Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas>IEEE 802.16 bevielio ryšio standartas

IEEE 802.16 bevielio ryšio standartas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. Kas yra WiMAX? IEEE 802.16 standartas. WiMAX: Protokolas Architektūra ir saugumo sprendimus. IEEE 802.16 protokolo architektūra. WiMAX saugumo sprendimus. WiMAX saugumo vietos. Grėsmės PHY sluoksnis. Jamming atakos. Scrambling ataka. Vandens kankinimo ataka. Kitos grėsmės. Grėsmės MAC sluoksniai. Grėsmės Mac vadybos pranešimas Pradinis tinklo įrašas. Pavojai prieigos tinklo saugumo. Grėsmės autentifikavimo. Kitos grėsmės. Išvados.

Ištrauka

Dar praėjusio amžiaus 8-ame bei 9-ame dešimtmečiuose buvo sukurtos pirmosios mobiliųjų telefonų sistemos, pasirodė pirmieji prototipiniai mobilieji telefonai, o 9-o dešimtmečio pradžioje jau pasirodė pirmieji mobiliųjų telefonų bei mobiliųjų paslaugų operatoriai. Be jokios abejonės, telefonų pramonėje tai buvo itin didžiulis laimėjimas. Tai buvo laimėjimas, kuris metė didžiulį iššūkį dar XIX amžiaus pirmoje pusėje "gimusiam" įprastiniam fiksuotam ryšiui.
Tačiau dabar belaidis perdavimo ryšys žengia į visiškai kitą lygmenį, į visiškai kitą kartą – ypač kai šitaip greitai vystosi technologijos pradedami WiMAX, LTE, ketvirtosios kartos 4G mobilieji telefonai bei 4G ryšys, suteiksiantis tiek mobiliajam vartotojui, tiek paslaugos teikėjui visiškai naujas galimybes, kurios bus pagrįstos ne tik bendravimu, bet ir dideles pramogas, stulbinančią spartą ir kt. Tad mūsų galimybės čia išsiplečia – galėsime ne tik naudotis įprastinėmis 2G ar 3G galimybėmis, bet ir dideliais greičiais siųstis įvairius failus, klausytis MP3 muzikos, žiūrėti tiesiogine transliacijas, rengti videokonferencijas ir t.t.
Kaip perspektyvus plačiajuosčio bevielio ryšio technologijas, WiMAX yra daug išsikišusiame privalumų tokių kaip: didelė duomenų perdavimo spartą, paslaugų kokybę, lankstumą, saugumą, mobilumą. Daug sudėtingesnės autentifikavimo ir kodavimo metodus buvo įtrauktas į WiMAX ", bet ji vis dar patiria įvairių išpuolių

WiMAX yra viena iš naujausių plačiajuosčio bevielio ryšio technologijų. Šiandien WiMAX sistemas tikimasi įgyvendinti plačiajuosčio ryšio prieigos paslaugas gyventojams ir verslo klientams ekonomiškiausiu būdu.
Silpnoji pusė, WiMAX yra standartizuotas bevielis versija Ethernet skirtas pirmiausia kaip alternatyvos yra laidinis technologijos (pavyzdžiui, kabelinis modemas, DSL ir T1/E1 nuorodos) teikti plačiajuosčio ryšio prieigą prie kliento patalpose.
Griežčiau, WiMAX yra pramonės prekybos organizacija sudaryta iš pirmaujančių ryšių dalių ir įrangos įmonėms skatinti, ir patvirtinu, suderinamumo ir sąveikos ir plačiajuosčio ryšio bevielės prieigos įrangą, kuri atitinka IEEE 802.16 ir ETSI HIPERMAN standartus.
WiMAX veiktų panašiai kaip Wi-Fi, bet didesniu duomenų perdavimo greičiu, didesnius atstumu ir didesnis aptarnaujamas vartotojų skaičius. WiMAX turi galimybę teikti paslaugas net ir tose vietovėse, kurios yra silpnai išvystyta "Laidinė" infrastruktūra pasiekti ir gebėjimas įveikti fizinius apribojimus tradicinio laidinio infrastruktūra.
WiMAX buvo įkurta 2001 m. balandį, tikintis pradinio 10-66 GHz IEEE 802.16 specifikacijos paskelbimo. WiMAX yra 802,16 kaip Wi-Fi Alliance yra 802,11.
WiMAX yra:
• Akronimas Pasaulinė Interoperability for Microwave Access.
• Paremta Wireless MAN technologija.
• Bevielio ryšio technologija, optimizuota IP orientuota į paslaugų teikimą didelei teritorijai.
• "Scalable" belaidžio platformą kuriant alternatyvaus ir papildomo ryšio tinklus.
• Sertifikavimą, įranga suderinta IEEE 802.16 standartu.
• Nustatytas naudojimo modelis (IEEE 802.16-2004).
• Mobilusis naudojimas modelis (IEEE 802.16e). ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-04-12
DalykasInterneto referatas
KategorijaInformatika >  Internetas
TipasReferatai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai2
Dydis286.58 KB
Autoriusnerijakas
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasV. Grimaila
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasTelekomunikacijų ir elektronikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word IEEE 802.16 bevielio rysio standartas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2012-05-10 IP: 78.56.166.52
    studentas sako

    Daugumo teksto matyt versta su Google Translate ir neredaguota. Neimanoma nieko supratsi kas parasyta. Bevertis tekstas!

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 20 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • V. Grimaila
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą