Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Psichologijos referatai

Psichologijos referatai (123 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Hipnozė

  Įtaiga ir hipnozė. Kas ji, ta hipnozė. Hipnozės trūkumai. Priežasčių tyrimas pasitelkus hipnozę. Kur hipnozė gali padėti. Autohipnozė.
  Psichologija, referatas(15 puslapių)
  2005-06-03
 • Hipnozė (2)

  Hipnozė. Hipnozės būsena. Pasąmonė. Hipnozės ir autohipnozės gilumas. Kur hipnozė gali padėti?
  Psichologija, referatas(4 puslapiai)
  2006-05-02
 • Humanistinės psichologijos istorija ir idėjos

  Įvadas. Humanistinė psichologija. Trumpa humanistinės psichologijos istorinė raida. Humanistinės psichologijos pagrindinės idėjos. Lietuvos humanistinės psichologijos asociacija: istorija, deklaracija ir veikla.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2005-06-09
 • Humanistinės-egzistencinės psichologijos krypties ir psichoterapijos pagrindiniai bruožai

  Įvadas. Humanistinės psichologijos teorija. A. Maslow poreikių hierarchija. C. Rogers pagrindiniai teiginiai. Asmenybes samprata. Savastis, savęs vertinimas. Teorijos vertinimas. Humanistinė-egzistencinė psichoterapija. Apibendrinimas.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2007-03-19
 • Ikimokyklinio amžiaus vaikų problemų ypatumai

  Įvadas. Ikimokyklinio amžiaus vaikų problemų ypatumai ir jų sprendimo būdai: Vaikų problemų ypatumai; Ikimokyklinio amžiaus vaikų problemos ir būtinybė kuo anksčiau jas spręsti; Vaiko problemų sprendimo būdai. Dailės raiška – pagalba vaikui ikimokykliniame amžiuje bendradarbiaujant ugdytojams: vaikų, turinčių problemų, dailės raiška
  Psichologija, referatas(12 puslapių)
  2005-08-02
 • Individuali psichoterapija

  Psichoterapijos samprata. Baziniai psichoterapijos principai. Etika. Konfidencialumas. Kada taikoma psichoterapija. Psichoterapinio poveikio galimybės. Psichoterapinė aplinka. Individuali psichoterapija. Kada taikoma individuali psichoterapija. Išvados.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2006-02-09
 • Intelektas (20)

  Įvadas. Intelekto samprata. Intelekto kilmė. Intelekto struktūra. Intelekto rūšys. Emocinis intelektas. Paveldėjimo ir aplinkos įtaka intelektui. Intelekto matavimas. Išvados.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2011-11-22
 • Jaunuolių su negalia užimtumo problemos

  Įvadas. Darbo tikslas - atskleisti jaunuolių su negalia užimtumo problemas. Jaunuolių su negalia užimtumo samprata. Jaunuolių su negalia užimtumo problemos. Jaunuolių su negalia ugdymo ypatumai, problemos. Jaunuolių su negalia darbo susiradimo problemos. Jaunuolių su negalia laisvalaikis Dienos centruose,laisvalaikio praleidimo problemos. Išvados.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2010-12-22
 • Jausmai

  Įvadas. Bendrasis jausmų apibūdinimas. Jausmų teorijos. Jausmų išraiškos ir jų reikšmė. Jausmų rūšys. Aukštesnieji žmonių jausmai. Jausmų reikšmė ir jų asmeniniai skirtumai.
  Psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-12-17
 • Jausmai ir jų įtaka bendravimui

  Įvadas. Jausmai, bendrasis jų apibūdinimas. Jausmų išraiškos ir rūšys. Jausmų reikšmė bendravime ir tarpasmeniniuose santykiuose. Išvados.
  Psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-02-20
 • Kaip galima psichologija kaip mokslas?

  Kaip galima psichologija kaip mokslas? Psichologijos tyrinėjimo objektas. Psichologijos mokslo raida. Psichologija kaip empirinis mokslas. Kedruvo mokslų klasifikavimo schema. Kaip galima tyrinėti psichologiją?
  Psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-10-03
 • Kaip galimas psichologijos mokslas?

  Psichologijos mokslo priešistorė. Psichologijos ryšiai su kitais mokslais. Psichologijos ryšys su fizika. Ryšys su neurologija. Psichologijos ryšys su fiziologija. Ryšys su medicina. Psichologijos objektas. Psichikos procesų tyrimo kryptys. Šiuolaikinės psichologijos kryptys. Psichologijos metodai. Išvados.
  Psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2005-11-02
 • Kaip galimas psichologijos mokslas? (2)

  Įvadas. Psichologijos mokslo samprata ir raida. Psichologijos mokslo objektas. Psichologijos kaip mokslo reikšmė. Psichologijos ir kitų mokslų ryšys. Psichologijos tyrimo metodai. Išvados.
  Psichologija, referatas(11 puslapių)
  2008-11-28
 • Kaip muzika veikia mus

  Muzika. Muzika leidžia užmaskuoti nemalonius garsus ir jutimus. Muzika gali sulėtinti ir išlyginti smegenų bangas. Muzika ir kvėpavimas. Muzika ir širdies ritmas, kraujo spaudimas. Muzika mažina mąstymo įtampą ir didina kūno koordinaciją. Muzika reguliuoja ir hormonų išsiskyrimą, mažina stresą. Muzika keičia laiko suvokimą. Muzika gali pagerinti atmintį ir padėti mokantis.
  Psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2006-08-07
 • Kaip vaikai supranta mirtį ir išgyvena sielvartą

  Įvadas. Kaip vaikai supranta mirtį ir išgyvena sielvartą. Iki 5 metų. 5–9 metų. Virš 10 metų. Paauglystėje. Vaikų reakcija į pranešimą apie artimojo mirtį. Tėvų mirtis. Brolio ar sesers mirtis. Senelių mirtis. Draugų mirtis. Vaikai ir savižudybės. Kaip padėti gedinčiam vaikui. Išvados.
  Psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2011-02-22
 • Kalba ir kalbėjimas

  Įvadas. Kalba. Kalbos raida. Kalba veikia mąstymą. Kaip išmokstame kalbos. Gyvūnų kalba. Žmogbeždžionės. Nežodinis bendravimas. Išvados.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2008-12-11
 • Kalba. Kalbėjimas. Kalbos sandara, funkcijos. Mąstymas ir kalba

  Įvadas. Kas yra kalba? Kalba ir jos struktūra. Kalbos sandara. Pagrindinės kalbos funkcijos. Reprezentacinė kalbos funkcija. Komunikacinė funkcija. Kalbėjimo (šnekėjimo) būdai. Vidinė šneka. Viešasis kalbėjimas. Mąstymas ir kalba. Kalbos ir mąstymo sutrikimai. Neurologinės priežastys. Neurotoksinės priežastys. Psichinės priežastys. Išvados.
  Psichologija, referatas(12 puslapių)
  2011-10-11
 • Kartų problema psichologijoje

  Įvadas. Šeimos reikšmė individui. Tėvų ir vaikų santykiai. Senelių ir anūkų santykiai. Senelių ir tėvų santykiai. Problemų sprendimo būdai. Išvados.
  Psichologija, referatas(12 puslapių)
  2007-10-16
 • Kas yra intelektas?

  Įvadas. Kas yra intelektas? Intelekto samprata. Intelekto struktūra. Kas įgimta, kas įgyta? Intelekto matavimas. intelekto koeficientas. Gebėjimai, gabumai ir sugebėjimai. Išvados.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2012-04-06
 • Kas yra psichologija?

  Įvadas. Šiuolaikinės psichologijos kryptys. Kas yra psichologija. Psichikos struktūra. Psichikos struktūra. Psichologijos tyrimo metodai. Psichologijos raida. Psichologijos raida. Psichologijos šakos. Psichologijos šakos. Psichologijos vieta mokslų sistemoje. Išvados.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2007-05-08
Puslapyje rodyti po