Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Civilinė teisė>Civilinės teisės referatai

Civilinės teisės referatai (321 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Daiktinė teisė

  Daiktinė teisė. Daiktų sąvoka. Daiktų rūšys. Valdymas. Valdymo sąvoka. Bendra charakteristika. Valdymo įgijimas ir įgyvendinimas. Valdymo pasibaigimas. Valdymo gynimas. Savininko reikalavimas grąžinti turtą iš svetimo neteisėto valdymo. Atsiskaitymai grąžinant turtą iš svetimo neteisėto valdymo. Nuosavybės teisės gynimas nuo pažeidimų, nesusijusių su valdymo netekimu. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(14 puslapių)
  2005-11-07
 • Daiktinė teisė (2)

  Įvadas. Daiktinė teisė. Nuosavybės teisė. Valdymas. Turto patikėjimo teisė. Servitutas. Uzufruktas. Užstatymo teisė. Hipoteka. Įkeitimas. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(12 puslapių)
  2006-03-22
 • Daiktinė teisė (3)

  Įvadas. Daikto sąvoka. Daiktų rūšys. Nekilnojamieji ir kilnojamieji daiktai. Pakeičiamieji ir nepakeičiamieji daiktai. Individualiais ir rūšies požymiais apibūdinti daiktai. Suvartojamieji ir nesunaudojamieji daiktai. Dalieji ir nedalieji daiktai. Išimti iš apyvartos, ribotai esantys apyvartoje ir neišimti iš apyvartos daiktai. Namų apyvokos daiktai. Daiktinių teisių rūšys ir jų apibūdinimas. Valdymas. Nuosavybės teisė. Turto patikėjimo teisė. Servitutas. Užstatymo (įkeitimo) teisė. Turto administravimo teisė. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(23 puslapiai)
  2006-03-31
 • Daiktinė teisė (4)

  Įvadas. Civilinės teisės sankcijos. Daiktinių teisių gynimas. Savininko reikalavimas grąžinti turtą iš svetimo neteisėto valdymo. Atsiskaitymai grąžinant turtą iš svetimo neteisėto valdymo. Nuosavybės teisės gynimas nuo pažeidimų, nesusijusių su valdymo netekimu. Valdymo ginimas. Civilinė atsakomybė. Civilinės atsakomybės formos. Civilinės atsakomybės sąlygos. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(25 puslapiai)
  2006-09-19
 • Daiktinė teisė (5)

  Įvadas. Daiktų sąvoka. Nuosavybės teisė. Nuosavybės teisės sąvoka, objektai, turinys. Nuosavybės teisės įgijimas ir praradimas. Įgyjamoji senatis. Nuosavybės rūšys. Savininko teisių apsauga ir gynimas. Turto patikėjimo teisė. Servitutas. Servituto sąvoka ir įgyvendinimas. Servitutų rūšys. Servituto nustatymo pagrindai. Servituto pasibaigimo pagrindai. Teisių į servitutą gynimas. Uzufruktas. Uzufrukto sąvoka. Uzufrukto nustatymas. Uzufrukto pasibaigimas. Hipoteka. Hipotekos sąvoka. Hipotekos rūšys. Hipotekos įregistravimas. Hipotekos perleidimas ir įkeitimas. Skolos išieškojimas hipotekos kreditoriaus naudai. Hipotekos pabaiga. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(22 puslapiai)
  2006-10-05
 • Daiktinė teisė (6)

  Įvadas. Daiktinių teisių rūšys. Nuosavybės teisė. Turto patikėjimo teisė. Hipoteka. Servitutas. Uzufruktas. Valdymas. Daiktų rūšys. Nekilnojamieji ir kilnojamieji daiktai. Pakeičiamieji ir nepakeičiamieji daiktai (rūšiniais požymiais ir individualiais požymiais apibrėžti daiktai). Suvartojamieji ir nesuvartojamieji daiktai. Dalieji ir nedalieji daiktai. Išimti iš apyvartos, ribotai esantys apyvartoje ir neišimti iš apyvartos daiktai. Įprastinę vertę, išskirtinę vertę, asmeniniais tikslais pagrįstą vertę turintys daiktai. Pagrindiniai ir antraeiliai daiktai. Daiktinės teisės apsunkinimai. Išlaidos daiktui. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(16 puslapių)
  2006-12-05
 • Daiktinė teisė (7)

  Įžanga. Daiktinės teisės samprata civilinėje teisėje. Daiktinės teisės objektas. Atskiros daiktinės teisės rūšys. Valdymas. Nuosavybės teisė. Turto patikėjimo teisė, servitutas. Uzufruktas, užstatymo teisė (superficies). Ilgalaikė nuoma, hipoteka, įkeitimas. Daikto sulaikymas. Kito asmens turto administravimas. Daiktų, daiktinių teisių ir juridinių faktų registravimas. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(12 puslapių)
  2007-06-16
 • Daiktinė teisė civilinėje teisėje

  Daiktų sąvokos. Nekilnojami ir kilnojami daiktai. Pakeičiamieji ir nepakeičiamieji daiktai. Individualiais ir rūšies požymiais apibūdinti daiktai. Suvartojami ir nesunaudojami daiktai. Dalieji ir nedalieji daiktai. Išimti iš apyvartos, ribotai esantys apyvartoje ir neišimti iš apyvartos daiktai. Namų apyvokos daiktai. Pagrindiniai ir antraeiliai daiktai. Daiktų valdymo atsiradimas ir įgyvendinimas. Valdymo atsiradimas. Valdymo pabaiga. Nuosavybės teisė. Bendrosios nuosavybės teisės nuostatos. Savininkų teisių apsauga ir gynimas. Servitutas. Uzufruktas. Hipoteka. Įkeitimas. Išlaidos daiktui. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(22 puslapiai)
  2005-11-17
 • Daiktinė teisė ir jos įgyvendinimas

  Įvadas. Daiktinės teisės sąvoka. Daiktų sąvoka. Daiktų rūšys. Valdymas. Valdymo sąvoka. Charakteristika. Valdymo įgijimas ir įgyvendinimas. Valdymo pasibaigimas. Valdymo gynimas. Savininko reikalavimas grąžinti turtą iš svetimo neteisėto valdymo. Atsiskaitymai grąžinant turtą iš svetimo neteisėto valdymo. Nuosavybės teisės gynimas nuo pažeidimų, nesusijusių su nuosavybės netekimu. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(16 puslapių)
  2006-10-02
 • Daiktinė teisė. Valdymas ir valdymo gynimas

  Įvadas. Daiktinė teisė. Bendrosios nuostatos. Valdymas. Valdymo ir valdymo gynimo samprata Lietuvos Respublikos (LR) civilinėje teisėje. Valdymo gynimas. Valdymo gynimo teisinė prigimtis. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(18 puslapių)
  2006-03-31
 • Daiktinė teisė. Valdymas. Valdymo gynimas

  Įvadas. Daiktinė teisė. Valdymo sąvoka. Bendra charakteristika. Valdymo įgijimas ir įgyvendinimas. Valdymo pasibaigimas. Valdymo gynimas. Nuosavybės teisė, valdymas ir jo gynimas. Ieškinys - apginti valdymo teisę. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(19 puslapių)
  2006-10-25
 • Daiktinės teisės civilinėje teisėje

  Įžanga. Daiktinių santykių absoliutumas. Daiktinio teisinio santykio turinio imperatyvus apibrėžtumas. Sekimo teisė. Daiktinių santykių viešumas. Bendrosios nuostatos. Daiktinių teisių samprata ir rūšys. Nuosavybės teisė. Nuosavybės teisės sąvoka ir turinys. Nuosavybės rūšys. Bendrosios nuosavybės teisė. Bendroji dalinė ir bendroji jungtinė nuosavybė. Nuosavybės įgijimo ir praradimo pagrindai. Valdymas. Turto patikėjimo teisė. Servitutas. Uzufruktas. Hipoteka. Užstatymo teisė. Įkeitimas. Paveldėjimo teisė .Paveldėjimo samprata ir reikšmė paveldėjimo pagrindai. Paveldėjimo teisės principai. Daiktai. Daiktų rūšys. Nekilnojamieji ir kilnojamieji daiktai. Pakeičiamieji ir nepakeičiamieji daiktai. Individualūs ir rūšies požymiais apibūdinti daiktai. Suvartojamieji ir nesuvartojamieji daiktai. Dalieji ir nedalieji daiktai. Išimti iš apyvartos, ribotai esantys apyvartoje ir neišimti iš apyvartos daiktai. Namų apyvokos daiktai. Paprastieji, sudėtiniai ir surenkamieji daiktai. Pagrindiniai ir antraeiliai daiktai. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(22 puslapiai)
  2009-09-14
 • Daiktinės teisės samprata ir daiktinių teisių rūšys

  Įvadas. Daiktinė teisė. Valdymas. Turto patikėjimo teisė. Servitutas. Uzufruktas. Hipoteka ir įkeitimas. Užstatymo teisė (superficies). Ilgalaikė nuoma (emhyteusis). Nuosavybės teisė. Nuosavybės teisės sąvoka ir turinys. Nuosavybes rūšys. Bendrosios nuosavybes teise. Nuosavybės įgijimo ir praradimo pagrindai. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(19 puslapių)
  2007-02-14
 • Darbo ginčų nagrinėjimas

  Įvadas. Individualūs darbo ginčai. Įmonė darbo ginčų komisija. Ginčų nagrinėjimas teismuose. Sprendimų vykdymas. Kolektyviniai darbo ginčai. Taikinimo komisija. Darbo arbitražas. Trečiųjų teismas. Streikas. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(8 puslapiai)
  2008-01-24
 • Darbo ir civilinė teisė (2)

  Įvadas. Civiliniai įstatymai ir jų reglamentuojami santykiai. Bendroji jungtinė sutuoktinių nuosavybė. Asmeninė sutuoktinių nuosavybė. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(11 puslapių)
  2007-06-07
 • Didesnio pavojaus šaltinio valdytojo atsakomybę šalinančios aplinkybės

  Įvadas. Didesnio pavojaus šaltinio valdytojo atsakomybės pagrindai. Aplinkybių, šalinančių didesnio pavojaus šaltinio valdytojo atsakomybę, esmė. Nenugalima jėga, kaip didesnio pavojaus šaltinio valdytojo atsakomybę šalinanti aplinkybė. Nukentėjusiojo asmens tyčia ir neatsargumas – didesnio pavojaus šaltinio valdytojo atsakomybę šalinančios aplinkybės. Kitų asmenų neteisėtų veiksmų įtaka didesnio pavojaus šaltinio valdytojo atsakomybei. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(14 puslapių)
  2007-07-18
 • Diskriminacija darbe

  Įžanga. Diskriminacija darbe dėl rasės ar tautybės. Diskriminacija darbe dėl lyties. Diskriminacija darbe dėl amžiaus ar negalios. Diskriminacija darbe dėl seksualinės orientacijos. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(12 puslapių)
  2006-11-15
 • Dokumentinio proceso ir teismo įsakymo išdavimo proceso lyginamoji analizė

  Įvadas. Dokumentinis procesas. Reikalavimai, dėl kurių gali būti pareiškiami ieškiniai dokumentinio proceso tvarka. Preliminaraus sprendimo priėmimas. Atsakovo prieštaravimai. Bylos eiga teismui juos priėmus. Teismo įsakymo išdavimo esmė ir leistinumas. Teismo įsakymo išdavimas ir pranešimas skolininkui. Bylos eiga skolininkui pareiškus prieštaravus. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(10 puslapių)
  2007-01-24
 • Dovanojimo sutartis

  Dovanojimo sutartis. Dovanojimo sutarties samprata. Sandoriai, nelaikomi dovanojimu. Dovanojimo sutartis su sąlyga. Dovanotojo teisės ir pareigos. Apdovanotojo teisės ir pareigos. Galėjimas dovanoti ir galėjimas priimti dovanas. Dovanojimo sutarties forma. Dovanojimo panaikinimas. Aukos.
  Civilinė teisė, referatas(7 puslapiai)
  2006-12-20
 • Eurointegracija ir žmogaus teisės Lietuvoje

  Įvadas. Integracijos samprata ir pricipai. Integracijos principai. Europos sąjunga ir žmogaus teisės. Žmogaus teisių samprata. Žmogaus teisių istorinė raida. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(19 puslapių)
  2006-01-03
Puslapyje rodyti po