Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija
Rūšiuoti pagal
 • Kaip galimas psichologijos mokslas?

  Psichologijos mokslo priešistorė. Psichologijos ryšiai su kitais mokslais. Psichologijos ryšys su fizika. Ryšys su neurologija. Psichologijos ryšys su fiziologija. Ryšys su medicina. Psichologijos objektas. Psichikos procesų tyrimo kryptys. Šiuolaikinės psichologijos kryptys. Psichologijos metodai. Išvados.
  Psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2005-11-02
 • Kaip galimas psichologijos mokslas? (2)

  Įvadas. Psichologijos mokslo samprata ir raida. Psichologijos mokslo objektas. Psichologijos kaip mokslo reikšmė. Psichologijos ir kitų mokslų ryšys. Psichologijos tyrimo metodai. Išvados.
  Psichologija, referatas(11 puslapių)
  2008-11-28
 • Kaip įmanomas mokslas – psichologija

  Įvadas. Tikslas. Kaip įmanomas mokslas. Kaip įmanomas socialinis mokslas. Kaip įmanoma psichologija. Išvados.
  Psichologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2007-07-17
 • Kaip muzika veikia mus

  Muzika. Muzika leidžia užmaskuoti nemalonius garsus ir jutimus. Muzika gali sulėtinti ir išlyginti smegenų bangas. Muzika ir kvėpavimas. Muzika ir širdies ritmas, kraujo spaudimas. Muzika mažina mąstymo įtampą ir didina kūno koordinaciją. Muzika reguliuoja ir hormonų išsiskyrimą, mažina stresą. Muzika keičia laiko suvokimą. Muzika gali pagerinti atmintį ir padėti mokantis.
  Psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2006-08-07
 • Kaip vaikai supranta mirtį ir išgyvena sielvartą

  Įvadas. Kaip vaikai supranta mirtį ir išgyvena sielvartą. Iki 5 metų. 5–9 metų. Virš 10 metų. Paauglystėje. Vaikų reakcija į pranešimą apie artimojo mirtį. Tėvų mirtis. Brolio ar sesers mirtis. Senelių mirtis. Draugų mirtis. Vaikai ir savižudybės. Kaip padėti gedinčiam vaikui. Išvados.
  Psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2011-02-22
 • Kalba ir kalbėjimas

  Įvadas. Kalba. Kalbos raida. Kalba veikia mąstymą. Kaip išmokstame kalbos. Gyvūnų kalba. Žmogbeždžionės. Nežodinis bendravimas. Išvados.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2008-12-11
 • Kalba. Kalbėjimas. Kalbos sandara, funkcijos. Mąstymas ir kalba

  Įvadas. Kas yra kalba? Kalba ir jos struktūra. Kalbos sandara. Pagrindinės kalbos funkcijos. Reprezentacinė kalbos funkcija. Komunikacinė funkcija. Kalbėjimo (šnekėjimo) būdai. Vidinė šneka. Viešasis kalbėjimas. Mąstymas ir kalba. Kalbos ir mąstymo sutrikimai. Neurologinės priežastys. Neurotoksinės priežastys. Psichinės priežastys. Išvados.
  Psichologija, referatas(12 puslapių)
  2011-10-11
 • Kartų problema psichologijoje

  Įvadas. Šeimos reikšmė individui. Tėvų ir vaikų santykiai. Senelių ir anūkų santykiai. Senelių ir tėvų santykiai. Problemų sprendimo būdai. Išvados.
  Psichologija, referatas(12 puslapių)
  2007-10-16
 • Kas yra intelektas?

  Įvadas. Kas yra intelektas? Intelekto samprata. Intelekto struktūra. Kas įgimta, kas įgyta? Intelekto matavimas. intelekto koeficientas. Gebėjimai, gabumai ir sugebėjimai. Išvados.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2012-04-06
 • Kas yra psichologija?

  Įvadas. Šiuolaikinės psichologijos kryptys. Kas yra psichologija. Psichikos struktūra. Psichikos struktūra. Psichologijos tyrimo metodai. Psichologijos raida. Psichologijos raida. Psichologijos šakos. Psichologijos šakos. Psichologijos vieta mokslų sistemoje. Išvados.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2007-05-08
 • Kinestezinių, statinių ir organinių pojūčių apibūdinimas

  PowerPoint pristatymas. Kinestezija. Kūno padėtis ir judėjimas. Gyvenimas be judėjimo pojūčio. Pusiausvyra. Ausies sandara. Išvada. Jutimas. Pojūtis. Pojūčių klasifikacija. Kūno jutimai. Jutimų ribojimas. Judėjimo suvokimas.
  Psichologija, pristatymas(18 skaidrių)
  2009-02-10
 • Kinų tautos posakių rinkimas ir komentrai

  Psichologijos istorijos namų darbas. Kaltink save, o ne saulę, jeigu tavo sodas nežydi. Bitės nugara dryžuota, bet tigru jos nepavadinsi. Kuo daugiau pažįstamų, tuo mažiau pažįsti žmones. Jei gerbi kitus, tai gerbs ir tave, jei niekini kitus, tai niekins ir tave. Verčiau sugrįžti ir numegzti tinklą, nei nerti prieš srovę, svajojant apie žuvį. Teisk save taip, kaip teisi kitus, atleisk kitiems taip, kaip atleidi sau. Jei nešiosi po truputį – ir kalną perneši, jeigu po daug – teks patį nešti. Žirgą puošia ne balnas, žmogų – ne drabužiai. Vieno medžio vaisiai būna rūgštūs, ir saldūs, vienos motinos vaikai užauga ir kvaili, ir protingi. Graži moteris pasidaro visų negražių priešė. Liežuviu žudo kaip ir peiliu, tiktai be kraujo. Ilgas siūlas lengvai trūksta, ilga kalba lengvai klysta. Kai žvakė uždega kitą žvakę, pirmoji nieko nenustoja. Kalbėti gerus žodžius – nereiškia būti geram. Neperėjęs viršukalnės, nepasieksi lygumos.
  Psichologija, namų darbas(4 puslapiai)
  2010-11-17
 • Klausymasis

  PowerPoint pristatymas. Kodėl nesiklausome? Gali būti ir sudėtingesnių vidinių priežasčių. Įdėmiai klausytis trukdo. Klausymosi stiliai. Koks yra geras klausymasis? Aktyvus klausimas svarbus. Aktyvaus klausymo tikslai. Aktyvaus klaustymosi žingsniai. Susikaupimas. Supratimas. Nereflektyvus ir reflektyvus klausymasis. Reflektyvaus klausymosi technikos. Kaip lavinti klausymosi įgūdžius (1). Kaip lavinti klausymosi įgūdžius (2). Kai aktyviai išklausome.
  Psichologija, pristatymas(21 skaidrė)
  2012-01-11
 • Knygų lyginamoji analizė: Z. Froidas "Kasdieninio gyvenimo psichopatologija" ir G.W. Olportas "Tapsmas"

  Z. Froido knygos "Kasdieninio gyvenimo psichopatologija" bei G.W. Olporto knygos "Tapsmas" analizė. Įvadas. Tikslas. Metodai. Z. Froido ir G.W. Olporto knygų analizė pagal devynis kriterijus. Atsakymai į pateiktus klausimus. Išvados.
  Psichologija, analizė(6 puslapiai)
  2007-05-30
 • Kognityvinė psichoterapija

  Įžanga. Psichoterapija. Kognityvinė terapija. Filosofiniai-teoriniai rėmai. "Automatinės" ir "neprotingos" mintys. Kognityvinė psichoterapija. Racionalioji emocijų psichoterapija (kognityvinės psichoterapijos kryptis). Kognityvinė psichoterapija. Gydymas. Terapeuto ir paciento sąveika. Pabaigai.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2006-12-22
 • Konfliktai (31)

  PowerPoint pristatymas. Konfliktas. Vidinių konfliktų sprendimų būdai. Išoriniai socialiniai konfliktai. Konflikto dinamika. Išorinių konfliktų sprendimo strategijos. Konfliktiškų asmenybių tipai.
  Psichologija, pristatymas(9 skaidrės)
  2011-05-19
 • Konfliktai ir jų sprendimas

  Įžanga. Konflikto samprata. Konfliktų priežastys. Konfliktų sprendimo stiliai. Konfliktų signalai. Konstruktyvūs ir dekonstruktyvūs konfliktai. Bendrieji principai ir patarimai sprendžiant konfliktus ir problemas.
  Psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-09-19
 • Konfliktinės situacijos aprašymas

  Įžanga. Konfliktų samprata. Konfliktų įvairovė. Konfliktinės situacijos aprašymas. Konfliktinės situacijos analizė. Išvados.
  Psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-02-12
 • Konflikto psichologija

  20 klausimų psichologijos testas. Atsakymai.
  Psichologija, testas(4 puslapiai)
  2007-03-15
 • Konfliktų psichologija

  Įvadas. Konfliktas kaip gėris ar blogis. Konfliktų rūšys. Konfliktų priežastys. Konflikto signalai. Konfliktų sprendimas. Kaip spręsti konfliktus konstruktyviai. Išvados.
  Psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-03-06
Puslapyje rodyti po