Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Integruotas ugdymas

  Įvadas. Integracija. Teisinis reglamentas. Integruoto ugdymo sistema. Ką turi žinoti mokytojas apie mokinį su negale. Integruoto ugdymo principai. Integruotam mokymui taikytinos strategijos. Integravimo nauda. Išvados.
  Specialioji pedagogika, referatas(9 puslapiai)
  2007-01-25
 • Integruotų marketingo komunikacijų svarba diegiant santykių marketingą

  Įvadas. Santykių marketingas. Santykių marketingo svarbos didėjimas. Santykių marketingo charakteristikos. Besikeičianti komunikacijos aplinka. Kodėl reikalinga integruotoji marketingo komunikacija. Integruotos marketingo komunikacijos procesas. Efektyvios komunikacijos kūrimas. Tikslinės auditorijos nustatymas. Komunikacijos tikslų apibrėžimas. Reklamos pranešimo kūrimas. Žiniasklaidos parinkimas. Grįžtamojo ryšio duomenų rinkimas. Integruotos marketingo komunikacijos priemonės. Išvados.
  Rinkodara, referatas(12 puslapių)
  2007-09-19
 • INTEL ATOM procesoriai

  ATOM technologijos apžvalga. ATOM procesorių apžvalga. INTEL ATOM 230, Z520 procesorius. Gigabyte GC230D pagrindinė plokštė. IXT pagrindinė plokštė. Grafinis branduolis Intel GMA950. Atmintys. Audio. BIOS ir įsibėgėjimas. Įsibėgėjimas. Šilumos išeiga. Aušinimas ir temperatūrą. Darbo greitis internete. DVD atkūrimas. HD video atkūrimas. INTEL ATOM 330 procesorius. Išvada. Kas tai yra Intel Atom?
  Kompiuteriai, referatas(8 puslapiai)
  2010-12-22
 • Intelektas

  Įvadas. Diskusija dėl intelekto prigimties (A.Binet. N.Bayley, A.Jensenas, Č.Spirmenas, L.Terstonas, R.J.Sternbergas). Pagrindiniai intelekto tyrimo testai. Stanfordo -Binet testas. R.D.Wechsleris. Intelektinių sugebėjimų raida. Paveldimumo ir aplinkos poveikis. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2005-07-08
 • Intelektas (10)

  Įvadas. Kas yra intelektas? Intelekto tyrimai. Intelekto formos. Intelektas ir informacijos perdirbimas. Paveldėjimo ir aplinkos įtaka intelektui. Intelekto skirtumų priklausomybė nuo genetinių ir aplinkos skirtumų. Intelekto koeficientas. IQ – tai dar ne intelektas. IQ matavimas. Įvairūs IQ testų tipai. IQ testams įtaką turintys faktoriai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-02-08
 • Intelektas (12)

  Intelektas. Intelekto struktūra ir rūšys. Intelekto matavimas. Intelekto kitimas. Intelektą įtakojantys veiksniai. Įvairūs intelekto skirtumai. Intelekto gerinimas.
  Kognityvinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-03-28
 • Intelektas (13)

  Įvadas. Genų ir aplinkos įtaka intelektui. Intelekto ir sugebėjimų sąryšis. Intelekto struktūra, sudėtinės dalys. Intelekto vertinimas. Išvada.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-12-29
 • Intelektas (15)

  Įvadas. Pirmieji bandymai sukurti intelekto testus. Intelekto teorijos. Turinio klausimas. Proceso klausimas. Intelekto testai. Intelektas. Wechslerio intelekto testas. Testams svarbios savybės. Normalinio pasiskirstymo dėsnis. Intelekto kraštutinumai. Esminiai klausimai intelekto tyrimuose. Stabilus ar kintantis? Prigimtis ar išmokimas? Socialinių grupių palyginimai. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(14 puslapių)
  2008-03-20
 • Intelektas (16)

  Intelekto sąvoka. Intelektas: įgimtas ar įgytas? Aplinkos įtaka intelektui. Genų įtaka intelektui. Intelekto struktūra. Vienalytis intelektas. faktorių analizės metodas. Daugialypis intelektas ir jo klasifikacijos. Intelekto kintamumas. Intelekto matavimas. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2009-04-21
 • Intelektas (17)

  Įvadas. Intelekto testų raida. Intelekto testų ištakos. Šiuolaikiniai intelekto testai. Intelekto apibrėžimas. Intelekto matavimas. Intelekto struktūra. Intelektą lemiantys veiksniai. Genetiniai veiksniai. Aplinkos veiksniai. Intelektinių sugebėjimų raida. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2009-05-29
 • Intelektas (19)

  Intelekto prigimtis, jo struktūra. Intelekto priklausomybė nuo kultūros, jo ryšys su gebėjimais ir greitu informacijos apdorojimu. Intelekto kintamumas, jo pasireiškimo kraštutinumai. Intelektas ir kūrybingumas. Genų ar aplinkos įtaka intelektui. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2010-12-21
 • Intelektas (2)

  Įvadas. Intelektas. Intelekto istorinė raida. Aplinkos ir paveldėjimo įtaka intelektui. Santykis tarp intelekto ir sugebėjimų. Intelekto struktūra. Intelekto matavimas ir vertinimas. Intelekto koeficientas IQ. Išvada.
  Kognityvinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2005-09-27
 • Intelektas (20)

  Įvadas. Intelekto samprata. Intelekto kilmė. Intelekto struktūra. Intelekto rūšys. Emocinis intelektas. Paveldėjimo ir aplinkos įtaka intelektui. Intelekto matavimas. Išvados.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2011-11-22
 • Intelektas (3)

  Įvadas. Intelekto supratimas. Ar intelektas priklauso nuo kultūros? Kūrybingumas ir intelektas. Intelekto įvertinimas.
  Kognityvinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2005-11-18
 • Intelektas (4)

  Intelekto samprata. Intelektas: vienas bendras gebėjimas ar keletas skirtingų gebėjimų? Intelektą matuojantys testai. Intelekto kintamumas. Genų ir aplinkos įtaka intelektui. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2005-11-24
 • Intelektas (5)

  Įvadas. Intelekto kilmė. Intelekto sąvokos raida. "Credo ut intellgam" ("tikiu, kad suprasčiau"). Atrasti žmogų ir gamtą. Intelektas ir protas. Aplinka ar genai? Kaip matuoti intelektą? Ką rodo ir ko nerodo intelekto testai? Pažintis su intelekto testais. A. Vekslerio intelekto skalė: kalbinė dalis; konstrukcinė dalis. Amthauerio testas. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2005-11-29
 • Intelektas (6)

  Įvadas. Kas yra intelektas? Sugebėjimai. Intelekto ir sugebėjimų santykis. Diskusija dėl intelekto komponentų: įgimti ar įgyti? Intelekto matavimas. Intelektų įvairovė. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-04-20
 • Intelektas (9)

  Kas yra intelektas. Kaip matuojamas intelektas. Intelekto testų patikimumas. Intelektas: įgimtas ar įgytas. Intelektas ir sėkmė mokykloje. Ar galima pagerinti intelektą. Intelekto kitimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-01-16
 • Intelektas ir gabumai

  Įvadas. Intelektas. Intelektas ir gabumai. Gabumus ir intelektą nustatantys testai. Gabumų ir pasiekimų testai. Intelekto matavimas ir vertinimas. Intelekto koeficientas IQ. Santykis tarp intelekto ir sugebėjimų. Išvada.
  Kognityvinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-12-14
 • Intelektas ir IQ testai

  Įvadas. Intelektą aiškinančios teorijos. IQ testai. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2009-03-30
Puslapyje rodyti po