Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas>Elektroninis paštas (10)

Elektroninis paštas (10)

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Įvadas. Elektroninis paštas. Interneto elektroninio pašto adresas ir jo įjungimo būdai. Elektroninio pašto klientinės programos. Elektroninė korespondencija. Virusai elektroniniame pašte. Išvados.

Ištrauka

Beveik kiekvienas iš mūsų turi namie kompiutetį ir internetą. Mes kiekvieną dieną naršome internete, ieškome mums naudingos informacijos ir be abėjo siunčiame elektroninius laiškus. Mano referato tema yra - "Elektroninis paštas. Jo galimybės. Pliusai ir minusai". Savo referate aš trumpai pristatysiu : Kas yra elektroninis paštas? – čia bus susipažinimas su elektroniniu paštu; kokie yra interneto elektroninio pašto adresai ir jų įjungimo būdai? – čia bus supažindinta su elektroninio pašto adresais ir jų įjungimo būdais. kokios yra elektroninės klientinės programos? – čia bus pristatyti elektroninės programos tokios, kaip Eudora Pro, Outlook Express, Pegasus Mail, TalkyMail; prie kiekvienos programos bus aprašymas, ką tą programą reiškia; elektroninio pašto klientinių programų palyginimas – čia bus pristatyta lentelė kur viskas bus gražiai parodyta; kaip tomis programomis reikia naudotis? – čia bus parašyta, kokia lengviausiai galima naudotis ir kokia yra pati populiariausia; kas yra elektroninė korespondencija? – čia bus papasakota apie šypsniukus (smilies), kur juos galima pridėti, kur negalima, bus trumpai pristatyta, kaip reikia rašyti laišką ir kaip į jį atsakyti; kokie yra virusai elektroniniame pašte ir apie du specifinius būdus..Visą šitą informaciją yra pristatyta mano referate. Tai pradedu pasakot savo referatą.

Elektroninis paštas ( angliškai Electronic Mail, sutrumpintai email) yra geriausiai pasiekiama ir dažniausiai naudojama interneto ir kitų kompiuterinių tinklų paslauga. Trumpa apibrėžimas būtų: pasikeitimas kompiuteryje saugomais pranešimais naudojantis telekomunikacijos kanalais. Pagrindiniai jo darbo principai visiškai nesiskiria nuo paprasto pašto


Skiriasi tik laiškų siuntimo greitis. Dažnai elektroninio pašto vartotojai paprastą paštą vadina "sraigės paštu" (snail mail). Jūsų laiškas elektroniniu paštu pasieks adresatą bet kurioje pasaulio vietoje per kelias valandas, minutes ar net sekundes, priklausomai nuo tarpinių mazgų kiekio tarp jūsų ir adresato serverio, darbo greičio, ryšio linijų kokybės. Pradėjus naudotis elektroniniu paštu, dažnai sunku suprasti, kaip galima siųsti svarbią žinią paprastu paštu ir savaitę ar daugiau laukti atsakymo. Be greitesnio laiškų persiuntimo, elektroninis paštas siūlo ir daugiau patogumų – to paties laiško siuntimas keliems adresatams, diskusijų kuria nors tema prenumerata, "siuntimo" (bet kokio failo) prijungimas prie laiško. Tačiau elekroninis paštas gali perduoti – priimti tik tai, ką įmanoma saugoti kompiuteryje, kitaip sakant, juo negalite siųsti daiktų. Be to, negalima siųsti ranka rašyto teksto ( tik skenuotą jo vaizdą), todėl prarandamas "šiltas" tarpusavio bendravimas, rašoma beveik vien trumpai apie reikalus. Vadinasi, reikalingi abiejų rūšių paštai.
Elektroninis paštas turi privalumų ir lyginant su telefonu ar faksimiliniu ryšiu. Kai skambinate telefonu, nežinote, ar jūsų pašnekovas nenutraukė svarbaus pokalbio su savo lankytoju. Todėl jis gali atsakinėti jums vienskiemeniais žodžiais, o jūs galvosite, kas čia jam atsitiko. Pranešimą siunčiate sau patogiu laiku, adresatas skaito jūsų laišką ir rašo atsakymą jam patogiu laiku.
Telefoninis pašnekesys su tolimu abonentu ar fakso pranešimo siuntimas greitai atsiliepia jūsų kišenei, o elektroniniu paštu siųsdami megabaitus informacijos, mokate už tai vieną kitą litą arba išvis nemokate, netgi, kai adresatas yra priešingoje Žemės rutulio pusėje. Tačiau telefono ryšys nedings, nes elektroninis paštas neatstoja bendravimo balsu: intonacija, tembras prarandami. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInterneto referatas
KategorijaInformatika >  Internetas
TipasReferatai
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai3
Dydis34.47 KB
Autoriusolesia_85
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasMickus
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Elektroninis pastas (10) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 12 puslapių 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 1 Klasė/kursas
  • Mickus
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą