Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas>Interneto laboratoriniai darbai

Interneto laboratoriniai darbai (19 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Adresacija tinkluose

  Darbo tikslas. Susipažinti su TCP/IP protokolų šeima ir pagrindiniais IP-adresacijos principais. Bendros teorijos žinios. IP adresas. IP-adresų klasės. IP-adresų skyrimas. IP adresų priskyrimo metodika. Tinklo kaukė (net mask). Tinklo kaukė, užduodamą pagal nutylėjimą. Paketo gavėjo buvimo vietos nustatymas. Darbo eiga. Išvados.
  Internetas, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2008-11-17
 • ARP protokolo tyrimas

  Pdf byla. Darbo tikslas. Teorinė dalis. Darbo eiga. Kontroliniai klausimai.
  Internetas, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2006-04-11
 • Bendrosios tinklų sąvokos. Tinklų vaizdavimas

  Darbo tikslas: susipažinti su laboratorijos vidaus tvarkos taisyklėmis ir saugaus darbo tvarka. Susipažinti su bendrosiomis tinklų sąvokomis, tinklų vaizdavimo būdais. Sudaryti hipotetinio tinklo struktūrinį brėžinį. Tinklo samprata. Tinklų vaizdavimas (schemos, mazgų ir elementų simboliai, programinė įranga). Hipotetinio tinklo schema (12 variantas). Darbo rezultatų apibendrinimas.
  Internetas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2008-11-17
 • Bevielio Wi-Fi tinklo diegimas

  Darbo tikslas: Išmokti įdiegti bei sukonfigūruoti kompiuterį darbui WI-FI tinklo režimu. Užduotys. Teorinis aprašymas. Darbo eiga.
  Internetas, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2007-02-13
 • Elektroninės parduotuvės turinio ir pirkimo proceso analizė

  Darbo tikslas: susipažinti su elektroninėmis parduotuvėmis. Darbo užduotis. Darbo eiga. Elektroninių parduotuvių struktūros elementai. Išvados.
  Internetas, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2009-02-08
 • Ethernet kadro analizė

  Ethernet kadro analizė. 15 kadras. Išvados.
  Internetas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-04-20
 • Ethernet tinklo protokolų ir paketų analizė

  Darbo tikslas: susipažinti su protokolais, veikiančiais Ethernet technologijos tinkluose; Ethernet kadro struktūra; išmokti perimti srautus tinkle ir juos analizuoti. HTTP užklausa perimtų kadrų protokolų sąrašas su paskirties paaiškinimu. HTTP srauto diagrama. Laikinės srautų diagramos ping ir tracert užklausų metu. ICMP kadro struktūra. Ethernet DNS protokolo kadro analizės rezultatai. Išvados.
  Internetas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-11-17
 • INTERNET globalus tinklas

  Darbo tikslas. Susipažinti su Internet tinklo funkcijomis ir galimybėmis: pagrindinėmis sąvokomis, terminais, funkcijomis, paieškos technologijomis, elektroninio pašto programomis, paslaugų tiekėjais Vilniuje. Darbo eiga. Suformuluokite Internet apibrėžimą. Kas yra WWW (World Wide Web) ir kas tai Hypertekstas bei HTML? Pagrindiniai protkolai. Paaiškinkite, kas tai yra DNS? Kas tai domeno vardas (Domain name) ir URL (Uniform Resource Locator- vieningoji resursų išdėstymo sistema). Pateikite URL anatomijos aprašymą. Anatomiją paaiškinkite pavyzdžiu http://www.house.gov/hous /2004_House_Calendar.html. Kas tai yra aukščiausio lygio domenas (TLD – Top-Level Domain)? – antro lygio domenas? – trečio lygio domenas ir t.t. Pateikite dažniausiai naudojamų TLD sąrašą. ir paskutinius jo pokyčius. Kas tai FQDN (Full Qualified Domain Name)? Pateikite Internet‘o pagrindinių paslaugų sąrašą. Pakomentuokite kiekvieną paslaugą. Pateikite populiariausių Internet‘o naršyklių – žiniatinklių peržiūros programų (Browser) sąrašą. Paaiškinkite, kas tai grafinė naršyklė, kas tai tekstinė naršyklė. Pateikite nors vienos tekstinės naršyklės pavyzdį. Kas tai yra plugs-in, MIME ir Active-X? Susipažinkite su informacijos paieškos Internet‘e metodologija, pagrindiniais paieškos serveriais ir paieškos mechanizmais. Paaiškinkite, kaip formuojama užklausa paieškos serveriui. Susipažinkite su pagrindinėmis elektroninio pašto programomis ir jų klasifikacija. Pateikite sąrašą dažniausiai naudojamų programų. Kur ir kaip galima atsidaryti nemokamą pašto dėžutę? Namų kompiuteryje sukonfigūruokite turimą pašto dėžutę programai Outlook Express ir paaiškinkite atliktus veiksmus. Atlikite Internet‘o paslaugų tiekėjų Vilniuje paiešką. Pateikite pagrindinių tiekėjų sąrašą ir aprašykite prisijungimo būdus.
  Internetas, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2009-10-05
 • Kompiuterinės komunikacijos (2)

  1 laboratorinis darbas. Tema: 9. E-komercijos on-line pirminio verslo Internet technologijos (electronic commerce, E-commerce, for conducting business on-line primarily using Internet technologies) programinės įrangos analizė. Paprasta paieška. Išplėstinė paieška. Nelietuviškų paieškos sistemų rezultatų palyginimas. Lietuviškų paieškos sistemų naudojimas. Paprasta paieška. Išplėstinė paieška. Išplėstinės paieškos komentarai. Lietuviškų paieškos sistemų rezultatų palyginimas. Pateiktų klausimų atsakymai. Informacijos paieška naudojantis Web 2.0 paieškos sistemas.
  Internetas, laboratorinis darbas(13 puslapių)
  2009-05-22
 • Kompiuterinio tinklo projektas (3)

  Užduotis: Greitasis paštas, 3 pastatai (Korporatyvinis tinklas). Būtini potinkliai: Fast Ethernet, Bevielis tinklas. Apribojimai. Darbo grupės. Tinklo schema. Pastato tinklo schema. Tinklo įranga. Tinklo įrangos aprašymas.
  Internetas, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2010-12-27
 • LAN analizės ir efektyvumo skaičiavimas

  Analizė. LAN schema. Skaičiavimai. LAN komutacinių linijų apkrovos (Kbit/s) ir grafikai. DTR 1 linija. DTR 2 linija. DTR 3 linija. DTR 4 linija. DTR 5 linija. DTR 6 linija. Paslaugų reikalingumas vartotojams. FTP. Video. Internetas. Radijas. POP3. Žaidimai. Tinklo efektyvumo skaičiavimas. Komutacinių mazgų svarbos koeficientai. LAN efektyvumo didinimas. Išvados.
  Internetas, laboratorinis darbas(14 puslapių)
  2006-04-10
 • LAN tinklų modeliavimas

  pdf. byla. Pratybos. Užduotis Nr. 2. Darbo tikslas: Susipažinti su lokalinių tinklų (LAN) technologijomis ir jų veikimo principais, bei išmokti sumodeliuoti sudėtingus lokalinių tinklų (LAN) modelius naudojantis OpNet IT Guru modeliavimo paketu. Darbo eiga. Konfiguruojame tarnybines stotis. Konfigūruojame darbo stotis. Nustatome statistikos rinkimą.
  Internetas, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2011-06-29
 • Potinkliai

  Darbo tikslas: išnagrinėti IP adresaciją potinkliuose. Potinklių panaudojimas. Potinklio kaukės nustatymas. Keitimo lentelės. Potinklių ir mazgų identifikatorių nustatymas. Greitas potinklių identifikatorių nustatymo būdas. Darbo eiga. Išvados.
  Internetas, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2008-11-17
 • Skaitmeninės reklamos technologijos: reklamos internete analizė

  Reklamos internete analizė. Darbo tikslas: Susipažinti su reklamavimosi internete būdais ir išanalizuoti keletą jų. Darbo užduotis. Dviejų internetinių svetainių analizė: IMPRESA ir ADVISTA. Trijų reklamjuosčių analizė. Išvados.
  Internetas, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2007-09-26
 • Tinklo apsauga

  Darbo tikslas ir priemonės. Išmokti naudotis "iptables" paketų filtravimo priemone, atlikti pateiktų taisyklių analizę. Reikiamai sukonfigūruoti ugniasienę pagal dėstytojo pateiktą užduotį. Patikrinti tinklo pažeidžiamumą prieš ir po ugniasienės panaudojimo. Pavyzdinės taisyklės. Ugniasienės taisyklių tyrimo rezultatai. Kompiuterio numeris ir LINUX ugniasienės interfeisų IP informacija. Bendros ir individualios taisyklių sudarymo užduotys, failo "firewall" turinys. Išvados.
  Internetas, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2009-04-16
 • Tinklo konfigūravimas Windows ir Linux terpėse

  MS Windows. "ipconfig" rezultatai. "ping" rezultatai. Linux. "ifconfig" rezultatai. "ping" rezultatai.
  Internetas, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2007-04-20
 • Visuotinių tinklų vaizdavimas, stebėjimas ir vertinimas

  Darbo tikslas: Susipažinti su pagrindinėmis visuotinių tinklų ir virtualios erdvės vaizdavimo būdais, tinklo stebėjimo komandomis ir procedūromis. Nustatyti, kaip Elektronikos fakultetas prisijungia prie pasaulinių tinklų. Rezultatai. Tinklų ir virtualios erdvės vaizdavimo būdai. Vidinė laboratorijos struktūra iki užblokuoto prievado. RIPE suteikta informacija. Traceroute ir Looking Glass serverių aprašymas ir sąrašas. LitNet struktūra ir parametrai. Apkrovos rugsėjo 8 dieną tyrimo rezultatai. Interneto srauto dydis, jo patekimo į Lietuvą kanalai. Išvados.
  Internetas, laboratorinis darbas(14 puslapių)
  2008-10-20
 • Visuotinių tinklų vaizdavimas, stebėjimas ir vertinimas (2)

  Darbo tikslas. Susipažinti su pagrindinėmis visuotinių tinklų ir virtualios erdvės vaizdavimo būdais, tinklo stebėjimo komandomis ir procedūromis. Nustatyti, kaip Elektronikos fakultetas prisijungia prie pasaulinių tinklų. Tinklų ir virtualios erdvės vaizdavimo būdai. Glaustas komandų ping, tracert, arp aprašymas. Traceroute ir Looking Glass serverių aprašymas. Fakulteto tinklo jungimosi prie pasaulinio tinklo tyrimo rezultatai. Diagramos, iliustruojančios jungimąsi prie serverių skirtingose šalyse. LitNet struktūra ir parametrai. Apkrovos nurodytą dieną tyrimo rezultatai. GrNet tinklo stebėjimo programos glaustas aprašymas. Interneto srauto dydis, jo patekomo į Lietuvą kanalai. Išvados.
  Internetas, laboratorinis darbas(11 puslapių)
  2010-03-09
 • WiFi diegimo scenarijai (schemos)

  Atsieta prieiga. Atsieta prieiga su kliento WiFi. Kliento prieiga Nr., modemas tiltas. Kliento prieiga Nr., modemas tiltas, kliento WiFi. Kliento prieiga Nr., modemas maršrutizatorius. Kliento prieiga Nr., modemas maršrutizatorius, kliento WiFi. Atsieta prieiga ir komercinis WiFi. Bevielė prieiga.
  Internetas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-06-25