Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas>Interneto referatai

Interneto referatai (163 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Elektroninio pašto šiukšlės ir kova su jomis

  Įvadas. Kas yra spam? Su kompiuterių saugumo problemomis dažniausiai susiduriama darbo vietoje. Daugiausia SPAMina Amerika. Kaip jie jus randa? Kuo tai pavojinga? Kaip apsisaugoti nuo spam? Tarptautinė kova su spam’o zombiais. Ko nedaryti? Būdai išvengti spam‘o. Vienkartiniai el. Pašto adresai. Asmeninės pašto filtravimo priemonės. Pašto valymas tarnybinėje stotyje. Aparatinė įranga apsaugai nuo el. pašto šiukšlių. Ryšių reguliavimo tarnyba prisijungė prie tarptautinio kovos su spam tinklo. Kaip Lietuvos įmonės saugo savo informacines sistemas. Išvados. Išnašos.
  Internetas, referatas(19 puslapių)
  2008-06-11
 • Elektroninio verslo saugumas. SSL

  Kas yra SSL? Kaip vartotojai mato kad Jūsų svetainė yra apsaugota? Kaip atrodo SSL sertifikatas? SSL veikimas. Viešas ir privatus raktai. SSL naudojimo sritys. Išvados. Terminai. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Internetas, referatas(11 puslapių)
  2005-05-26
 • Elektroninis paštas

  Įvadas. Elektroninio pašto istorija. Pagrindinės elektroninio pašto savybės. Trumpi patarimai kaip rašyti elektroninį laišką. Elektroninio pašto veikimo principai. Elektroninio pašto adresas. Failų prijungimas. Elektroninio pašto paslaugos. Klasikinio ir elektroninio pašto palyginimas. Išvados.
  Internetas, referatas(9 puslapiai)
  2005-11-01
 • Elektroninis paštas (10)

  Įvadas. Elektroninis paštas. Interneto elektroninio pašto adresas ir jo įjungimo būdai. Elektroninio pašto klientinės programos. Elektroninė korespondencija. Virusai elektroniniame pašte. Išvados.
  Internetas, referatas(12 puslapių)
  2008-05-30
 • Elektroninis paštas (2)

  Elektroninio ir paprasto pašto palyginimas. Iš elektroninio pašto istorijos. Elektroninio pašto adresas, gavimo būdai. POP3 pašto dėžučių adresai. Voratinklio pašto dėžučių adresai. Elektroninio pašto programos. Kaip dirba elektroninis paštas? Virusai elektroniniame pašte. Etiketas. Bendravimo nuotaikos.
  Internetas, referatas(13 puslapių)
  2005-11-30
 • Elektroninis paštas (3)

  Elektroninis paštas. Pagrindinės elektroninio pašto savybės. Greitis ir sinchroniškumas. Formalumas. Atsakomybė. Didelės žmonių grupės bendravimas. Slaptumas. Elektroninio pašto veikimo principai. Elektroninio pašto rūšys. Elektroninio pašto adresas. Elektroninio pašto privalumai bei trūkumai.
  Internetas, referatas(8 puslapiai)
  2006-01-20
 • Elektroninis paštas (4)

  Įvadas. Elektroninio pašto privalumai. Elektroninio pašto programos. Darbas su failais. Naudojimasis elektroniniu paštu. Elektroninio laiško rekvizitai. Klasikinio ir elektroninio pašto palyginimas. Išvados.
  Internetas, referatas(8 puslapiai)
  2006-02-17
 • Elektroninis paštas (5)

  Elektroninio pašto atsiradimas. Tinklas. Internetas. Modemas. Domeno vardas. Parašai (signature). Šypsenos ar emocijos.
  Internetas, referatas(4 puslapiai)
  2006-06-07
 • Elektroninis paštas (7)

  Įvadas. Pagrindinės elektroninio pašto savybės. Trumpi patarimai, kaip rašyti elektroninį laišką. Elektroninio pašto veikimo principai. Elektroninio pašto adresas. Kaip pasirinkti elektroninio pašto adresą. Elektroninio pašto privalumai ir trūkumai. Išvados.
  Internetas, referatas(6 puslapiai)
  2006-09-21
 • Elektroninis paštas (9)

  Elektroninis paštas. Pašto serveris. Kompiuteriniai virusai.
  Internetas, referatas(8 puslapiai)
  2006-12-20
 • Elektroninis paštas. Jo galimybės, pliusai ir minusai

  Įvadas. Truputis istorijos. Tai, ką vertėtų žinoti apie elektroninį paštą. Elektroninio pašto privalumai ir trūkumai. Elektroninio pašto serveris. Elektroninis paštas ir virusai. Dešimt elektroninio pašto įsakymų. Išvados.
  Internetas, referatas(11 puslapių)
  2006-01-05
 • Elektroninis paštas. Jo galimybės, pliusai ir minusai (2)

  Įvadas. Elektroninio ryšio samprata. El.pašto naudojimosi būdai. Elektroninio pašto taisyklės ir reikalavimai. Elektroninio pašto adresas. Elektrinio pašto veikimo principai. Pagrindinės elektroninio pašto savybės. Išvados.
  Internetas, referatas(12 puslapių)
  2006-11-14
 • Elektroninių parduotuvių kūrimas

  Kas yra elektroninė prekyba? Elektroninės prekybos samprata. Kaip elektroninis verslas gali pagerinti firmos veiklą ir garantuoti konkurencingumą. Įmonės veiklos tinklas . Interneto technologijos įmonių veikloje. Elektroninio verslo schema. Saugumas Internete. SSL standartas (Secured Socked Layer). SSL veikimas. SET standartas. Pasitikėjimo piramidė. Elektroninės prekybos dalyviai. IBM įranga. IBM Net.Commerce START. IBM Net.Commerce PRO. IBM Net.Commerce HOSTING Server. IBM Payment Server. NET.Commerce. Reikalavimai kompiuterinei bei programinei įrangai dirbant su Net.Commerce. Reikalavimai programuotojo žinių bagažui dirbant su Net.Commerce. Darbo pradžia su Net.Commerce. Reikalavimai puslapių kūrimui. Reikalavimai informacijai apie produktą. Duomenų valdymas.
  Internetas, referatas(15 puslapių)
  2006-02-02
 • Failų persiuntimas su FTP

  FTP serveris. Prisijungimas prie tarnybinių stočių ir nutolusių kompiuterių. Failų persiuntimas. FTP kliento programa Windows aplinkoje. Veiksmai su katalogų sąrašu. Veiksmai su failų sąrašu. Failų persiuntimas iš tolimo kompiuterio į lokalų kompiuterį. Failų persiuntimas iš lokalaus kompiuterio į tolimą kompiuterį. Programos pasirinktys (Program options). Seanso pasirinktys (Session Options). Kai kurios komandos iš FTP meniu. Kai kurios komandos iš failų ar katalogų sąrašų meniu. Persiunčiamų failų formatas. Keletas įdomesnių ftp serverių. FTP pranešimai.
  Internetas, referatas(14 puslapių)
  2009-04-16
 • FTP serverių analizė

  Įvadas. Kas tai yra FTP? Prisijungimas prie nutolusios sistemos. Bylų peržiūra ir paieška kataloguose. Katalogai ir judėjimas jais. Duomenų perdavimas ir perdavimo režimai. Anoniminis FTP. Archyvai, jų tipai ir naudojimasis jais. FTP serverių pagrindinė problema. Išvados.
  Internetas, referatas(11 puslapių)
  2007-05-15
 • Globalaus tinklo raida: kitimas ir tendencijos

  Įvadas. Istorija. Svarbiausios interneto datos. Bendra geopolitinė ir demografinė globalaus tinklo situacija pasaulyje. Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV). Europa. Interneto plėtros politika Europos sąjungoje. Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV) ir Vakarų Europa: interneto vartojimo palyginimas. Centrinė ir Rytų Europa. Lietuva. Išvada.
  Internetas, referatas(40 puslapių)
  2006-11-06
 • HTTPS protokolas

  Įvadas. Bendra informacija apie HTTPS. SSL ir TLS. Išvados.
  Internetas, referatas(7 puslapiai)
  2006-08-28
 • IEEE 802.11b standartu pagrįsto tinklo privalumai ir trūkumai

  Įvadas. IEEE 802.11b standartas. Pokyčiai 802.11b standarte. IEEE 802.11b fizinis lygmuo. IEEE 802.11b paketas. Bevielio tinklo IP telefonas. Savybės. ZyAIR B-1000. Privalumai. "Besiūlio"-ryšio-kokybė-namie-ir-darbe. EnGenius - Access point. Wi-Fi ryšio tinklai. Europa - nauja rinka? Bevielio tinklo privalumai ir trūkumai. Privalumai. Trūkumai. Išvados.
  Internetas, referatas(20 puslapių)
  2006-05-02
 • IEEE 802.16 bevielio ryšio standartas

  Įvadas. Kas yra WiMAX? IEEE 802.16 standartas. WiMAX: Protokolas Architektūra ir saugumo sprendimus. IEEE 802.16 protokolo architektūra. WiMAX saugumo sprendimus. WiMAX saugumo vietos. Grėsmės PHY sluoksnis. Jamming atakos. Scrambling ataka. Vandens kankinimo ataka. Kitos grėsmės. Grėsmės MAC sluoksniai. Grėsmės Mac vadybos pranešimas Pradinis tinklo įrašas. Pavojai prieigos tinklo saugumo. Grėsmės autentifikavimo. Kitos grėsmės. Išvados.
  Internetas, referatas(20 puslapių)
  2010-04-12
 • Informacijos paieška

  Įvadas. Bendra paieškos sistemų apžvalga. Rankinis įvedimas. Paieškos sistema "Altavista". Paieškos sistema "Lietuva internete". Naršymas dalykų ir vardų rodyklėse. Paieškos sistema "Google". Google rezultatų puslapio dalys. Ypatingos Google savybės. Paieškos sistema "Yahoo!". Paieškos sistema "Lycos". Paieškos sistema "Excite". Išvados.
  Internetas, referatas(24 puslapiai)
  2006-09-08
Puslapyje rodyti po