Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Asmenybės psichologija

Asmenybės psichologija (537 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Motyvacija ir emocijos (3)

  Motyvacija. Aktyvacija. Biologiniai poreikiai: vidiniai postūmiai. Mokymasis ir kultūra: išorinė trauma. Motyvų hierarchija. Alkis. Alkio fiziologija. Išorinės paskatos. Valgymo sutrikimai. Seksualinė motyvacija. Emocijos. Emociniai komponentai. Pyktis. Agresija. Emocijų teorija. Vertybės ir nuostatos. Nuostatos. Nuostatų formavimasis ir pasikeitimai. Stereotipai. Vertybės. Valia.
  Asmenybės psichologija, konspektas(11 puslapių)
  2008-10-16
 • Motyvacijos teorijos (2)

  Įvadas. A. Maslow poreikių hierarchija. Kokios gali būti motyvacijos? Alkis. Dėl ko kyla alkis? Valgymo sutrikimai. Kokie veiksniai įtakoja šiuos sutrikimus? Seksualinė motyvacija. Seksualinis elgesys. Lytinių santykių fiziologija. Lytinės reakcijos ciklas. Hormonai ir lytinis elgesys. Lytinių santykių psichologija. Išoriniai ir įsivaizduojami dirgikliai. Lytiniai sutrikimai ir gydymas. Lytiniai sutrikimai. Sutrikimų priežastys ir gydymas. Lytinė orientacija. Kas lemia mūsų lytinę orientaciją? Laimėjimų motyvacija. Laimėjimo motyvacijos samprata. Laimėjimų motyvacijos nustatymas. Laimėjimų motyvacijos šaltiniai. Vidinė motyvacija ir laimėjimai. Žmonių skatinimas.
  Asmenybės psichologija, konspektas(8 puslapiai)
  2008-01-01
 • Motyvai. Motyvų samprata ir hierarchija A. Maslou teorijoje

  Motyvų esmė ir funkcijos. Įsisąmoninti ir neįsisąmoninti motyvai. Motyvų kova ir kaita. Motyvacija. Išmokimo įtaka motyvacijai. Poreikių sąveika. Abraham Maslow poreikių teorija. Poreikiai, kaip veiksniai, motyvuojantys žmogaus elgesį. A. Maslow poreikių piramidė. Skirtumas tarp aukštesniųjų ir žemesniųjų poreikių.
  Asmenybės psichologija, referatas(11 puslapių)
  2005-10-13
 • Motyvas

  Įvadas. Motyvo ir motyvacijos apibrėžimai. Individo (vidinis) ir aplinkos (išorinis) poveikis motyvacijai. Kaip motyvacija veikia elgesį ir išmokimą. Motyvacija ir mokslo pažangumas. Esmingoji vidinė ir neesmingoji išorinė motyvacija. Žmogaus motyvų įvairovė ir jų klasifikacija. Penkiolika motyvacijos stiprinimo būdų, kurie naudojami mokykloje. Motyvacijos rūšys. Maslow poreikių hierarchija. Hercbergo motyvacijos teorija. Bendravimo, valdžios, palankumo motyvai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, namų darbas(14 puslapių)
  2007-12-04
 • Motyvavimas/ Motyvacija

  Įžanga. Ankstyvieji motyvacijos požiūriai. Šiuolaikiniai motyvacijos požiūriai. Motyvacija socialiniame darbe. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2005-11-13
 • Motyvų esmė ir funkcijos

  Motyvacijos teorijos. Instinktų teorija. Potraukių mažinimo teorija. Sužadinimo teorija. Paskatų teorija. Priešingo proceso teorija. Motyvai. Motyvų funkcijos. Įsisąmoninti ir neįsisąmoninti motyvai. Motyvų kova ir kaita. Išvada.
  Asmenybės psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2005-12-06
 • Narkomanija (3)

  Įvadas. Narkotikai - būdas išgyventi šiuolaikiniame pasaulyje. Narkotikų rūšys ir poveikis. Narkotikų vartojimą aiškinančios teorijos. Narkotikų vartojimo rizikos veiksniai. Kodėl jaunuoliai vartoja narkotikus? Priklausomybių gydymas. Įvairūs gydymo metodai. Priklausomybės nuo narkotikų veiksmingumo gydymo principai. Apsaugantys nuo narkotikų vartojimo veiksniai. Problemos sprendimas. Psichologinės pagalbos tarnybos.
  Asmenybės psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2005-07-03
 • Narkomanija (4)

  Pradžia, vidurys ir pabaiga. Formavimasis, konfliktavimas, normalizavimas ir veikimas. Ken Heap grupės proceso modelis. Kiti gynybiniai mechanizmai. Socialinė parama. Įveikimo įgūdžiai. Kognityvusis perstruktūravimas. Psichologinio paauglių konsultavimo ypatumai.
  Asmenybės psichologija, referatas(10 puslapių)
  2005-10-05
 • Narkomanija. Rizikos veiksniai

  Kas yra narkotikai? Kaip tampama narkomanu? Rizikos veiksniai. Kaip išvengti narkomanijos? Populiariausi narkotikai.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-05-17
 • Neįgalaus asmens vertinimo ypatybės

  Neįgalumo samprata. Požiūris į neįgalų žmogų istoriniu aspektu. Požiūrio problema. Neįgaliųjų socialinės atskirties priežastys. Socialinių nuostatų neįgaliųjų atžvilgiu ypatumai.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2008-02-26
 • Nerimas

  Koks būna nerimas? Kaip atsiranda nerimas? Nežinojimas ir simuliavimas. Eglės istorija. Kaip elgtis apėmus nerimui ar panikai.
  Asmenybės psichologija, rašinys(4 puslapiai)
  2005-03-07
 • Nerimas (2)

  Įvadas. Nerimas, kaip emocinė būsena. Biologiniai nerimo veiksniai. Nerimas psichologiniu požiūriu. Socialiniai nerimo aspektai. Nerimo sukeliamos pasekmės. Išvados. Išnašos.
  Asmenybės psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2008-02-11
 • Nerimas ir baimė (2)

  Įžanga. Įkyriosios būsenos. Baimė. Nerimas. Afektas. Fobijos. Agorafobija. Akrofobija. Arachnofobija. Dismorfobija. Eritrofobija. Hidrofobija. Klaustrofobija. Klitrofobija. Ligų baimė. Kancerofofija. Kardiofobija. Venerofobija. Tanatofobija. Nekrofobija. Pirofobija. Noktofobija. Pabaiga.
  Asmenybės psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2005-11-03
 • Nerimas ir baimės

  Įvadas. Nerimas. Fobijų sąvoka. Fobijų rūšys, diagnostika, gydymas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(24 puslapiai)
  2006-12-04
 • Nerimas, jo psichologinis poveikis žmogui

  Įvadas. Dėstomoji dalis. Nerimas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-02-27
 • Netekties ir vienišumo psichologija

  PowerPoint pristatymas. Vienatvė. Kokios priežastys skatina žmogų pasinerti į vienatvės gniaužtus. Žmogus į šį pasaulį ateina vienas ir į amžinybę iškeliauja taip pat vienas. Toks jau gamtos dėsnis. Yra 4–ios psichologinės netekties išgyvenimo dėsningumo stadijos. Netektimi galime pavadinti. Kaip padėti žmogui suvokti netekties realybę. Kartais sielvartaujantis žmogus ima save žaloti. Kaip mirties faktą paaiškinti vaikams. Netektimi galime pavadinti ne tik mirtį, bet ir išsiskyrimą.
  Asmenybės psichologija, pristatymas(16 skaidrių)
  2008-02-06
 • Netektis kaip socialinė psichologinė problema

  Įvadas. Netekties samprata. Savimonės reikšmė. Sielvarto ir liūdesio mirus artimam žmogui samprata. Suaugusių sielvartas ir liūdesys, mirus artimam žmogui. Sielvartas kūdikystės ir vaikystės metais. Sielvartas senatvėje. Šeimos reakcija į sunkias netektis. Sielvartas ir pyktis. Socialinė psichologinė pagalba netekties ištiktam žmogui ir šeimai. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(12 puslapių)
  2007-10-18
 • Neurotinė asmenybė

  Karen Horney. Asmenybės vystymasis. Neurotinė asmenybė. Neuroziniai poreikiai. Neurozės.
  Asmenybės psichologija, konspektas(7 puslapiai)
  2005-12-09
 • Nežymiai sutrikusio intelekto vaikai ir jaunuoliai

  PowerPoint pristatymas. Kas yra intelektas? Intelektų įvairovė. Kas yra intelekto sutrikimas? Protinio atsilikimo laipsniai. Nežymiai sutrikusio intelekto vaikai ir jaunuoliai. Nežymiai sutrikusio intelekto vaikų ir jaunuolių emocijos. Nežymiai sutrikusio intelekto vaikų ir jaunuolių valia. Nežymiai sutrikusio intelekto vaikų ir jaunuolių kalbos raida. Suvokimas. Ikimokyklinio amžiaus sutrikusio intelekto vaikų suvokimo raida. Sutrikusio intelekto vaikų lytėjimo ir regimasis suvokimas. Galima pagalba nežymiai sutrikusio intelekto vaikams ir jaunuoliams. Dailės terapija. Nežymiai sutrikusio intelekto vaikų ir jaunuolių mokymosi galimybės. Nežymiai sutrikusio intelekto vaikų ir jaunuolių integracija į bendrojo lavinimo mokyklas. Nežymiai sutrikusio intelekto vaikų ir jaunuolių integracijos į bendrojo ugdymo mokyklą vertinimas. Nežymiai sutrikusio intelekto jaunuoliai gali įgyti profesiją... Aspektai, stabdantys turinčiųjų protinę negalią integraciją į visuomenę.
  Asmenybės psichologija, pristatymas(25 skaidrės)
  2006-10-20
 • Nuostatos ir elgesys

  Įvadas. Nuostatos ir jų esmė. Nuostatų formavimas ir jų pasikeitimai. Žmonių suvokimas. Teigiamos ir neigiamos nuostatos. Nuostatos ir elgesys. Nuostatų ir elgesio santykis. Vidinės darnos palaikymas. Nuostatų keitimas – įtikinėjimas. Pirkite (keletas įtikinėjimo būdų). Pasipriešinimas įtikinėjimui. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(11 puslapių)
  2007-04-11
Puslapyje rodyti po