Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Žalingų įpročių prielaidos ir pasekmės. Kaip galima juos įveikti?

Žalingų įpročių prielaidos ir pasekmės. Kaip galima juos įveikti?

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

"Žalingų įpročių prielaidos ir pasekmės. Kaip galima juos įveikti?". Įvadas. Rūkymas. Prielaidos. Reklamos įtaka. Kitos prielaidos. Kaip mesti rūkyti? Įveikimo būdai. Kas įvyksta metus rūkyti? Alkoholis. Alkoholizmas. Alkoholio įtaka organizmui. Alkoholizmo pasekmės. Vėžys. Kepenų ligos. Įdomu žinoti. Žalingo įpročio atsikratymo būdai. Narkotikai. Narkotikų populiarumas. Narkotikai tarp moksleivių. Narkotikai plačiąja prasme ir ne tik tarp jaunimo. Ar yra galimybė rinktis tarp narkotikų ir...? Norint sumažinant priklausomybę sukeliančių medžiagų vartojimą visuomenėje, reikia. Skubi pagalba narkotikų perdozavimo atveju. Žodynėlis. Pagalba žmonėms, turintiems problemų dėl narkotikų.

Ištrauka

Kiekvienas žmogus savo gyvenime nors kartą buvo kažkaip susijęs su žalingais įpročiais.Visiems turbūt įdomu sužinoti, kodėl žmones sieja savo gyvenimas su labiausiai paplitusiais žalingais įpročiais- rūkymu, alkoholiu ir narkotikų vartojimu. Laikui bėgant, šiame novatoriškame pasaulyje žalingi įpročiai turi vis didesnę reikšmę ir vis aktualesnė narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo problema. Ši problema tapo dominuojančia išsivysčiusiose šalyse ir ypač jaunimo tarpe. Anot specialistų, dirbančių su žalingų įpročių turinčiais žmonėmis, daro išvadą, kad šiuos įpročius pirmiausia formuoja tam tikri būdo bruožai. Ištirta, kad pradeda rūkyti, ima vartoti alkoholinius gėrimus, linksta į narkotikus tie žmonės, kurie nuo pat vaikystės išsiskyrė irzlumu, jautrumu, silpna valia, buvo nepasitikintys savimi, ribotų interesų, greitai netekdavo dvasinės pusiausvyros, turėjo psichologinių problemų. Prie tos pačios kategorijos žmonių, būtų galima priskirti ir išlepintus vaikus (beje, nebūtinai užaugusius turtingose šeimose), neturinčius gyvenimo tikslo, greitai pasiduodančius kitų įtakai. Paklausus kodėl paaugliai sieja savo gyvenimą su žalingais įpročiais- daugelis atsako, kad jie paplokščiausiai nori patenkinti savo smalsumą, kuri ir yra viena pagrindinių priežasčių dėl kurio žmonės pasirenka nesveiką gyvenimo būdą.
Mes išsiaiškinome, kad specialistai nustatė dar septynias priežastis, kodėl jauni žmonės griebiasi cigaretes ar narkotikų. Šias priežastis apžvelgsime vėliau šiame darbe.
Visuomenėje labiausiai publikuojama žalingų įpročių žala, tačiau nutylima apie jų prielaidas ir mažai dėmesio skiria jų įveikimo būdams. Mūsų tikslas šiame referate išsiaiškinti šių žalingų įpročių vartojimo priežastis ir kaip kovoti su jais. Tikslą įgyvendinsime keldami sau šiuos uždavinius.
Sunku nepastebėti, kiek daug vietos mūsų gyvenime užima įvairių prekių reklama. Iš pradžių galvoję apie reklamą kaip apie naujovę, dabar įsitikiname, kad neretai reklamuojamos prekės nėra pačios geriausios. Kartais atsitinka ir taip, kad daugiausia jėgų sugaištama, stengiantis pirkėjui įsiūlyti šlamštą, nes "gera prekė pati save giria". ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-05-17
DalykasPsichologijos referatas
KategorijaPsichologija
TipasReferatai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis39.68 KB
AutoriusKristina
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Failo pavadinimasMicrosoft Word Zalingu iprociu prielaidos ir pasekmes [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 22 puslapiai 
  • 1 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą