Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Asmenybės psichologija

Asmenybės psichologija (537 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Temperamento tyrimas (5)

  Įvadas. Darbo tikslas yra nustatyti tiriamojo objekto (šiuo atveju savo) dominuojantį temperamento tipą ir ryškiausius temperamento bruožus. Trumpa literatūros apžvalga. Charakterio ir temperamento samprata. Bruožų teorija. Kaip pažinti, kokio temperamento yra žmogus? Tyrimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-12-12
 • Temperamento tyrimas (6)

  Literatūros apžvalga. Temperamento labiausiai išreikštos savybės (I. Kant). Asmenybėje išskiria du pagrindiniai rodikliai (H. Eysenk). H. Aizenko (H. Eysenk) asmenybės modelis. Darbo tikslas – nustatyti savo vyraujantį temperamento tipą ir ryškiausius savo temperamento bruožus. Tyrimo metodika. Tyrimo rezultatai. H. Aizenko (H. Eysenk) tyrimas. Belovo tyrimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-12-15
 • Teorijų palyginamoji analizė: Z. Freudas ir A. Adleris

  Įvadas. Sigmundas Freudas. Freudo pasiekimai ir jo metodai bei teorijos. Alfredas Adleris. Adlerio pasiekimai ir jo metodai bei teorijos. Laisvė – determinizmas. Racionalumas – Iracionalumas. Holizmas – elementarizmas. Konstitucionalizmas – invaironmentalizmas. Kintamumas – pastovumas. Subjektyvumas – objektyvumas. Proaktyvumas – reaktyvumas. Homeostazė – heterostazė. Klausimai. Atsakymai.
  Asmenybės psichologija, referatas(14 puslapių)
  2006-04-24
 • Tėvai – pirmieji mokytojai

  Įvadas. Tyrimo tikslas: ištirti vaikų ugdymą šeimoje. Vaikų vystymosi etapai. Problemos ir klausimai kylantys ugdant vaiką. Problemų, kylančių auginant vaikus, sprendimai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2009-11-30
 • Tėvų skyrybos ir jų poveikis vaiko asmenybei

  Įvadas. Skyrybos. Skyrybų bendra charakteristika. Katalikų požiūris į skyrybas. Skyrybų priežastys. Skyrybų poveikis vaikams. Tėvų skyrybų poveikis vaiko asmenybei. Tėvų elgesio klaidos po skyrybų. Pagalba vaikui po tėvų skyrybų. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(14 puslapių)
  2006-10-12
 • Tėvų skyrybos ir pasekmės

  Įvadas. Tėvų skyrybos – sutuoktinių ir jų vaikų psichologinė krizė. Skyrybų priežastys. Skyrybų pasekmės. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(10 puslapių)
  2005-12-18
 • Tėvų skyrybos ir vaikų mokymosi problemos

  Tėvų skyrybų aukos – vaikai. Kaip vaikai reaguoja į skyrybas? Baimė prarasti globą, pyktis, kaltė. Svajonės apie šeimos susijungimą. Nesubrendimas ir per ankstyvas subrendimas. Nesaugumas ir žemas savęs vertinimas. Vaikų reakcija į tėvų skyrybas priklauso nuo keleto faktorių (pagal J. Wallerstein ir V. Osterweis). Ar daug vaikų Lietuvoje gyvena nepilnose šeimose? Ar pedagogai iš mokinių elgesio pastebi, kad jų tėvai skiriasi? Ar mokyklos psichologas ir pedagogai gali kaip nors pagelbėti vaikui? Ką vaikai mano apie tėvų skyrybas? Tėvų skyrybos – vienas didžiausių gyvenimo sukrėtimų.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2005-06-02
 • Tipai ir temperamentai

  Žmonių skirtumai. Asmenybių tipai. Atletikai, astenikai, piknikai. Entomorfas. Mezomorfas. Ektomorfas. Temperamento nustatymo kriterijai. Temperamentas (Pagal Hipokratą). Nervų sistemos tipas (pagal I. Pavlovą). Cholerikas. Sangvinikas. Melancholikas. Flegmatikas. Apibendrinimas.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2005-10-30
 • Types of Temperament

  PowerPoint pristatymas anglų kalba. Charakterio tipai.
  Asmenybės psichologija, pristatymas(24 skaidrės)
  2005-06-03
 • Tipologijos problemos, atvejų analizė

  Temperamento apibūdinimas. Charakterių tipai. Temperamentų tipai ir jų psichologinė charakteristika. Temperamento įtaka žmogaus veiklai. Asmenybės struktūros, pagrindinės baimės formos. Charakteris ir paveldėjimas. Patirtis ir charakteris. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-10-13
 • Tyrimas: mokinių temperamentas

  Šeduvos technologijų ir verslo mokyklos biuro veiklos tvarkytojo specialybės mokinių temperamento tyrimas. Įvadas. Tyrimo medžiaga ir eiga. Rezultatų aptarimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, tyrimas(13 puslapių)
  2009-01-23
 • Transakcinė analizė (3)

  Įvadas. Transakcinės analizės samprata. Transakcinės analizės ypatumai. Vidinių asmenybės būsenų aptarimas. Transakcijų tipologija. Psichologinių žaidimų svarba asmenybei. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2008-10-24
 • Trijų teoriju palyginimas: Z. Froidas, K.G. Jungas, A.H. Maslow

  Asmenybės samprata. Psichologai Z. Froidas, K.G. Jungas, A.H. Maslow. Autorių teorijų lyginimas pagal tris asmenybės teorijos pagrindų kriterijus. Apibendrinimas, palyginus trimis kriterijais. Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-01-08
 • Trumpalaikės atminties apimties tyrimas skaičių ir raidžių įsiminimo ir atgaminimo būdu

  Įvadas. Darbo tikslas: Tiksliai nustatyti subjektyvią trumpalaikės atminties apimtį. Metodika. Pirmojo etapo rezultatai. Pirmojo etapo rezultatų aptarimas. Antrojo etapo rezultatai. Trečiojo etapo rezultatų aptarimas. Visų trijų etapų palyginimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, tyrimas(8 puslapiai)
  2010-05-17
 • Uždavinio sprendimo ypatumai

  Įvadas. Šiame laboratoriniame darbe labai svarbus yra analitinis, loginis mąstymas. Tikslas: nustatyti uždavinių sprendimo ypatumus. Metodika. Rezultatų analizė. Bendra rezultatų apžvalga. Tiriamųjų grupių palyginimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, laboratorinis darbas(8 puslapiai)
  2010-05-18
 • Uždavinių sprendimo ypatumai

  Įvadas. Metodika. Tiriamieji. Tyrimo priemonės ir būdai. Tyrimo eiga. Duomenų registravimas ir apdorojimas. Rezultatai ir jų analizė. Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(10 puslapių)
  2012-03-22
 • Užkirskime kelią depresijai!

  Tėvo Stanislovo žodis. Problema. Problemos atsiradimo priežastys. Problemos sprendimo tikslas. Informacijos rinkimas ir kaupimas. Pasiūlymas kaip spręsti problemą. Lentelė Nr. 1 (Psichikos sveikatos centrai). Lentelė Nr. 2. Išvados. Reziumė.
  Asmenybės psichologija, referatas(15 puslapių)
  2005-06-09
 • V. Džeimso asmenybės sampratos ypatumai

  Įvadas. Tikslas yra susipažinti su pagrindinėmis asmenybės psichologijos sąvokomis, problemomis ir teorijomis. Suprasti asmenybės sampratos ypatumus. Psichologija pagal V. Džeimsą. Asmenybės samprata. Asmenybės teorijos. Asmenybės bruožai. E. Eriksono asmenybės raidos teorija. G. Olporto asmenybės teorija. Asmeniškumas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(11 puslapių)
  2008-10-17
 • V. Franklis "Žmogus ieško prasmės" (4)

  Įžanga. Laisvė – determinizmas. Racionalumas – iracionalumas. Holizmas – elementalizmas. Kintamumas – pastovumas. Subjektyvumas – objektyvumas. Proaktyvumas – reaktyvumas. Homostazė –heterostazė. Pažinumas – nepažinumas.
  Asmenybės psichologija, analizė(2 puslapiai)
  2006-11-14
 • V. Franklis "Žmogus ieško prasmės" (6)

  V. Franklio kūrinio "Žmogus ieško prasmės" recenzija.
  Asmenybės psichologija, recenzija(2 puslapiai)
  2006-12-04
Puslapyje rodyti po