo partneriais. Verslo kelionės. Derybų vedimo aspektai. Tarpkultūrinių konfliktų sprendimas. Verslo papročiai Europos sąjungos šalyse.
  Socialinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2005-09-28
 • Process of communication

  Darbas apie bendravimo procesą ir efektyvų bendravimą bei bendravimo modelius. Summary. Introduction. The communication process. Models of communication. Effective communication. Conclusions. Recommendations.
  Socialinė psichologija, referatas(14 puslapių)
  2005-09-01
 • Profesinis įvaizdis

  Įvadas. Profesinis įvaizdis. Drabužių reikšmė. Darbuotojo išvaizda. Audiniai ir spalva. Figūros trūkumų maskavimas. Kūno kalba biznio pasaulyje. Įėjimas ir laikysena. Pasisveikinimas. Kontaktas akimis. Susitikimai. Valdinga poza. Flirtas. Rūkymas. Kiti veiksniai. Darbas ir nėštumas. Interviu. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(16 puslapių)
  2006-09-28
 • Prostitucija

  Prostitucija ir prostitutės samprata. Prostitucijos raida. Prostitucija Lietuvoje. Prostitucijos legalizavimas: "už" ir "prieš". Prielaidos ir motyvacija užsiimti prostitucija.
  Socialinė psichologija, konspektas(8 puslapiai)
  2005-06-19
 • Psichinė įtampa. Jos priežastys ir pasekmės

  Įvadas. Psichinės įtampos būsenos ir priežastys. Konfliktas. Nusivylimas. Nusiminimas. Stresas. Psichinės įtampos pasekmės. Kaip apsisaugoti nuo psichinės įtampos. Streso testas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2006-02-28
 • Psichodrama

  Psichodramos ir vaidmenų žaidimų praktika. Pasiruošimas. Apšilimas. Apšilimo pratimai. Vaidmenų žaidimai. Aptarimas.
  Socialinė psichologija, rašinys(4 puslapiai)
  2007-06-13
 • Psichologiniai gynybos būdai

  Gynybos būdai: Išstūmimas, atvirkštinis reagavimas, projekcija. Identifikavimas, kompensacija, racionalizacija. Neigimas, sublimacija. Perkėlimas, regresija, konversija, izoliacija. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-01-24
 • Psichologinio smurto samprata

  Įvadas. Psichologinis smurtas šeimoje. Psichologinis smurtas darbe. Socialinė ir psichologinė pagalba aukai. Teisinė pagalba aukai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2008-06-26
 • Psichologinių procesų valdymas grupėje

  Įvadas. Individualus elgesys stebint kitiems. Socialinis palengvinimas. Socialinis dykinėjimas. Grupės sąveikos padariniai. Asmenybės tapatybė ir grupė. Reagavimo į žmogų pagrindas. Grupių rūšys. Grupės norma. Statusų hierarchija grupėje. Išvados.
  Socialinė psichologija, namų darbas(14 puslapių)
  2007-03-20
 • R. Cava "Kaip elgtis su sunkiais žmonėmis"

  R. Cava knygos "Kaip elgtis su sunkiais žmonėmis" recenzija.
  Socialinė psichologija, recenzija(2 puslapiai)
  2007-10-23
 • R. Želvys "Bendravimo psichologija"

  Rimanto Želvio knygos "Bendravimo psichologija" analizė. Įvadas. Bendravimas – žmogaus vertybė. Bendravimo būdai. Kalbėjimas. Kaip mes suvokiame kitus žmones. Bendravimas ir savasis įvaizdis. Draugystė ir patrauklumas. Bendravimas viešose vietose. Bendravimas grupėse. Konfliktai. Kodėl bendrauti nesiseka ir kaip mokomasi bendravimo. Išvados.
  Socialinė psichologija, analizė(11 puslapių)
  2007-01-08
 • Rankų gestai komunikuojant

  Įvadas. Neverbalinės komunikacijos samprata. Gestų samprata. Rankų padėtys ir jų reikšmė. Delnai. Pasisveikinimas. Tarptautiniai gestai. Rankų barjerai. Stebėjimo analizė. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(20 puslapių)
  2012-03-23
 • Rankų ir plaštakų gestai

  Įžanga. Rankų gestai. Plaštakos jėga. Rankos paspaudimas. Delnų trynimas. Sunerti rankų pirštai. Rankos už nugaros. Nykščio rodymas. Atvirumas ir sąžiningumas. Sąmoningas manipuliavimas plaštakomis siekiant nuslėpti tiesą. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-04-03
Puslapyje rodyti po