Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas>Elektroninis paštas (3)

Elektroninis paštas (3)

  
 
 
12345678910
Aprašymas

Elektroninis paštas. Pagrindinės elektroninio pašto savybės. Greitis ir sinchroniškumas. Formalumas. Atsakomybė. Didelės žmonių grupės bendravimas. Slaptumas. Elektroninio pašto veikimo principai. Elektroninio pašto rūšys. Elektroninio pašto adresas. Elektroninio pašto privalumai bei trūkumai.

Ištrauka

Elektroninis paštas – viena seniausių ir populiariausių interneto paslaugų. Mokslininkai, verslininkai, vadybininkai, politikai jau nebeįsivaizduoja savo veiklos be kasdien gaunamų ir išsiunčiamų po visą pasaulį laiškų.
Elektroninius laiškus skaityti, rašyti, siųsti gana paprasta. Darbui su elektroniniais laiškais sukurta daugybė elektroninio pašto programų. Vienos jų paprastesnės, atliekančios tik pagrindines laiškų siuntimo ir rašymo funkcijas, kitos – sudėtingesnės, turinčios daug įvairiausių galimybių.
Elektroniniu paštu galima siųsti ir gauti ne vien žinutes, bet ir paveikslėlius, vaizdo bei garso įrašus ar elektroninių duomenų failus, apipavidalinti jas pagal pašto programos siūlomą dizainą ar sukurti savitą ir originalų, tuo pat metu pasiųsti žinutę ar jos kopiją daugiau nei 50 žmonių ¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬– ir tai vos kelios galimybės.
Elektroninio pašto programa pagal nurodymus sutvarko žinutes, išsaugo visų išsiųstų ir gautų žinučių kopijas, ištrina nepageidaujamas ar automatiškai į kai kurias atsako.
Elektroninis paštas
Elektroninis paštas(e-mail) – tai viena populiariausių ryšio priemonių Internete. Elektroninis paštas kai kuo panašus į paprastą paštą: Jūs siunčiate laiškus(žinutes)adresatams ir gaunate jų parašytus laiškus. Pranašumas – tai, visų pirma, greitis. Čia laiškai pasiekia adresatą valandų, minučių ar net sekundžių bėgyje, priklausomai, tarp kokių pašto serverių siunčiamas laiškas. Pašto serveris – specialus kompiuteris, skirtas priimti, siųsti ir saugoti elektronines žinutes. Elektroniniu paštu galite pasiekti duomenų bazes ir failų bibliotekas. Be to, visi didieji komerciniai tinklai, pavyzdžiui, CompuServe, SprintNet, keičiasi laiškais su Interneto vartotojais. Ir dar. Jei iškilo problemų, dirbant Internete, galite pasiųsti laišką sistemos administratoriui ar kolegai ir per kelias minutes gauti atsakymą į klausimus. Yra daug įvairių elektroninio pašto kliento programų, skirtų įvairių tipų kompiuteriams. Kad galėtumėte tinkamai pasirinkti vieną iš jų, reikia aptarti pagrindines elektroninio pašto galimybes, adresų sudarymo principus, išsiaiškinti, kaip elektroninis paštas veikia.
Pagrindinės elektroninio pašto savybės
Kai kuriomis savybėmis elektroninis paštas yra panašus į telefoną, kai kuriomis – į paprastą paštą. Pagrindinės elektroninio pašto savybes: ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInterneto referatas
KategorijaInformatika >  Internetas
TipasReferatai
Apimtis8 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis200.57 KB
AutoriusEvaldas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasJ.Mamačenko
Failo pavadinimasMicrosoft Word Elektroninis pastas (3) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 8 puslapiai 
  • 2 Klasė/kursas
  • J.Mamačenko
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą