Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Asmenybės psichologija

Asmenybės psichologija (537 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Individualios planavimo galimybės (7)

  Įvadas. Planavimas. I diena. Įtikinti darbdavį, kad esu verta paaukštinimo. "Už paslaugumą bus atlyginta". Susitikti su drauge. II diena. Padaryti matematikos namų darbus. Nuvažiuoti į "Akropolį". III diena. Susitvarkyti namus. Padaryti anglų namų darbus. IV diena. Savaitgalis namuose. Pagaminti pietus. V diena. Nusipirkti striukę. Nueiti į kirpyklą. Analizė. Vertybės. Asmeninės galios. Šalutinės aplinkybės. Trukdžiai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(13 puslapių)
  2009-02-13
 • Individualios planavimo galimybės (8)

  Įvadas. Pirmoji diena. Darbai: padaryti valgyti; sutvarkyti Degu narvelį. Antroji diena. Darbai: susitikti su drauge; nuvažiuoti aplankyti sesę. Trečioji diena. Darbai: susitikti su drauge; nuvažiuoti aplankyti sesę. Ketvirtoji diena. Darbai: prižiūrėti draugės vaiką, nueiti apsipirkti. Penktoji diena. Darbai: nuvažiuoti pas tėvus, nupirkti dovaną, Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(9 puslapiai)
  2009-02-17
 • Individualių uždavinių sprendimo ypatumai

  Įvadas. Atliktas neverbalinis tyrimas, kurio tikslas. Individualių uždavinio sprendimo ypatumų atskleidimas. Tyrimo uždaviniai: Išanalizuoti surinktą informaciją apie tiriamuosius. Nustatyti dažną kryžiažodžių sprendimo reikšmę duoto uždavinio sprendimui. Nustatyti uždavinių sprendimo kokybę(sprendimo greitį, klaidų skaičių, intelektinį aktyvumą, kurį rodo racionalių būdų uždaviniui spręsti naudojimas. Jis iš esmės prieštarauja kitam " klaidų ir bandymų būdui) atsižvelgiant į amžių, išsilavinimą, lytį. Metodika. Tyrimo eiga. Rezultatai ir jų analizė. Išvados.
  Asmenybės psichologija, tyrimas(12 puslapių)
  2010-02-09
 • Intelektas (10)

  Įvadas. Kas yra intelektas? Intelekto tyrimai. Intelekto formos. Intelektas ir informacijos perdirbimas. Paveldėjimo ir aplinkos įtaka intelektui. Intelekto skirtumų priklausomybė nuo genetinių ir aplinkos skirtumų. Intelekto koeficientas. IQ – tai dar ne intelektas. IQ matavimas. Įvairūs IQ testų tipai. IQ testams įtaką turintys faktoriai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-02-08
 • Intelektas (11)

  Kas tai yra intelektas. Intelektą lemiantys veiksniai. Intelekto santykis su gebėjimais. Ar intelektas kinta, ar išlieka pastovus? Intelekto matavimas. Išvada.
  Asmenybės psichologija, rašinys(4 puslapiai)
  2007-02-12
 • Intelektas (13)

  Įvadas. Genų ir aplinkos įtaka intelektui. Intelekto ir sugebėjimų sąryšis. Intelekto struktūra, sudėtinės dalys. Intelekto vertinimas. Išvada.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-12-29
 • Intelektas (8)

  Intelektas. Intelekto struktūra. Mokslumas, kaip sugebėjimas mokytis. Intelekto veiksniai. Devyni Howardo Gardnerio įvardinti intelektai.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-10-30
 • Intelektas (9)

  Kas yra intelektas. Kaip matuojamas intelektas. Intelekto testų patikimumas. Intelektas: įgimtas ar įgytas. Intelektas ir sėkmė mokykloje. Ar galima pagerinti intelektą. Intelekto kitimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-01-16
 • Intelektas ir jo individualūs skirtumai

  Intelekto supratimas. Intelekto struktūra. Individualių intelekto skirtumų tyrimas.
  Asmenybės psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2005-11-30
 • Intelektas ir jo individualūs skirtumai (2)

  Intelektas. Intelekto rūšys. Socialiniai klasiniai skirtumai. Miesto ir kaimo skirtumai. Grupinių skirtumų priežastys. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-02-14
 • Intelektas ir sėkmė mokykloje bei profesinėje veikloje

  Įvadas. Intelekto kilmė. Kas lemia intelektą. Kaip matuoti intelektą? Intelekto testai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(13 puslapių)
  2007-04-24
 • Intelektas ir sėkmė profesinėje veikloje

  Kas yra intelektas? Informaciniai procesai profesinėje veikloje. Informacinių procesų intensifikacija veikloje. Informacijos saugojimas smegenyse. Profesinio mąstymo sugebėjimas. Klaida, kaltė ir atsakomybė inžinierinėje veikloje.
  Asmenybės psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-01-04
 • Intelektas, bei jį įtakojantys ir keičiantys veiksniai

  Įvadas. Intelektas. Genų ir aplinkos įtaka, bei Mėginimai jį tobulinti. Intelekto apibrėžimo problema. Intelekto vertinimas. Prigimtis ar aplinka lemia intelektą? Pastangos tobulinti intelektą. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-02-06
 • Intelektas. Intelektą aiškinančios teorijos

  Įvadas. Kas yra intelektas. IQ testai. Intelektas ir bendrieji protiniai sugebėjimai. Naujausi faktai apie intelektą. Išvada.
  Asmenybės psichologija, referatas(10 puslapių)
  2007-01-17
 • Isterinė asmenybė

  Įvadas. Isterinė asmenybė. Isterija. Konstitucinis isteroidinis žmogaus tipas.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-05-12
 • Isteroidinis charakterio nukrypimas

  Įvadas. Esminiai akcentuacijų bruožai, priežastys ir tipai. Akcentuacijos sąvokos apibrėžimas. Charakterio nukrypimų priežastys. Akcentuacijų tipai. Isteroidinis charakterio nukrypimas. Isteroidinio charakterio pagrindiniai bruožai. Isteroidinio charakterio nukrypimo vaidmuo asmens teisės pažeidimų etiologijoje. Isteroidiškų vaikų tėvų charakteristika ir tarpusavio santykiai. Isteroidinio tipo konsultavimas ir darbas su juo. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(13 puslapių)
  2006-10-23
 • Išskirtinė atmintis: privalumai ir trūkumai

  PowerPoint pristatymas. Fenomenali atmintis. Sutrikimai ir ligos, dėl kurių pasireiškia išskirtinė atmintis. Autizmas. Savant sindromas. Sinestezija. Hipertimezija (hyperthymesia). Fenomenalios atminties savininkai (5). Privalumai. Trūkumai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, pristatymas(18 skaidrių)
  2010-05-19
 • Jaunesniųjų paauglių savęs vertinimas

  Įvadas. Jaunesniųjų paauglių charakteristika. Fizinis brendimas. Jaunesniųjų paauglių psichiniai procesai. Savęs vertinimo reikšmė. Jaunesniųjų paauglių savęs vertinimo tyrimas. Tyrimo metodika. Tyrimo rezultatai. Išvados. Priedas (1).
  Asmenybės psichologija, kursinis darbas(12 puslapių)
  2007-06-14
 • Jausmai, emocijos ir valia: tarpusavio ryšys

  Įvadas. Jausmai, emocijos ir valia: tarpusavio ryšys. Bendroji emocijų ir jausmų samprata. Emocijų kilmė. Emocijos ir jausmai - netarpiško santykio su tikrove išgyvenimas. Emocijų išorinės išraiškos formos. Bendrasis valios apibūdinimas. Valios savybės. Valios ugdymas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(10 puslapių)
  2007-04-27
 • Jungo teorija

  Įvadas. Asmenybės struktūra. Archetipai. Asmenybės tipai. Asmenybės vystymasis. Alchemija individuacijos procese. Gyvenimo tarpsniai. Asmenybės keitimo galimybės (psichoterapija). Terapijos fazės. Sapnų aiškinimas ir aktyvi vaizduotė. Apibendrinimas.
  Asmenybės psichologija, referatas(14 puslapių)
  2007-01-30
Puslapyje rodyti po