Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Socialinė psichologija>Socialinės psichologijos referatai

Socialinės psichologijos referatai (315 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Bendravimas (2)

  Kas yra bendravimas? Komunikacija. Tarpusavio sąveika. Poreikis bendrauti. Sėkmingo bendravimo samprata. Verbalinės bendravimo formos. Žodinis bendravimas. Kalbėjimas. Kalba. Balso tonas ir moduliacija. Greitis ir garso stiprumas. Garso silpnumas (tyla). Klausymas. Bendravimas raštu. Bendravimas internetu. Neverbalinės bendravimo formos. Veido išraiška (mimika). Akys (žvilgsnis). Gestai, kūno judesiai. Organizacinis bendravimas. Kiti bendravimo aspektai. Bendravimo problemos. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2005-10-12
 • Bendravimas (3)

  Įvadas. Kas yra bendravimas? Bendravimo procesas. Verbalinės bendravimo formos. Neverbalinės bendravimo formos. Kiti bendravimo aspektai. Kalbėjimo ir klausymo įgūdžiai. Organizacinis bendravimas. Sprendimo priėmimas. Organizacinio sprendimo priėmimo modeliai. Motyvacija ir vykdymas. Įgūdžiai ir mokymas. Darbuotojų motyvavimas. F. Hercbergo motyvacijos teorija. Motyvacijos, pagrįstos žmonių elgsena. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2005-11-05
 • Bendravimas (5)

  Įvadas. Bendravimo būdai. Kalbėjimas. Klausymas. Bendravimas grupėse. Bendravimo menas. Pabaiga.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-01-25
 • Bendravimas (6)

  Bendravimo gyvybinė veikla. Bendravimo procesas. Gyvenimo trukmė: santykis su bendravimo gyvybine veikla. Branda ir senatvė. Priklausomybė/ nepriklausomybė bendravimo gyvybinėje veikloje. Priklausomybės būsena. Kūno negalios mažinimo strategija nepriklausomybei didinti. Bendravimą įtakojantys veiksniai. Biologiniai veiksniai. Veikiančios kūno struktūros. Kalbos vartojimo fiziniai aspektai. Psichologiniai veiksniai. Intelekto lygis. Emocijos. Žmonių santykiai. Kūno įvaizdis. Socialiniai kultūriniai veiksniai. Verbalinė (žodinė) kalba. Rasė/etniškumas. Techninė kalba. Kūno kalba. Vertybės ir pažiūros. Diados ir organizacijos. Aplinkos veiksniai. Politiniai ekonominiai veiksniai. Technologinė pažanga. Technologija ir sveikatos priežiūra. Technologija ir konfidencialumas. Slaugos individualizmas bendravimo gyvybinėje veikloje. Individo gyvybinės veiklos vertinimas. Individo bendravimo gyvybinės veiklos vertinimas.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-02-27
 • Bendravimas (7)

  Įvadas. Komunikavimo procesas. Tarpasmeninis komunikavimas. Komunikavimas žodžiu. Komunikavimas raštu. Nežodinis komunikavimas. Organizacinis komunikavimas. Sprendimo priėmimas. Svarbiausi sprendimo priėmimo periodai. Organizacinio sprendimo priėmimo modeliai.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-03-21
 • Bendravimas (8)

  Įvadas. Bendravimo reikšmė žmogaus gyvenime. Verbalinės bendravimo formos. Žodinis bendravimas. Bendravimas raštu. Neverbalinės bendravimo formos. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2006-10-24
 • Bendravimas grupėse

  Įžanga. Kas yra grupė. Grupių rūšys. Bendravimo būdai. Asmenybės statusas grupėje. Tarpasmeniniai santykiai grupėse. Lyderiavimas grupėse. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2006-06-01
 • Bendravimas ir asmenybių skirtumai

  Įvadas. Tikslas – išnagrinėti individualius asmenybių skirtumus ir jų įtaką bendravimui. Bendravimas ir jo poreikis. Pagrindiniai individualūs asmenybių skirtumai. Bendravimas ir temperamentas. Ekstravertai ir intravertai. Sunkūs žmonės. Bendravimas ir savigarba. Empatijos reikšmė bendravimui. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2010-04-28
 • Bendravimas ir bendradarbiavimas

  Bendravimas ir informacija: Informaciniai požymiai, Aureolės efektas, Konfliktinė informacija, Vertės sąlyga, Besąlyginio vertinimo principas, Natyvistinė orientacija. Draugystė ir patrauklumas. Atvirumas bendraujant. Bendravimas – žmogaus vertybė. Bendradarbiavimas ir konkurencija. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2005-05-23
 • Bendravimas ir jo būdai

  Įvadas. Bendravimo apibūdinimas. Bendravimas ir kalba. Gero bendravimo elementai. Neverbalinis bendravimas. Klausymo įtaka bendravimui. Suvokimo įtaka bendravimui. Komunikacijos kryptys. Interakcinis bendravimas.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2008-11-05
 • Bendravimas ir komunikacija, jų funkcijos ir formos

  Įvadas. Bendravimo apibūdinimas. Verbalinis bendravimas. Neverbalinis bendravimas. Kaip išspręsti bendravimo problemas. Išvados. Testas.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-04-11
 • Bendravimas ir konfliktai

  Įvadas. Bendravimas. Bendravimo procesas. Tarpasmeninis bendravimas. Konfliktai. Kas tai yra konfliktas? Natūralus ir neišvengiamas konfliktas. Asmeninio konflikto stiliai. Konfliktų sprendimo būdai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(14 puslapių)
  2007-03-27
 • Bendravimas ir savęs pažinimas

  Bendravimas ir savęs pažinimas. Savęs pažinimas atsiveriant. Sėkmės intelektas.
  Socialinė psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2006-03-22
 • Bendravimas ir tarpasmeniniai santykiai

  Įvadas. Bendravimas. Bendrasis apibūdinimas. Bendravimas kaip savitarpio pažinimas. Bendravimas – kaip žmogaus vertybė. Bendravimo būdai. Kas yra tarpasmeniniai santykiai. Kuo tarpasmeniniai santykiai svarbūs. Kas yra tarpasmeniniai santykiai. Kuo tarpasmeniniai santykiai svarbūs. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2008-02-19
 • Bendravimas su skirtingo charakterio ir temperamento žmonėmis

  Įvadas. Bendravimas ir individualūs skirtumai. Bendravimas ir temperamentas. Kaip bendrauja ekstravertai ir intravertai. Bendravimas su "sunkiais" žmonėmis. Bendravimas ir savigarba. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2007-04-19
 • Bendravimas. Bendravimo komponentai ir įgūdžių formavimasis

  Pagrindiniai bendravimo įgūdžių formavimo komponentai. Motyvacija. Įsivaizdavimas ir jausmai. Vaidinimas. Modelių pamėgdžiojimas. Aiškaus pakartojimo formavimas. Bendravimas kaip keitimasis informacija. Kalba kaip komunikacijai skirtų ženklų sistema. Kalbėjimas kaip komunikacijos rūšis. Kalbėjimo fiziologiniai mechanizmai. Minčių kodavimas ir dekodavimas kalbėjime. Grįžtamasis ryšys. Kalbėjimo rūšys. Bendravimo įgūdžių išmokymas padedantis žmogaus vystymuisi. Bendravimo orientacijos. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-05-26
 • Bendravimo būdai

  Įvadas. Bendravimas – žmogaus vertybė. Bendravimo būdai. Neverbalinis bendravimas. Akių kontaktas. Veido išraiška. Gestai. Kūno kalba. Apranga bei išvaizda. Prisilietimai. Garsiniai būdai. Verbalinis (žodinis) bendravimas. Savęs analizė. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2007-04-27
 • Bendravimo būdai ir lygiai

  Bendravimas. Bendravimo apibūdinimas. Konfliktas. Bendravimo orientacijos. Bendravimo lygiai ir būdai.
  Socialinė psichologija, referatas(14 puslapių)
  2006-10-12
 • Bendravimo ypatumai

  Įvadas. Klausymas ir supratimas. Klausymas ir girdėjimas. Ką reiškia mokėti klausyti?. Psichologinė nuostata. Pritarimas. Empatija. Mokėti iki galo išklausyti. Aktyvaus klausymosi formos. Nereflektyvus klausymas. Reflektyvus klausymas. Neverbalinio bendravimo kalba. Mimika. Vizualinis kontaktas. Intonacija ir balso tembras. Poza ir gestas. Bendrakalbių distancija. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2005-12-02
 • Bendravimo komponentai

  Įvadas. Komunikacija. Informacijos kodavimas ir dekodavimas. Neverbalinė komunikacija. Socialinė interakcija. Socialinė percepcija. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2007-09-27
Puslapyje rodyti po