Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Socialinė psichologija

Socialinė psichologija (522 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Intymus sutuoktinių ryšys

  Kodėl svarbu tirti meilę. Teorizuojant meilę. Pirminiai, diadiniai, "mes" santykiai. Meilės kokybė – intymumas. Keturios intymumo dilemos. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-11-28
 • Įsisąmoninti ir neįsisąmoninti savęs vertinimo aspektai

  Įsisąmoninti ir neįsisąmoninti savęs vertinimo aspektai. Aš vaizdas. Aš vaizdo komponentai.
  Socialinė psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-10-10
 • Įvaizdis komunikacijoje

  Įvadas. Įvaizdis komunikacijoje. Įvaizdžio kūrimas. Įvaizdžio kūrimo žingsniai. Įvaizdžio išlaikymas. Įvaizdžio svarba viešojo pasisakymo metu. Įvaizdis gyvenimiškose situacijose. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-12-19
 • Įvaizdžio arba įspūdžio kūrimas

  Įvadas. Įvaizdžio formavimasis. Įvaizdžio išsaugojimas ir koregavimas. Savojo įspūdžio pateikimas kitiems arba prisistatymas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-12-13
 • Įvaizdžio valdymas konflikto tarp "Respublikos" ir "Lietuvos ryto" metu

  Socialinės psichologijos tiriamasis darbas: Įvaizdžio valdymas konflikto tarp "Respublikos" ir "Lietuvos ryto" metu. Veikėjo apibrėžimas. Tikslo apibrėžimas. Priemonių analizė. Personažų analizė. Savo įvaizdį efektyviau formuojantis laikraštis.
  Socialinė psichologija, analizė(4 puslapiai)
  2005-11-11
 • J. Pikūnas, A. Palujanskienė "Stresas. Atpažinimas ir įveikimas"

  J. Pikūno ir A. Palujanskienės knygos: "Stresas. Atpažinimas ir įveikimas" recenzija.
  Socialinė psichologija, recenzija(3 puslapiai)
  2008-10-10
 • Jaunimo socializacijos problemos Lietuvoje

  Vaikų ir jaunimo socializacijos programa. Bendrosios nuostatos. Pagrindinės sąvokos. Situacijos analizė. Programos strategija. Įgyvendinimo etapai. Lėšų poreikis. Numatomi rezultatai. Įgyvendinimo kontrolė.
  Socialinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2005-11-19
 • Jausmų įtaka bendravimui ir tarpasmeniniams santykiams

  Įvadas. Jausmai, bendrasis jų apibūdinimas. Jausmų kilmė. Bendras jausmų apibūdinimas. Jausmų išreiškimas gali būti naudingas keltu aspektų. Emocijos. Jausmų rūšys. Tarpasmeninių santykių samprata. Jausmų reikšmė bendravime ir tarpasmeniniuose santykiuose. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-05-21
 • Kaip pasirinkti darbuotojus

  "Mokėti valdyti - vadinasi, mokėti pasirinkti". Nuo ko pradėti darbuotojų atranką? Informacijos apie kandidatus rinkimas. Pokalbio planavimas. Ar mokate pateikti klausimus. Ar mokate klausytis? Pokalbio laikas ir pokalbio eiga. Kandidatų įvertinimas ir pasirinkimas. Darbuotojų pasirinkimas - teorija ir praktika.
  Socialinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2008-09-29
 • Kaip reikia klausytis

  Kaip reikia mokėti klausytis. Empatija. Mokėti iki galo išklausyti. Nereflektyvus klausymasis. Reflektyvus klausymasis.
  Socialinė psichologija, konspektas(5 puslapiai)
  2006-01-11
 • Kalba, kūno kalba ir emocijos

  Įvadas. Kalba ir jos reikšmė. Kalbos funkcijos. Kūno kalba ir sėkmė. Kas yra sėkmė? Tyrimas. Apklausa. Ką kūno kalba gali be žodinės kalbos? Tyrimas. Kūno kalba — universali kalba. Kaip žmonės reaguoja į nemalonius ar džiaugsmingus dalykus? Gestai ir savitvarda. Daromą poveikį sustiprinkime kūno kalba. Kūno kalba ir jausmai. Jausmai tampa pastebimi. Nuo kultūros priklausantys prieštaravimai. Nesąmoningai siunčiami signalai. Pagrindiniai kūno kalbos tipai. Kūno kalba būdinga skirtingais pojūčių kanalais besinaudojantiems žmonėms. Erotika ir seksualumas. Pirmasis pokalbis — kūno kalba. Žvilgsnių kontaktas. Kūnų kontakto užsimezgimas. Vyro ir moters kūno kalba. Kaip išmokti įkūnijančios kalbos. Bendravimas tik elektroniniu paštu žlugdo santykius. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(15 puslapių)
  2006-12-22
 • Kinijos šeimos modelių įvairovė

  Įvadas. Darbo tikslas – supažindinti su Kinijos šeimų patyrimu, kultūra, jos reikšme šeimoje, ypač ugdant ir auklėjant vaikus. Kinija ir Lietuva. Vaikų auginimas ir auklėjimas. Santuoka. Skyrybos. Laidotuvės. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2008-10-27
 • Klasės auklėtojo ir auklėtinių sąveikos ypatumai

  Įvadas. Šiandieninio ugdymo ypatumai. Mokytojas - auklėtojas. Sąveikos ypatumai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-06-07
 • Klausymo menas

  Žmogus ir keturios jo ausys. Kaip reikia klausyti. Aktyvus klausymasis. Klausymosi stiliai. Kodėl gi mes nesiklausome? Kas pagerina klausymąsi. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2005-12-28
 • Klausimo menas ir jo tobulinimo galimybės

  Įvadas. Klausymo apibrėžimas. Skirtumas tarp klausyti ir girdėti. Klausymas – aktyvus procesas. Klausymas – tikras menas. Sunkumai klausymo metu. Bendri sunkumai, atsirandantys, klausant kitą žmogų. Fiziologija. Išsiblaškymas. Nuobodulys. Užmaršumas ir blogai atskiriami garsai. Klausymo tobulinimo būdai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2007-07-03
 • Kodėl žmonės jungiasi i grupes?

  PowerPoint pristatymas. Kas tai yra grupė? Grupės svarba. Grupių tipai. Kodėl žmonės jungiasi į grupes? Kodėl žmonės jungiasi į grupes? (2). Kaip kuriasi grupės? Kodėl žmogus ima suvokti save kaip konkrečios grupės nariu? Bendrai.
  Socialinė psichologija, pristatymas(9 skaidrės)
  2009-09-16
 • Kokius partnerius šiais laikais pasirenka jaunimas?

  Pratarmė. Dėstymo dalys. Teorinė dalis. Partnerio pasirinkimas. Panašumai tarp dviejų žmonių. Praktinė dalis. Išvados ir pasiūlymai. Ateities vizija.
  Socialinė psichologija, namų darbas(14 puslapių)
  2008-06-03
 • Komandų tipai ir stadijos komandų formavime. Komandai būdingi bruožai

  Įvadas. Darbo tikslas yra atlikti apklausą apie komandas bei tam tikras jų funkcijas, bruožus. Teorinė dalis. Komanda. Komandų tipai. Komandų formavimo stadijos. Komandai būdingi bruožai. Praktinė dalis. Anketa "Komanda". Apklausos rezultatai. Hipotezės. Išvados. Darbas iliustruotas grafikais.
  Socialinė psichologija, referatas(24 puslapiai)
  2008-03-18
 • Komunikacija (2)

  Komunikacinio elgesio apibūdinimas; komunikacijos proceso rūšys ir funkcijos. Komunikacinio proceso modelis; jo struktūrinės dalys ir etapai. Grįžtamasis ryšys ir komunikaciniai triukšmai. Vienpusė, dvipusė komunikacija. Komunikaciniai barjerai: suvokimo, semantiniai, neverbalinių ženklų. Komunikaciniai barjerai: blogojo grįžtamojo ryšio, nemokėjimo klausytis, asmeninių savybių, neigiamų emocijų, psichologinės gynybos. Neverbalinė komunikacija: apibūdinimas, funkcijos. Neverbalinių ženklų suvokimas, jo ypatumai, santykis su verbaline komunikacija. Neverbalinė komunikacija: priemonės ir būdai. Žvilgsnis ir mimika, kaip komunikacinė priemonė. Pantomimika, kaip komunikacinė priemonė. Gestų rūšys. Pagrindinės gestų ir pozų reikšmės ir rūšys. Erdvė ir laikas, kaip komunikacijos priemonė. Komunikacinis pastabumas, jo treniravimo galimybės. Dalykinio pokalbio etapai. Psichologinis kontaktas: jo esmė, faktoriai, dinamika, jo suformavimo priemonės ir būdas. Aktyvus klausymasis: apibūdinimas, svarba, barjerai. Efektyvaus klausymosi praktiniai patarimai. Empatinis klausymasis. Žmogaus suvokimas ir supratimas. Jį lemiantys faktoriai ir suvokimo efektai. Buitiniai vertinimai. Kauzalinė atribucija bendravimo, elgesio priežasčių priskyrimas. Neįsisąmonintas "aš" kaip tarpasmeninio pažinimo ir supratimo barjeras. "Aš" gynyba tarpasmeniniame pažinime. Dogmatizmas tarpasmeniniame pažinime. Keitimosi privalumai. Atvirumo-uždarumo santykiai tarpasmeniniame pažinime. Johari "langų" modelis. Transakcinė bendravimo analizė: ego būsenos, transakcijos; jų rūšys ir transakciniai žaidimai. Socialinės ir grupinės normos bendravime. Socialiniai ir grupiniai vaidmenys bendravime. Grįžtamasis ryšys bendravime. Kritikos motyvai; kritikos konstruktyvumas, destruktyvumas. Praktiniai patarimai duodant ir priimant kritiką. Pritarimas; jo motyvai. Praktiniai patarimai duodant ir priimant pritarimą. Motyvavimas kaip komunikacinio proceso funkcija. Apibūdinimas ir motyvavimo būdas. Motyvavimas kaip partnerio poreikių įvertinimas. A. Maslow tyrimai. Savimonės struktūros elementai ir jų įtaka elgesio motyvavimui. Asmeninis patrauklumas, kaip motyvavimo veiksnys. Patrauklumą lemiantys faktoriai, jį sukeliantys veiksmai ir jų veikimo mechanizmai. Argumentavimo technika ir taktika. Tarpasmeniniai konfliktai: apibūdinimas, funkcijos, tipai ir priežastys. Tarpasmeninio konflikto struktūra ir dinamika. Elgesio reakcijų tipai tarpasmeniniuose konfliktuose, konfliktų sprendimo būdai. Komunikabilumas, jo struktūra ir formavimo būdas.
  Socialinė psichologija, konspektas(12 puslapių)
  2006-10-18
 • Komunikacijos ir bendravimo samprata

  Komunikacijos sąvoka. Bendravimas. Santykis. Ryšys. Sąveika. Bendravimo poreikiai. Komunikacijos funkcijos. Tarpasmeninis bendravimas. Empatija. Tarpasmeninės komunikacijos informacijai kas būdinga. Komunikacijos kompetencija. Suvokimo procesas. Suvokimas. Klausymasis. Bendravimo intymumas ir atstumas. DESC sistema.
  Socialinė psichologija, konspektas(13 puslapių)
  2006-03-29
Puslapyje rodyti po