Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Psichologijos referatai

Psichologijos referatai (123 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Spalvų psichologija (2)

  Įvadas. Spalvų terapija - pagalba kūnui ir sielai. Raudona spalva. Geltona spalva. Oranžinė spalva. Žalia spalva. Mėlyna spalva. Violetinė spalva. Rožinė spalva. Balta spalva. Juoda spalva. Jeigu spalva nepatinka. Madingos spalvos. Priedai (3). Vidinės harmonijos sąlygos. Keturi pagrindiniai psichiniai būviai. Pažaiskime su spalvomis. Išvados.
  Psichologija, referatas(19 puslapių)
  2008-01-16
 • Stebėjimas

  Įvadas. Stebėjimas. Metodas. Išprovokuotas stebėjimas. Stebėjimas dalyvaujant. Tiriamųjų apklausa. Pokalbis ir interviu. Stebėjimo strategija. Išvados.
  Psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-12-08
 • Stresas ir jo įveikimas (3)

  Įvadas. Tikslas: išanalizuoti stresą ir pateikti jo įveikimo būdus. Streso sąvoka. Stresoriai. Streso reakcijos. Streso įveikimas. Išvados.
  Psichologija, referatas(13 puslapių)
  2010-09-22
 • Stresas ir streso priežastys

  Įvadas. Kas yra stresas? Mokslininkų atradimai. Streso poveikis. Streso priežastys. Streso ir nuovargio vystymosi teorijos ir modeliai. Streso pobūdis ir jį sukeliantys veiksniai. Situacija Lietuvoje, streso dažnis ir pagrindinės priežastys. Išvados.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2007-04-17
 • Stresas, nuovargis, baimė. Kaip jų išvengti?

  Įvadas. Stresas. Kas yra stresas? Kaip išvengti streso? Nuovargis. Kas yra nuovargis? Kaip išvengti nuovargio? Baimė. Kas yra baime? Kaip išvengti baimės? Išvados.
  Psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-02-01
 • Streso įveikimo būdai - atsipalaidavimo technika

  Atsipalaidavimo aprašymas. Autogeninė treniruotė. Pirmojo užsiėmimo aprašymas. Pirštų atpalaidavimas. Pečių, plaštakos, rankų atpalaidavimas. Nugaros atpalaidavimas. Kaklo raumenų atpalaidavimas. Antrojo užsiėmimo aprašymas. Rankų atpalaidavimas. Pečių atpalaidavimas. Nugaros atpalaidavimas. Atpalaiduosime sprando raumenis. Kojų atpalaidavimas. Trečiojo užsiėmimo aprašymas. Veido raumenų atpalaidavimas. Ketvirtojo užsiėmimo aprašymas.
  Psichologija, referatas(15 puslapių)
  2007-04-06
 • Sugebėjimų samprata ir prigimtis. Intelektas

  Įvadas. Šio darbo tikslas – išanalizuoti ir susisteminti intelekto sudėtines dalis, ištirti jų vertinimo ir matavimo ypatumus, įvertinti testų patikimumą. Sugebėjimų samprata ir prigimtis. Intelekto samprata. Intelekto struktūra. Pagrindiniai intelekto požymiai. Intelekto prigimtis: genai ar aplinka. Intelekto tyrimo būdai. Išvados.
  Psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2010-03-23
 • Suvokimas (3)

  Įvadas. Suvokimas, jo ypatumai. Spalvų suvokimas. Iliuzijos. Išvados. Išnašos.
  Psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-12-07
 • Suvokimo psichologija

  Įvadas. Psichologiniai suvokimo pagrindai. Suvokimas ir suvokinys. Erdvės suvokimas. Suvokimo iliuzija. Judesio suvokimas. Kas lemia judesio suvokimą? Tariamasis judesys. Konstantinis greičio suvokimas. Judesio suvokimo povaizdžiai. Judesys ir stebimo skirtingais laiko momentais objekto požymių atitikimas (korespondencija). Sutrikusio vystymosi vaikų suvokimo ypatumai. Suvokimo raida. Regimasis suvokimas. Girdimasis suvokimas. Lytėjimo suvokimas. Skonio ir uoslės suvokimas. Vaikų suvokimo lavinimas. Suvokimo hipotezės. Struktūralizmas. Geštalto teorija. Tikimybės funkcionalizmas. Suvokimas – konstruktyvus, aktyvus procesas. Išvados.
  Psichologija, referatas(26 puslapiai)
  2008-12-04
 • Suvokimo selektyvumo ir sistemiškumo dėsningumai

  Įvadas. Pasąmonė, sąmonė ir savimonė. Suvokinio kūrimas. Jutimo ir suvokimo samprata. Jutimas. Suvokimas. Percepciniai judesiai. Suvokimo selektyvumas. Suvokimo daiktiškumas. Formos suvokimas. Figūra ir fonas. Grupavimas. Gylio suvokimas. Binokuliniai signalai. Monokulinai signalai. Socialinis suvokimas. Išvados.
  Psichologija, referatas(11 puslapių)
  2008-01-29
 • Šeimų, kuriose yra vaikų su psichiniais sutrikimais, problema

  Žingsnis po žingsnio. Šeimos prisitaikymas. Kas yra psichikos sutrikimas? Vaikas su psichikos sutrikimu vystosi lėčiau negu kiti. Laimėjimai atskirose srityse yra netolygūs. Vaiko vystymasis. Rūpestingas vadovavimas. Per žaidimą į gyvenimą. Išmokti vaikščioti. Išmokti kalbėti. Pasikeitusi kasdienybė. Tėvai. Maži kasdieniniai džiaugsmai. Galimi sunkumai partnerių santykiuose. Opus klausimas: ar dar galima turėti vaikų? Broliai ir seserys. Gyventi kaip kiti.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2005-11-17
 • Transakcinė analizė (2)

  Įvadas. Transakcinės analizės esmė. Konsultanto savybės ir terapiniai santykiai. Psichologinės(egzistencinės) pozicijos. Transakcinės analizės metodai. Struktūrinė Ego analizė. Transakcijos ir jų tipai. Psichologiniai žaidimai. Gyvenimo scenarijus. Išvados.
  Psichologija, referatas(14 puslapių)
  2007-01-22
 • Vaiko sveikata motinos ir tėvo santykių įtakoje

  Įvadas. Poros tarpusavio santykiai. Vaiko sveikata motinos ir tėvo santykių įtakoje. Atleidimas. Išvados.
  Psichologija, referatas(11 puslapių)
  2007-03-26
 • Vaikų auklėjimas Japonijoje

  Socialinė padėtis Japonijoje. Šeimos tradicijos. Prostitucija. Tėvų-vaikų santykiai. Etika ir estetika vaikų auklėjime. Bendravimas.
  Psichologija, referatas(4 puslapiai)
  2005-09-06
 • Vaikų psichologinis konsultavimas

  Įvadas. Vaikų psichologinio konsultavimo apibūdinimas. Vaikų ir suaugusiųjų psichologinio konsultavimo skirtumai. Šeimos vaidmuo vaikų psichologiniam konsultavime. Pagrindinės vaikų konsultavimo teorinės kryptys. Psichoanalitinė - psichodinaminė kryptis. Elgesio kognityvinė kryptis. Egzistencinė – humanistinė kryptis. Vaikų konsultavimo technikos. Žaidimų terapija. Meno terapija. Psichodrama metodas. Pasakų sekimas, kūrimas, istorijų pasakojimas Biblioterapija. Išvados.
  Psichologija, referatas(15 puslapių)
  2010-01-11
 • Vaikų seksualinė prievarta

  Įvadas. Vaiko seksualinės prievartos apibrėžimai. Vaiko seksualinio išnaudojimo prielaidos, teorijos. Vaikų seksualinės prievartos požymiai, padariniai. Pagalba seksualinę prievartą patyrusiam vaikui.
  Psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-03-24
 • Vaikų seksualinis smurtas šeimoje

  Smurto samprata. Smurto vaikų atžvilgiu apibrėžimas. Smurto vaikų atžvilgiu priežastys. Vaikus žalojantiems tėvams būdingi bruožai. Seksualinis smurtas vaiko atžvilgiu. Seksualinio smurto vaiko atžvilgiu apžvalga. Kas tai yra seksualinis smurtas vaiko atžvilgiu. Seksualinio smurto vaiko atžvilgiu aktualumo pagrindimas. Vaikų neskelbimo apie seksualinį smurtą priežastys. Kaip sumažinti smurtą bei apsaugoti vaikus. Kaip padėti vaikui patyrusiam seksualinį smurtą. Išvados.
  Psichologija, referatas(13 puslapių)
  2005-11-17
 • Vėberio-Fechnerio dėsnio patikrinimas (2)

  Įvadas. Eksperimentinio darbo tikslas: Patikrinti, ar galioja Vėberio-Fechnerio dėsnis tiriant 400 pikselių, 200 pikselių, 100 pikselių, 50 pikselių ilgio tieses ir jų pokyčius. Tyrimo metodika. Tiriamieji. Darbo priemonės. Instrukcija tiriamajai. Tyrimo eiga. Skaičiavimuose naudotos formulės. Duomenų tvarkymas. Rezultatai. Rezultatų aptarimas. Išvados. Priedai.
  Psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2010-07-09
 • Vienišų motinų ir jų vaikų psichologinės problemos

  Kas yra vieniša motina? Apibrėžimas. Statistika, tendencijos. Požiūris į vienišas motinas. Psichologinės problemos, su kuriomis susiduria vienišos motinos ir jų sūnūs. Psichologinės problemos, kai vieniša motina augina dukrą (as). Kaip spręsti psichologines problemas Ar sakyti vaikui tiesą? Kaip apsaugoti vaiką nuo psichologinių traumų skyrybų atveju? Ar bandyti atstoti abu tėvus? Pašalpos. Išvados.
  Psichologija, referatas(16 puslapių)
  2005-08-25
 • Žalingų įpročių prielaidos ir pasekmės. Kaip galima juos įveikti?

  "Žalingų įpročių prielaidos ir pasekmės. Kaip galima juos įveikti?". Įvadas. Rūkymas. Prielaidos. Reklamos įtaka. Kitos prielaidos. Kaip mesti rūkyti? Įveikimo būdai. Kas įvyksta metus rūkyti? Alkoholis. Alkoholizmas. Alkoholio įtaka organizmui. Alkoholizmo pasekmės. Vėžys. Kepenų ligos. Įdomu žinoti. Žalingo įpročio atsikratymo būdai. Narkotikai. Narkotikų populiarumas. Narkotikai tarp moksleivių. Narkotikai plačiąja prasme ir ne tik tarp jaunimo. Ar yra galimybė rinktis tarp narkotikų ir...? Norint sumažinant priklausomybę sukeliančių medžiagų vartojimą visuomenėje, reikia. Skubi pagalba narkotikų perdozavimo atveju. Žodynėlis. Pagalba žmonėms, turintiems problemų dėl narkotikų.
  Psichologija, referatas(22 puslapiai)
  2007-05-17
Puslapyje rodyti po