Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas>3G ir 4G ryšys – veikimas, panaudojimo galimybės

3G ir 4G ryšys – veikimas, panaudojimo galimybės

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Trumpai apie 3G ryšį. 3G ryšio vystymasis. 3G galimybės, panaudojimas. 3G ryšys LAN sistemoje. Trumpai apie 4G. 4G ryšio veikimas. 4G komponentai. Sudėtinės antenos sistema. Programinės įrangos apibrėžtas radijas Software Defined Radio (SDR). Adaptacijos moduliacija ir kodavimas. Prieigos schemos. IPv6. 4G vizija. 3G ir 4G palyginimas. Išvados. PowerPoint pristatymas. 3G ryšio vystymasis. 3G galimybės. 4G veikimas. 4G komponentai. 4G ryšio vystymasis. 3G ir 4G ryšių palyginimas. Išvados.

Ištrauka

Šiuo metu bevielis tinklas tampa vis svarbesnis kiekvieno iš mūsų gyvenime ir kuo toliau, tuo šios naujos technologijos įtaka vis didės. Lietuvoje 3G technologija dar tik pradeda įsibėgėti. Vis dažniau diskutuojama šia tema, svarstomi šios technologijos privalumai bei trūkumai. Tačiau tenka pripažinti jog dažniausiai šios technologijos suteikiamomis galimybėmis naudojamasi ne tiek gyvenimo buities pagerinimo ar palengvinimo aspektu, kiek savo noro, išbandyti kažką naujo, vedami.
Šiame darbe aš trumpai papasakosiu apie bevielio ryšio vystymąsi. Apžvelgsiu 3G technologijos panaudojimo būdus, kurie, gal būt, palengvins jūsų kasdieninius darbus. Manau ši informacija bus naudinga daugumai, jei ne šiandien, tai artimiausioje ateityje didžioji dauguma tikrai susidurs su 3G technologija.
Supažindinsiu su visiškai nauja 4G technologija, kuri jau dabar žada įnešti į tinklų rinką didelių naujovių bei pakitimų. Kiekvienam besidominčiam naujomis technologijomis, jų tendencijomis, tiesiog būtina žinoti apie šią ketvirtos kartos technologiją. Nupasakosiu būsimo 4G ryšio viziją, kad galėtumėm įsivaizduoti kas mūsų laukia artimiausioje ateityje, bei padėsiu įsivaizduoti kaip ir kuria linkme tobulės bevielis tinklas.

Trečiosios kartos (3G) technologija yra naudojama, kaip šiuolaikinis mobiliųjų telefonų standartas. Ryšys, naudojantis 3G suteikia galimybę vienu metu siųsti abu balso (telefono skambutis) ir ne balso duomenis (pvz.: informacijos, elektroninio pašto, trumpųjų žinučių siuntimai). Rinkoje vaizdo telefonijos paslauga dažniausiai buvo akcentuojama kaip pagrindinė 3G funkcija.
Pasaulinis visuomenės prisijungimas prie 3G ryšio užtruko dėl milžiniškų įrangos tobulinimo kainų bei didele 3G licencijos kaina. Kadangi 3G ryšys naudoja skirtingas įrangas ar radijo bangas, mobiliųjų ryšių operatoriai priversti statyti naujus tinklus ir licenzijouoti visiškai naujus dažnius. Licencijos kainos kai kuriose Europos šalyse buvo ypatingai aukštos, nes buvo įtakotos susižavėjimo 3G galimybėmis. Tuo tarpu Japonija ir Pietų Korėja buvo pakankamai greitos diegiant šia naujovę, nes jų valdžia buvo suinteresuota technologijos infrastruktūros tobulinimu, tad licencijos kainos buvo minimalios.
Pirmoji šalis, pristačiusi 3G ryšį platesnei visuomenės daliai, buvo Japonija. 2005 apie 40% abonentų naudojo 3G ryšį. Japonijoje buvo tikimasi, kad 2006 perėjimas iš 2G į 3G bus beveik baigtas.
Sėkmingas 3G ryšio pradinis įdiegimas Japonijoje parodė, kad vaizdo telefonija vis dėlto nėra pagrindinė 3G funkcija. Vartotojai naudoja ir dauguma kitų 3G funkcijų, tad vaizdo telefonija tapo tik vienu iš daugumos 3G pasiūlytų naujovių. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInterneto referatas
KategorijaInformatika >  Internetas
TipasReferatai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai10
Dydis881.4 KB
AutoriusAndrius
Viso autoriaus darbų10 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasJ. Miščenko
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasElektronikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word 3G ir 4G rysys veikimas panaudojimo galimybes [speros.lt].doc
Microsoft PowerPoint pristatymas [speros.lt].ppt
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 15 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • J. Miščenko
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-4
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą