Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Kognityvinė psichologija>Kognityvinės psichologijos referatai

Kognityvinės psichologijos referatai (88 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Intelektas (19)

  Intelekto prigimtis, jo struktūra. Intelekto priklausomybė nuo kultūros, jo ryšys su gebėjimais ir greitu informacijos apdorojimu. Intelekto kintamumas, jo pasireiškimo kraštutinumai. Intelektas ir kūrybingumas. Genų ar aplinkos įtaka intelektui. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2010-12-21
 • Intelektas (2)

  Įvadas. Intelektas. Intelekto istorinė raida. Aplinkos ir paveldėjimo įtaka intelektui. Santykis tarp intelekto ir sugebėjimų. Intelekto struktūra. Intelekto matavimas ir vertinimas. Intelekto koeficientas IQ. Išvada.
  Kognityvinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2005-09-27
 • Intelektas (3)

  Įvadas. Intelekto supratimas. Ar intelektas priklauso nuo kultūros? Kūrybingumas ir intelektas. Intelekto įvertinimas.
  Kognityvinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2005-11-18
 • Intelektas (4)

  Intelekto samprata. Intelektas: vienas bendras gebėjimas ar keletas skirtingų gebėjimų? Intelektą matuojantys testai. Intelekto kintamumas. Genų ir aplinkos įtaka intelektui. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2005-11-24
 • Intelektas (5)

  Įvadas. Intelekto kilmė. Intelekto sąvokos raida. "Credo ut intellgam" ("tikiu, kad suprasčiau"). Atrasti žmogų ir gamtą. Intelektas ir protas. Aplinka ar genai? Kaip matuoti intelektą? Ką rodo ir ko nerodo intelekto testai? Pažintis su intelekto testais. A. Vekslerio intelekto skalė: kalbinė dalis; konstrukcinė dalis. Amthauerio testas. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2005-11-29
 • Intelektas (6)

  Įvadas. Kas yra intelektas? Sugebėjimai. Intelekto ir sugebėjimų santykis. Diskusija dėl intelekto komponentų: įgimti ar įgyti? Intelekto matavimas. Intelektų įvairovė. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-04-20
 • Intelektas ir gabumai

  Įvadas. Intelektas. Intelektas ir gabumai. Gabumus ir intelektą nustatantys testai. Gabumų ir pasiekimų testai. Intelekto matavimas ir vertinimas. Intelekto koeficientas IQ. Santykis tarp intelekto ir sugebėjimų. Išvada.
  Kognityvinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-12-14
 • Intelektas ir IQ testai

  Įvadas. Intelektą aiškinančios teorijos. IQ testai. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2009-03-30
 • Intelektas. Intelekto samprata. Intelekto teorijos

  Įvadas. Intelekto apibrėžimas. Su protu nesusiję intelekto komponentai. Intelekto struktūra. Intelekto matavimas. Intelekto testas. IQ pasiskirstymo kreivė. Kaip atskirti intelektą nuo mokymosi rezultatų. Testo turinys. Testo rodikliai. Intelektų įvairovė. Ir dar... Naujausi faktai apie intelektą. Išvada. Priedas - testai.
  Kognityvinė psichologija, referatas(14 puslapių)
  2006-10-16
 • Intelekto samprata psichologijoje

  Įvadas. Intelekto apibrėžimas, jo struktūra ir rūšys. Intelekto įvertinimo metodai. Paveldėjimo ir aplinkos įtaka intelektui. Intelekto gerinimo galimybės. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2006-05-12
 • Jausmai ir emocijos

  Įžanga. Bendrasis jausmų apibrėžimas. Jausmų kilmės teorijos. Emocijų išraiška. Emocinės būsenos. Emocijų funkcijos. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2008-02-04
 • Jutimai ir pojūčiai

  Įvadas. Pojūčių klasifikacija ir ypatybės. Regėjimo jutimas. Klausos jutimas. Uoslės jutimas. Skonio jutimas. Lytėjimo jutimas. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2007-04-24
 • Jutimas

  Įvadas. Jutimas – vienas iš pažinimo procesų. Regėjimas. Klausa. Uoslė, skonis. Lytėjimas. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2009-02-11
 • Kognityvinė ir bihevioristinė psichologija

  Įvadas. Kognityvinė raida ir teorija. Kognityvinės teorijos praktinė reikšmė. Kognityvinės teorijos vertinimas. Bihevioristinės krypties elgesio teorijos. Bihevioristinės teorijos vertinimas. Bihevioristinis socialinio darbo modelis.
  Kognityvinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2007-02-22
 • Kompiuterio intelekto problema pažintiniame moksle

  Įvadas. Kognityvistikos istorijos faktai. Kompiuterio ir žmogaus intelekto lyginimo problema. Argumentai "už". Argumentai "prieš". Neurotinklai, antroji kompiuterio metafora. Kompiuteris – kiekybės kategoriją įkūnijantis įtaisas. Išvados. Mintys pabaigai.
  Kognityvinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-01-25
 • Mąstymas

  Mąstymas. Mąstymas kaip pažinimo procesas. Mąstymo turinys ir formos. Pagrindinės mąstymo operacijos. Mąstymo uždavinių sprendimas. Mąstymo rūšys. Individualūs mąstymo skirtumai. Patologinio mąstymo bruožai.
  Kognityvinė psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-03-07
 • Mąstymas (3)

  Įvadas. Mąstymas kaip pažinimo procesas. Mąstymo ir kalbos ryšys. Mąstymo turinys ir mąstymo formos. Pagrindinės mąstymo operacijos. Mąstymo uždavinių sprendimas. Mąstymo rūšys. Individualūs mąstymo skirtumai, patologinio mąstymo bruožai. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(18 puslapių)
  2007-01-31
 • Mąstymas (5)

  Įvadas. Mąstymo samprata. Mąstymas - tai pažinimo procesas. Mąstymo ypatybės. Mąstymas pagal atramos objektus. Mąstymo ir kalbėjimo ryšys. Svarbiausios mąstymo formos. Mąstymo operacijos. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2007-09-21
 • Mąstymas ir jo ypatybės

  Įvadas. Mąstymas – tai apibendrintas tikrovės pažinimas. Mąstymas yra teorinis tikrovės pažinimas. Mąstymas veiksmais, vaizdais ir sąvokomis. Mąstymas ir kalba. Mąstymo platumas. Mąstymo konkretumas. Mąstymo gilumas. Mąstymo savarankiškumas. Mąstymo lankstumas. Mąstymo nuoseklumas. Mąstymo greitumas. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-10-18
 • Mąstymas ir kalba

  Įvadas. Mąstymas. Mąstymo operacijos. Analizė. Sintezė. Palyginimas. Apibendrinimas. Sisteminimas. Atsiejimas (abstrahavimas). Konkretizavimas. Sąvokos (sąvokinis mąstymas) . Problemų sprendimas. Problemų sprendimo stadijos. Problemos apibūdinimas. Sprendimo strategijos (būdo) ieškojimas. Veikimas pagal pasirinktą strategiją. Įsitikinimas, ar pasirinkta strategija yra tinkama. Inkubacija. Kliūtys problemų sprendimu (pažintinės veiklos ypatumai). Polinkis ieškoti patvirtinimo. Fiksacija. Polinkis pervertinti savo žinojimą ir vertinimo tikslumą. Formulavimo poveikis. Euristikos. Kalba. Kalbos raidos aiškinimas. Mąstymas ir kalba. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(18 puslapių)
  2006-03-14
Puslapyje rodyti po