Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Socialinė psichologija

Socialinė psichologija (522 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Communities and their meaning in a child life

  Darbas anglų kalba. Bendruomenių įtaka vaikų gyvenime. Meaning of community. Family as community. School as a community. Contemporaries as a community. Risk factors. Family as risk factor. Media as risk factor. Children of the street. Preventive activity. School as preventive activity. Centers of Child’s business. European Union preventive activity. Conclusion.
  Socialinė psichologija, rašinys(4 puslapiai)
  2007-06-12
 • Dalykinis bendravimas ir socialinis suvokimas

  PowerPoint pristatymas. Socialinio suvokimo klaidos. Tarpusavio bendravimo pagrindiniais principai. Savosios vertės suvokimas. Savęs vertinimą lemiantys veiksniai. Kūno kalba (neverbalinės bendravimo priemonės).
  Socialinė psichologija, pristatymas(6 skaidrės)
  2006-01-13
 • Darbo ir šeimos vaidmenų susikirtimas

  Darbo ir šeimos konflikto modelis. Požiūris į šeimą ir į darbą kaip į visumą. Dviejų karjeristų šeima. Riboti karjeros laimėjimai. Karjeros valdymas ir gyvenimo kokybė. Tyrinėjimas. Tikslų iškėlimas. Karjeros strategijos. Karjeros įvertinimas.
  Socialinė psichologija, konspektas(5 puslapiai)
  2008-05-16
 • Deviantinis elgesys

  Įvadas. Kas yra deviantinis elgesys? Veiksnių, nulemiančių paauglių devintinį elgesį, grupės. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2007-02-20
 • Dorybės fenomenas pilietiškumo sampratoje

  Įvadas. Dorybės kilmė, jos raida asmenybėje Dorybės kilmė. Dorybės raida asmenybėje. Pagrindinės dorybės būdingos piliečiui. Gerumas. Žmoniškumas. Teisingumas. Sąžiningumas. Pareigingumas. Darbštumas. Drausmingumas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(18 puslapių)
  2008-11-14
 • Dovanos. Dovanų psichologija

  Įvadas. Dovanojimas. Ką dovanoti? Kaip dovanoti? Mecenato parama. Humanitarinė pagalba. Sponsorystė. Priimant dovaną. Gėlės. Kada dovanojamos gėlės? Kada būtina dovanoti gėles? Kaip parinkti gėles. Kaip priimti gėles. Dovanojimo filosofija. Pinigų, akcijų ir pažymėjimų dovanojimas. Dovana labdarai, organizacijai ar įstaigai. Dovanos iš muziejaus. Sportinė ar su pomėgiais susijusi dovana. Bendros ir grupinės dovanos. Kai kvietime parašyta: "Be dovanų" Dovanos panaudojimas dar kartą. Išbraukimas iš dovanų sąrašo. Pavėluota dovana. Netikėta dovana. Netinkama dovana. Dovanų įpakavimas. Atvirukas prie dovanos. Siūlomos dovanos. Dovanų sąrašas. Dovana pinigais. Kai dovanos atgabenamos į pobūvį. Kaip rodyti savo vestuvines dovanas. Jei norite pakeisti ar gražinti dovanas. Dovanos kūdikiui. Kaip dovanoti tarnybinę dovaną darbe. Kaip įteikti dovaną klientui. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(26 puslapiai)
  2006-11-03
 • E. Fromas "Meilės menas"

  Ericho Frommo knygos "Meilės menas" analizė.
  Socialinė psichologija, analizė(2 puslapiai)
  2009-06-03
 • E. Fromas "Meilės menas" (2)

  Eriko Fromo (Erich Fromm) knygos "Meilės menas" analizė.
  Socialinė psichologija, analizė(4 puslapiai)
  2010-04-27
 • Efektyvaus bendravimo principai

  Įvadas. Bendravimo procesas. Efektyvaus bendravimo reikšmė ir kliūtis. Efektyvaus vadovo bendravimo kliūtis ir jų sprendimo būdai. Efektyvaus bendravimo taisyklės. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2008-03-31
 • Efektyvus klausymas

  Efektyvus klausymas. Dažniausios klausymo klaidos.
  Socialinė psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2006-04-26
 • Efektyvus klausymas (2)

  Tikslas: Pagrįsti klausymo įtaką informacijos priėmimui ir suvokimui. Klausymas nėra girdėjimas. Menas klausytis nėra įgimtas. Visi klausytojai skirtingai supranta pranešimus. Skiriami 4 klausymo komponentai. Klausymo funkcijos. Klausymo barjerai – tai priežastys, trukdančios gerai klausytis. Mes negalime įdėmiai visko klausytis dėl kelių priežasčių. Keturių ausų modelis. Pavyzdys.
  Socialinė psichologija, konspektas(11 puslapių)
  2008-01-10
 • Elgesio priežasčių aiškinimas, atvejų analizė

  Įvadas. Elgesio priežasčių aiškinimas, atvejų analizė. Hiperaktyvių vaikų elgesys. Agresyvus elgesys. Agresyvaus elgesio priežastys.
  Socialinė psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2007-02-07
 • Elgesys (2)

  Įvadas. Elgesio motyvacija. Agresyvus elgesys. Agresijos apibūdinimas. Agresyvaus elgesio formos. Elgesys ir nuostatos. Kaip nuostatos lemia elgesį? Kada elgesys lemia nuostatas? Išvados.
  Socialinė psichologija, namų darbas(9 puslapiai)
  2009-05-14
 • Emocijos (6)

  Įvadas. Emocijų kilmė. Emocijų raiška. Emocinės būsenos. Emocijų funkcijos. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2007-10-19
 • Emocijos ir jausmai. Jų pažinimo reikšmė žmogaus gyvenimui, bendravimui

  Socialinės psichologijos pranešimas: Emocijos ir jausmai. Jų pažinimo reikšmė žmogaus gyvenimui, bendravimui.
  Socialinė psichologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2006-03-22
 • Emocijos ir motyvacija (3)

  Poreikių klasifikacija. A. Maslow poreikių piramidė. Poreikių sąveika. Veiklos motyvai ir tikslai. Motyvų funkcijos. Motyvų klasifikacija. Motyvacijos modeliai. Motyvacijos teorijos. K. Lewin lauko teorija. Lewin lauko teorijoje išskyrė 4 postulatai. Pagrindiniai jėgų konfliktų tipai. Motyvacijos lygmenys (10) H. Benesch. Motyvacijos rūšys. Valios ir vertybių problema motyvacijoje. Biologinė motyvacija. 3 baziniai socialiniai poreikiai: dėmesio; priėmimo; pagarbos. Socialinį dykinėjimą aiškinančios hipotezės. Motyvacinės sferos raida. Alkonino motyvacijos vystymosi etapai. Emocijos. Laukimo ir prognozės emocijos. Pasitenkinimo emocijos. Frustracinės emocijos. Komunikacinės emocijos. Intelektualinės emocijos. Emocijos, atsirandančios veikloje. Jausmai. Pseudojausmai.
  Socialinė psichologija, špera(10 puslapių)
  2008-09-15
 • Emocijos. Jų reikšmė bendravime

  Įvadas. Emocijos. Blogos ir geros emocijos. Emocijos bendravime. Iš ko sužinome apie savo jausmą? Emocijos kaip spalvos. Priežastys, dėl kurių neišreiškiamos emocijos. Trys emocijų komponentai. Emocijų teorijos. Emocijos ir mintys. Emocija kaip motyvas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2006-03-16
 • Emocijų įtaka bendravimui

  Įžanga. Dėstomoji dalis. Emocijų samprata ir rūšys. Neigiamos emocijos ir jų įtaka bendravimui. Pyktis. Nerimas. Baimė. Afektai. Frustracijos. Stresas. Agresija. Neigiamų emocijų neutralizavimo būdai. Sugestyvioji psichoterapija. Autogeninė treniruotė. Racionalioji psichoterapija. Analitinė psichoterapija. Elgesio terapija. Egzistencine psichoterapija. Geštaltinė terapija. Racionalioji emocijų psichoterapija. Grupinė psichoterapija. Išvados ir pasiūlymai.
  Socialinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2009-02-10
 • Emocijų reikšmė bendravime

  Įvadas. Kas yra bendravimas? Kam jis reikalingas? Emocijų kilmė, išraiška, būsenos, funkcijos ir jų įvairovė. Emocijų kilmė. Emocijų išraiška. Emocinės būsenos. Emocijų funkcijos. Emocijų įvairovė. Kas yra bendravimas? Ar mes mokame bendrauti ir tinkamai reikšti emocijas? Kuriam iš mūsų sekasi lengviau bendrauti? Ką reiškia emocijos mūsų bendravime? Bendravimo formos. Bendravimo būdai. Bendravimas ir temperamentas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2006-10-05
 • Emocijų valdymas

  Įžanga. Emocijų valdymas. Emocinio intelekto svarba šiuolaikinėje organizacijoje. Kam emocinis valdymas reikalingas vadovams. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-11-29
Puslapyje rodyti po