Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas>Elektroninis paštas (7)

Elektroninis paštas (7)

  
 
 
12345678
Aprašymas

Įvadas. Pagrindinės elektroninio pašto savybės. Trumpi patarimai, kaip rašyti elektroninį laišką. Elektroninio pašto veikimo principai. Elektroninio pašto adresas. Kaip pasirinkti elektroninio pašto adresą. Elektroninio pašto privalumai ir trūkumai. Išvados.

Ištrauka

Ar mokate naudotis elektroniniu paštu?
Ar jau susipažinote su visomis nuostabiomis jo galimybėmis?
Ar jau rašote elektroninio pašto žinutes draugams ,verslo partneriams , giminaičiams, ar prenumeruojate aktualią naujienų grupių informacija?
Jei nors vieną iš šių klausimų atsakėte "ne", tai šis ,mano parašytas referatas, gali pakeisti jį i "taip". Pridedu ranką prie širdies ir pareiškiu: visi galite išmokti naudotis elektroniniu paštu ,o kartą išmokę, nenorėsite grįžti prie įprasto ir lėto it sraigė pašto.
Perskaitę šį referatą "Elektroninis paštas", suprasite ,jog šių dienų elektroninis paštas yra vienas iš paprasčiausių kada nors išrastų dalykų .O kai kitą kartą siųsite kam nors žinute , žinosite, kas iš tiesų vyksta anapus uždangos;-)!!!

Jei iki šiol nesate parašę nė vienos elektroninio pašto žinutės, šio pašto galimybės jus maloniai nustebins ir sužavės. Elektroniniu paštu galite gauti ne vien tik žinutes ,bet
paveikslėlius, vaizdo bei garso įrašus, ar elektroninių dokumentų failus, apipavidalinti jas pagal pašto programos siūlomą dizainą ar sukurti savitą ir originalų , tuo pat metu pasiųsti žinutę ar jos kopiją daugiau nei 50 žmonių- ir tai išvardytos vos kelios galimybės!
Elektroninio pašto programa pagal jūsų nurodymus sutvarko žinutes, išsaugo visų išsiųstų ir gautų žinučių kopijas, ištrina nepageidaujamas ir automatiškai į kai kurias atsako.
Elektroninis paštas(e-m a i l) –tai viena populiariausių ryšio priemonė Internete.
El. paštas kai kuo panašus ir į paprastą paštą :Jūs siunčiate žinutes adresatams ir gaunate jo parašytus laiškus. Pranašumas- greitis. Čia laiškai pasiekia adresatą valandų, minučių, sekundžių bėgyje, priklausomai , tarp kokio pašto serverio siunčiamas laiškas. Pašto serveris-specialus kompiuteris, skirtas priimti, siųsti , saugoti elektronines žinutes. El. paštu galite pasiekti duomenų bazes ir failo bibliotekas.
Jei iškilo problemų, dirbant Internete, galite pasiųsti laišką sistemos administratoriui ar kolegai ir per kelias minutes gauti atsakymus į klausimus.
Yra daug įvairių elektroninio pašto programų, skirtų įvairių tipų kompiuteriams. Kad galėtumėte tinkamai pasirinkti vieną iš jų, aptarsime elektroninio pašto galimybes. Kai kuriomis savybėmis el. paštas panašus ir į telefoną, kai kuriomis- į paprastą paštą.
Aptarsiu pagrindines elektroninio pašto savybes.
Greitis.
Naudojant el. paštu, laiško pristatymo laikas susideda iš dviejų dalių: laiko, per kuri laiškas pasiekia jūsų pašto serverį, ir laiko, per kurį jis yra perskaitomas. Pirmasis priklausi nuo to , kaip jūsų pašto serveris yra įjungtas į tinklą. Antrojo laiko tarpo jūs praktiškai negalite kontroliuoti. Jei jūs reguliariai netikrinate savo elektroninio pašto, pristatymo greitis tampa bereikšmis .El. paštas bus tuo populiaresnis, kuo trupesnis laikas nuo pašto pateikimo į pašto serverį iki laiško perskaitymo momento.
Formalumas.
Telefonu su žmonėmis jūs galite bendrauti labai įvairiai. Su kai kuriais būnate labai formalūs, su kitai – draugiški. Taip pat yra ir rašant įprastą laišką. Jūs turite nemažai laiko pagalvoti, galite pasirinkti- rašyti laišką ranka ar spausdinti. Žinutė, siunčiama el. paštu, visada yra spausdinama, ir jokiame vadovėlyje nėra aprašyta, kaip elektroninis laiškas turi atrodyti .Be to, el. pašte visada išnyksta asmenybė –įstaigos vadovo el. paštas lygiai taip pat, kaip ir bet kurio kito žmogaus.
Slaptumas.
Siunčiant įprastą laišką, jis yra saugomas pašto tarnybose, kol patenka adresatui. Kiekvienas laiškas yra įklijuotas voke .El. paštas keliauja iš vieno serverio į kitą , kol pasiekia adresatą, tačiau kai kurio kompiuterio sistemos apsauga gali būti nepakankama .Jei negalite pasitikėti pašto serverio saugumu, negalite naudotis ir elektroniniu paštu.
Atsakomybė.
Daugelis žmonių rašydami el. laiškus pradeda nesilaikyti formalumo .Tai gali tapti problema , todėl primenu, jog rašantysis turi jausti atsakomybę už savo el. laiškus .El. paštu parašytų minčių sunku atsisakyti-kažkas gali būti išsaugojęs tą laišką kompiuterio atmintyje.
Didelės žmonių grupė bendravimas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInterneto referatas
KategorijaInformatika >  Internetas
TipasReferatai
Apimtis6 puslapiai 
Literatūros šaltiniai2
Dydis14.07 KB
Autoriussimona
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas11
Švietimo institucijaSkuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Elektroninis pastas (7) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 6 puslapiai 
  • Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija / 11 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą