Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Psichologijos referatai

Psichologijos referatai (123 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Psichologijos mokslo tyrimo metodai

  Įvadas. Psichologijos tyrimo eiga. Stebėjimo ir aprašymo tyrimo metodas. Eksperimentinis tyrimo metodas. Koreliacinis tyrimo metodas. Išvados.
  Psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2007-05-09
 • Psichologijos pagrindai

  Įvadas. Psichologijos istorija ir dabartis. Psichologijos kaip savarankiško mokslo atradimas. Psichologijos istorija. Eksperimentinės psichologijos užuomazgos. Psichologijos mokslo samprata. Kas būdinga psichologijai, kaip mokslui. Sąmonė. Pasąmonė. Psichiniai procesai. Psichinės savybės. Psichologijos objektas. Kas yra psichika. Elgesio ir psichikos procesų tyrimo kryptys. Psichologijos tyrimo kryptys. Smegenys ir psichika. Psichologijos šakos. Fundamentaliosios psichologijos šakos. Taikomosios psichologijos mokslo šakos. Išvados.
  Psichologija, referatas(15 puslapių)
  2008-03-14
 • Psichologijos pradmenys

  Įvadas. Psichologijos pradmenys. Psichologijos apibūdinimas. Psichologijos istorija. Psichologijos kryptys. Psichikos samprata. Psichiniai reiškiniai, procesai, būsenos. miegas, meditacija, autogeninė treniruotė, hipnozė. Psichologijos metodai. Stebėjimas. Eksperimentas. Racionalinis metodas. Raidos psichologija. Išvados.
  Psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-12-03
 • Psichologijos šakos

  Psichologijos terminas. Fundamentaliosios šakos. Taikomosios psichologijos mokslo šakos. Kas būdinga psichologijos mokslui. Psichologijos raidos apžvalga. Psichologijos raida Lietuvoje. Psichologijos kryptys. Struktūralizmas. Funkcionalizmas. Biheviorizmas. Geštaltpsichologija. Psichoanalizė. Kognityvinė psichologija. Humanistinė psichologija.
  Psichologija, referatas(12 puslapių)
  2005-12-09
 • Psichologijos teorijos (2)

  Įvadas. Socialinio išmokimo teorija. Išmokimo teorijų koncepcija. Mokymosi ir išmokimo sąvokų santykis. Išmokimas. Ankstesnės išmokimo teorijos. Naujesnės išmokimo teorijos. Išvados.
  Psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-02-23
 • Psichologijos tyrimo metodų įvairovė

  Įvadas. Psichologijos metodai. Eksperimentinis. Koreliacija. Aprašymas. Išvados.
  Psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2005-09-11
 • Psichologiniai tipai

  Įvadas. Tikslas – psichologiniai tipai pagal Jungą. Psichologinio tipo sąvoka. Psichologinių tipų istorija. Skirtingi požiūriai į individų tipologiją. Afekto įtaka psichologiniam tipui. Tipo diferencijavimas. Išvados.
  Psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2010-12-10
 • Psichologiniai vaikų muzikinio ugdymo aspektai

  Įvadas. Muzikos reikšmė žmogaus gyvenime. Muzika ir psichologija. Muzikinis ugdymas įvairiais amžiaus tarpsniais. Prenatalinis muzikinis ugdymas. Muzikinis ugdymas ankstyvosios vaikystės laikotarpiu ir vaikų darželyje. Pradinukų muzikinis ugdymas. Paauglys ir muzika. Gydomoji muzikos galia — muzikos terapija. Išvados.
  Psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2008-02-27
 • Psichologinis konsultavimas (2)

  Įvadas. Konsultavimas. Konsultanto ir kliento kontaktas. Konsultavimo rezultato samprata. Konsultavimo eiga. Apibendrinimas.
  Psichologija, referatas(11 puslapių)
  2005-10-29
 • Psichologinis konsultavimas (3)

  Psichologinio konsultavimo bendras apibūdinimas. Psichologinio konsultavimo apibrėžimas ir tikslai. Psichologinio konsultavimo ir psichoterapijos sąsajos ir skirtumai. Asmenybės teorija ir konsultavimo praktika. Konsultavimo proceso struktūra. Konsultanto vaidmuo. Reikalavimai konsultanto asmenybei. Konsultanto ir kliento kontaktas. Kontakto apibūdinimas. Terapinė atmosfera. Emociniai terapinės atmosferos komponentai. Perkėlimas ir kontrperkėlimas konsultavime ir psichoterapijoje. Problemų įvertinimas. Psichologinio konsultavimo pabaiga ir rezultatų įvertinimas. Etiniai psichologinio konsultavimo principai. Baigiamosios nuostatos.
  Psichologija, referatas(31 puslapis)
  2006-05-23
 • Psichologinis konsultavimas (4)

  Įžanga. Bendrosios psichologinio konsultavimo problemos. Psichologinio konsultavimo apibrėžimas ir tikslai. Psichologinio konsultavimo ir psichoterapijos sąsajos ir skirtumai. Asmenybės teorija ir konsultavimo praktika. Konsultavimo proceso struktūra. Konsultanto vaidmuo. Reikalavimai konsultanto asmenybei. Konsultanto vertybių sistema. Konsultanto profesinis pasirengimas. Konsultanto ir kliento kontaktas. Kontakto apibūdinimas. Terapinė atmosfera. Fiziniai ir emociniai terapinės atmosferos komponentai. Kontakto palaikymo įgūdžiai. Perkėlimas ir kontrperkėlimas konsultavime ir psichoterapijoje. Problemų įvertinimas. Pagrindiniai konsultavimo būdai ir procedūros. Psichologinio konsultavimo pabaiga ir rezultatų įvertinimas. Etiniai psichologinio konsultavimo principai. Apibendrinimas.
  Psichologija, referatas(34 puslapiai)
  2007-04-17
 • Psichologinis vystymasis kūdikystėje

  Fizinis kūdikio vystymasis. Psichologinis kūdikio vystymasis. Kūdikio bendravimas su suaugusiaisiais ir jų įtaka vaikui. Motina ir kūdikis. Kūdikio maitinimas ir jo svarba. Kodėl kūdikiai verkia. Išvados.
  Psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-05-05
 • Psichoterapija (2)

  Įvadas. Psichoterapija. Psichoanalizė. Humanistinė psichoterapija. Elgesio terapija. Kognityvinė terapija. Išvados.
  Psichologija, referatas(13 puslapių)
  2008-03-05
 • Realybės terapija

  Realybės terapija. Pagrindinės nuostatos. Realybės terapijos praktika. Psichoterapijos procesas. Skirtumai nuo kitų terapijų.
  Psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2005-08-11
 • Sangviniko temperamento tipas

  Įvadas. Žmogaus temperamentas ir sveikata. Tinkamas partneris. Kaip pažinti? Temperamentas ir charakteris. Išvados.
  Psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2011-12-23
 • Savižudybės (4)

  Savižudybės. Emile Durkheim "Savižudybė". Apibrėžimas. Jousset ir Morkau de Tours darbai. Egoistinė savižudybė. Altruistinė savižudybė. Anoniminė savižudybė.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2006-07-26
 • Savižudybių vaikų amžiuje priežastys

  Įvadas. Savižudybė – kas tai? Statistika. Pagrindinės vaikų savižudybių priežastys. Šeimos įtaka suicidiniam elgesiui. Depresija. Sunkumai santykiuose su bendraamžiais. Smurtas ir prievarta. Priklausomybės. Mokymosi sunkumai. Žiniasklaidos įtaka savižudybei. Būkime pastabūs. Išvados.
  Psichologija, referatas(13 puslapių)
  2006-07-31
 • Seksualinė prievarta prieš vaikus

  Įvadas. Seksualinės prievartos prieš vaikus samprata. Seksualinės prievartos prielaidos. Teisiniai seksualinio išnaudojimo aspektai. Bendroji smurtautojų charakteristika. Smurtinis elgesys su auka. Seksualinės prievartos prieš vaikus paplitimas. Seksualinio išnaudojimo požymiai. Seksualinės prievartos pasekmės. Išvados.
  Psichologija, referatas(12 puslapių)
  2006-11-07
 • Spalvos mūsų gyvenime

  Įvadas. Spalvų simbolika. Pažink žmones pagal spalvas. Spalvos kitose šalyse. Spalvos interjere. Mes, ir spalvos aplink mus. Išvados.
  Psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-04-05
 • Spalvų psichologija

  Spalva. Poveikis žmogui. Spalvų simbolika. Spalvos žmogaus gyvenime. Zodiako ženklų vaivorykštė.
  Psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2005-10-11
Puslapyje rodyti po