Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas>Elektroninis paštas (4)

Elektroninis paštas (4)

  
 
 
12345678910
Aprašymas

Įvadas. Elektroninio pašto privalumai. Elektroninio pašto programos. Darbas su failais. Naudojimasis elektroniniu paštu. Elektroninio laiško rekvizitai. Klasikinio ir elektroninio pašto palyginimas. Išvados.

Ištrauka

Elektroninis paštas- vienas plačiausiai naudojamų Interneto servisų , jau spėjęs tapti kasdienybe. Elektroninis paštas (e-mail)- tai asmeninė elektroninio ryšio priemonė, kai elektroninis laiškas, kad ir kuriame žemės kampelyje bebūtų, , tuoj pat kompiuteriu pasiekia adresatą (žr 1 pav.) , be to, tai viena iš pagrindinių bendravimo ir duomenų perdavimo priemonių šiandieninėje verslo visuomenėje.

Elektroninis paštas- tai pati populiariausia paslauga Internete. Jis greitas, juo paprasta naudotis, o mokėti dažniausiai reikia tik už interneto ryšį. E-mail valdo tinklo elektroninį paštą. Jei turite savo adresą , galite siųsti laiškus į įvairias pasaulio vietas, taip pat juos gauti. Tyrimai parodė, kad respondentai dažniau atsako į elektro-
ninį laiška negu į tradiciniu būdu parašytą laišką ( žr. 2 Lentelę). Elektroninis laiškas gali būti perskaitytas ir išsiųstas bet kokiu respondentui patogiu laiku. Elektroninis paštas- tai globalinė sistema, įgalinanti nusiųsti laišką į bet kuri pasaulinio kompiuterių tinklo tašką per keliasdešimt sekundžių. Taigi pagrindiniai jo privalumai yra trumpai pateikti 1 Lentelėje.

Elektroninio pašto rūšių yra daug , trumpai apibūdinsime keletas iš jų. Kliento (arba POP) paštas tai toks elektroninis paštas, kai visa korespondencija atkeliauja į jūsų kompiuterį. Tuo tarpu kitos rūšies paštas- žiniatinklio paštas (WebMail) visą korespondenciją saugo interneto paslaugų kompiuteryje. Todėl lyginant šias dvi pašto rūšis, vieno pašto naudojimui visada reikalingas internetas (WebMail), o kitam paštui internetas reikalingas tik laiškų atsiuntimui į savo kompiuterį ir išsiuntimui. Pasinaudoti kliento paštu galima tik iš savo kompiuterio, o žiniatinklio paštas yra prieinamas iš bet kurio pasaulio kompiuterio, turinčio internetinį ryšį ( žr. 2 pav.). ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInterneto referatas
KategorijaInformatika >  Internetas
TipasReferatai
Apimtis8 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis41.74 KB
AutoriusNatalija
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai0 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Elektroninis pastas (4) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 8 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 1 Klasė/kursas
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą