Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija
Rūšiuoti pagal
 • Socialinės psichologijos tyrimų specifika

  Įvadas. Tikslas: susipažinti su įvairiais tyrimo metodais taikomais psichologijoje. Psichologijos tyrimo specifika ir metodai. Stebėjimas. Eksperimentas. Pokalbis. Anketos. Kitos metodikos. Išvados.
  Psichologija, namų darbas(12 puslapių)
  2010-12-13
 • Socialinio išmokimo (išmokimo stebint) teorijos interpretavimo skirtumai prieinamose psichologijos vadovėliuose

  Įvadas. A.Banduros eksperimentai. Dėmesio stadija. Išlaikymo atmintyje stadija. Atgaminimo stadija. Motyvacijos stadija. Išvados.
  Psichologija, uždavinys(9 puslapiai)
  2007-01-24
 • Spalvos mūsų gyvenime

  Įvadas. Spalvų simbolika. Pažink žmones pagal spalvas. Spalvos kitose šalyse. Spalvos interjere. Mes, ir spalvos aplink mus. Išvados.
  Psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-04-05
 • Spalvų psichologija

  Spalva. Poveikis žmogui. Spalvų simbolika. Spalvos žmogaus gyvenime. Zodiako ženklų vaivorykštė.
  Psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2005-10-11
 • Spalvų psichologija (2)

  Įvadas. Spalvų terapija - pagalba kūnui ir sielai. Raudona spalva. Geltona spalva. Oranžinė spalva. Žalia spalva. Mėlyna spalva. Violetinė spalva. Rožinė spalva. Balta spalva. Juoda spalva. Jeigu spalva nepatinka. Madingos spalvos. Priedai (3). Vidinės harmonijos sąlygos. Keturi pagrindiniai psichiniai būviai. Pažaiskime su spalvomis. Išvados.
  Psichologija, referatas(19 puslapių)
  2008-01-16
 • Spalvų sulyginimas, spalvų suvokimo ribinio jautrumo nustatymas, spalvinio kontrasto tyrimas

  Įvadas. Darbo tikslai: Darbo tikslai: Nustatyti, ar tiriamoji turi spalvinio regėjimo sutrikimų. Įvertinti tiriamosios spalvų sulyginimo tikslumą įvairioms spalvoms, maišant dvi ir tris spalvas. Nustatyti tiriamosios ribinį jautrumą įvairioms spalvoms. Nustatyti fono įtaką tiriamosios spalvų suvokimui. Metodika. Instrukcijos tiriamajai. Darbo eiga. Skaičiavimuose naudojamos formulės. Rezultatų apdorojimas. Rezultatai. Rezultatų aptarimas. Išvados. Priedai (1).
  Psichologija, laboratorinis darbas(10 puslapių)
  2010-07-10
 • Sporto psichologija

  Sporto psichologijos objektas ir uždaviniai. Sporto psichologijos istorija. Pavlovo teorija. Sportininko stebėjimas. Sportininko apklausa. Sportininko testavimas. Bihevioristinis sportininko motyvacijos modelis. Motyvai pagal Maslovą ir Herzbergą. Motyvai pagal Kreti ir Muray. Motyvai pagal Puni ir Kalysevą. Motyvai pagal Palaimą ir Hoseką. Sportininko asmenybės samprata ir struktūra. Periferinės sportininko asmenybės teorijos. Konstitucinės sportininko asmenybės teorijos (Seldono ir Krecmerio teorijos). Socialinės sportininko asmenybės teorijos. Dispozicinės teorijos. Psichodinaminės teorijos. Sportininko agresijos samprata ir rūšys. Agresijos socialinio išmokimo teorija. Biologinė ir frustracijos (agresijos) teorija. Sportininkų agresijos tyrimų apibūdinimas ir rekomendacijos agresijai valdyti. Nerimo samprata. Nerimo ir pasiekimų poreikio ryšys. Nerimas ir sportinės veiklos sėkmė. Sportininko baimės samprata ir jos rūšys. Psichologiniai metodai nerimui ir baimei įveikti. Valios ir valios veiksmų apibūdinimas. Sportininko valios savybės. Sunkumai, kuriuos sportininkui reikia įveikti valios pastangomis. Psichologinės rekomendacijos lengvaatlečių valiai ugdyti. Sportininkų psichologinio rengimo bei varžybinės parengties būsenos samprata. Sportininko psichologinio rengimo varžyboms stadijos. Neigiamų ir teigiamų sportininko būsenų apibūdinimas. Sportininko psichinės energijos samprata, santykis tarp psichinės energijos ir sportinio pasirodymo. Streso apibūdinimas ir dvi streso formulės. Somatiniai streso įveikimo būdai: autogeninė, relaksacijos treniruotė, kiti metodai. Kognityvieji streso įveikimo būdai: minčių stabdymas ir racionalusis mąstymas. Sportininko temperamento tipų apibūdinimas. Sportinės taktikos ir strategijos taktinio rengimo, taktinio plano samprata. Sportininko taktinis mąstymas.
  Psichologija, špera(5 puslapiai)
  2007-01-12
 • Stebėjimas

  Įvadas. Stebėjimas. Metodas. Išprovokuotas stebėjimas. Stebėjimas dalyvaujant. Tiriamųjų apklausa. Pokalbis ir interviu. Stebėjimo strategija. Išvados.
  Psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-12-08
 • Straipsnio analizė "Motinų jautrumo kūdikio signalams ir asmenybės savybių sąsajos"

  Įvadas. Straipsnio "Motinų jautrumo kūdikio signalams ir asmenybės savybių sąsajos" analizė. Tyrimo objektas. Analizuojamo reiškinio aktualumas psichologijai. Kas naujo atskleista atliktu tyrimu. Tyrimo tikslas. Jo pagrindimas. Tyriamieji. Tyrimo metodas ir jo tinkamumas. Lentelės. Išvados atsako į iškeltą tyrimo tikslą. Gautų rezultatų apibendrinimas ir paiškinimas. Straipsnio trūkumai. Mokslinės publikacijos analizės apibendrinimas. Išvados.
  Psichologija, analizė(5 puslapiai)
  2010-02-04
 • Stresas (23)

  Įvadas. Streso apibrėžimas. Streso požymiai. Stresų priežastys. Stresinės situacijos suvokimas. Streso įveikimas. Psichinė savireguliacija. Streso požymiai kūno kalboje. Darbinis stresas. Išvados.
  Psichologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-02-12
 • Stresas ir jo įveikimas (2)

  Įvadas. Darbo tikslas – išanalizuoti stresą ir jo įveikimo būdus. Stresas. Streso įveika. Streso reakcija. Stresas – tai gerai. Žlugdantis stresas. Streso įveika. Išvados. Priedai (2).
  Psichologija, namų darbas(8 puslapiai)
  2010-04-29
 • Stresas ir jo įveikimas (3)

  Įvadas. Tikslas: išanalizuoti stresą ir pateikti jo įveikimo būdus. Streso sąvoka. Stresoriai. Streso reakcijos. Streso įveikimas. Išvados.
  Psichologija, referatas(13 puslapių)
  2010-09-22
 • Stresas ir streso priežastys

  Įvadas. Kas yra stresas? Mokslininkų atradimai. Streso poveikis. Streso priežastys. Streso ir nuovargio vystymosi teorijos ir modeliai. Streso pobūdis ir jį sukeliantys veiksniai. Situacija Lietuvoje, streso dažnis ir pagrindinės priežastys. Išvados.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2007-04-17
 • Stresas ir sveikata (6)

  Įvadas. Žmogaus gyvenimo kokybės samprata ir reikšmė. Sveikatą įtakojantys veiksniai. Stresas ir sveikata. Išvados.
  Psichologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2007-06-11
 • Stresas, nuovargis, baimė. Kaip jų išvengti?

  Įvadas. Stresas. Kas yra stresas? Kaip išvengti streso? Nuovargis. Kas yra nuovargis? Kaip išvengti nuovargio? Baimė. Kas yra baime? Kaip išvengti baimės? Išvados.
  Psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-02-01
 • Streso įveikimo būdai - atsipalaidavimo technika

  Atsipalaidavimo aprašymas. Autogeninė treniruotė. Pirmojo užsiėmimo aprašymas. Pirštų atpalaidavimas. Pečių, plaštakos, rankų atpalaidavimas. Nugaros atpalaidavimas. Kaklo raumenų atpalaidavimas. Antrojo užsiėmimo aprašymas. Rankų atpalaidavimas. Pečių atpalaidavimas. Nugaros atpalaidavimas. Atpalaiduosime sprando raumenis. Kojų atpalaidavimas. Trečiojo užsiėmimo aprašymas. Veido raumenų atpalaidavimas. Ketvirtojo užsiėmimo aprašymas.
  Psichologija, referatas(15 puslapių)
  2007-04-06
 • Streso valdymas (2)

  PowerPoint pristatymas. Stresas. Pranešimo tikslas. Stresas ir stresoriai. Streso požymiai. Fiziniai. Psichiniai. Elgsenos pokyčiai. Stresinės reakcijos stadijos pagal Hans Selye. Streso sukelėjai. Streso signalai. Streso priežastys. Streso padariniai. Išvados. Patarimai, kaip išvengti streso. Keletas įdomybių.
  Psichologija, pristatymas(17 skaidrių)
  2010-03-25
 • Studentų streso tyrimas: Vytauto Didžiojo Universitetas ir Kauno Medicinos Universitetas

  VDU ir KMU studentų streso tyrimas. Įvadas. Tyrinėjimų apžvalga. Streso samprata ir ypatumai. Emocijų vaidmuo patiriant stresą. Emocijos ir asmenybė. Stresą sukeliantys veiksniai. Streso reakcijos sistema. Streso vystymosi stadijos. Stresas ir asmenybiniai faktoriai. Teigiama ir neigiama streso reikšmė. Streso įveikimas. Studentų patiriamo streso ypatumai. Studentų patiriamo streso ypatumai. Kasdieniniai rūpesčiai. Gyvenimo pasikeitimai. Polinkis į A elgesio tipą. Statistinis tyrimas. Tyrimo tikslas. Tyrimo uždaviniai. Iškeltos statistinės hipotezės. Tyrimo metodika. Įvadas į psichologinį tyrimą. Tiriamųjų charakteristika ir imties sudarymo principai. Psichologinio tyrimo kintamieji. Naudojami psichologiniai, statistiniai tyrimo metodai. Psichologinio tyrimo metodo aprašymas. Naudojami statistiniai kriterijai. Rezultatai. Psichologinio tyrimo statistinis duomenų apdorojimas. Psichologinio tyrimo iškeltų hipotezių tikrinimas. Išvados. Priedai (15).
  Psichologija, diplominis darbas(57 puslapiai)
  2007-02-27
 • Subjektyvus šeimos vaizdas visų jos narių piešiniuose

  Įvadas. I dalis. Šeimos sąvoka: pasaulietiškoji ir krikščioniškoji šeima. Šeimos institucija kaip asmenybės adaptacijos kintamoji. Šeimos mikroklimato kūrimas kaip auklėjamasis veiksnys. Darnesnio šeimos gyvenimo galimybės. Intymumo ugdymas šeimoje. Kas teisinga? Kas neteisinga? Skirtingi auklėjimo stiliai. Tėvų įtaka: sūnaus vyriškumui, dukros moteriškumui. Tėvo vaidmuo sūnui. Tėvo vaidmuo dukrai. Motinos vaidmuo sūnui. Motinos vaidmuo dukrai. II dalis. Vaikų piešimo gebėjimų raida. Šeimos piešinio interpretacijos principai. Tyrimas. Išvados.
  Psichologija, kursinis darbas(33 puslapiai)
  2006-04-13
 • Sugebėjimų samprata ir prigimtis. Intelektas

  Įvadas. Šio darbo tikslas – išanalizuoti ir susisteminti intelekto sudėtines dalis, ištirti jų vertinimo ir matavimo ypatumus, įvertinti testų patikimumą. Sugebėjimų samprata ir prigimtis. Intelekto samprata. Intelekto struktūra. Pagrindiniai intelekto požymiai. Intelekto prigimtis: genai ar aplinka. Intelekto tyrimo būdai. Išvados.
  Psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2010-03-23
Puslapyje rodyti po