Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Raidos psichologija

Raidos psichologija (231 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Meilės ir susižavėjimo problemiškumas paauglystėje

  Įvadas. Taigi, kas yra toji meilė ir susižavėjimas? Savanaudiška ir brandi meilė. Įsimylėti iš pirmo žvilgsnio ar pagalvoti? Meilė iš pirmo žvilgsnio. Uždelsta trauka. Iš bičiulių – į mylimuosius. Nuo neapykantos iki meilės. Kaip atpažinti meilę? Simpatija ar meilė? Keletas meilės istorijų. Meilės pasaka ir realybė. Išvados.
  Raidos psichologija, kursinis darbas(20 puslapių)
  2005-05-17
 • Mityba ir savisauga

  Mitybos instinktas ir medžioklė. Savisaugos instinktai. Skausmas. Baimė ir fobijos. Nerimas. Išsiskyrimo nerimo. Nerimo nuokyrpiai. Asocialumas.
  Raidos psichologija, konspektas(9 puslapiai)
  2010-02-20
 • Mokyklinio amžiaus vaikai ir jaunimas

  Vaiko problemos visuomenėje ir mokykloje. Amžiaus tarpsniai. Paauglys šeimoje ir mokykloje.
  Raidos psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2007-03-15
 • Motinystė

  Įvadas. Teorijos: Socialinio išmokimo teorija; Feminizmo teorijos. Darbo metodika. Kokybinio interviu analizė. Moterų įspūdžiai, pergyvenimai. Santykiai tėvų šeimoje. Santykiai dabartinėje šeimoje. Moterų "motinystės" suvokimas. Išvados.
  Raidos psichologija, kursinis darbas(20 puslapių)
  2005-08-21
 • Motinos ir vaiko bendravimas

  Gimdymo laikotarpis. Pirmoji valanda ir vėliau. Motinos nuojauta. Santykių su motina reikšmė pirmaisiais kūdikio gyvenimo metais. Bendravimas su savo vaiku. Motinos įtaka vaiko vidinės darnos plėtotei. Tėvų įtaka. Vaikas tampa asmenybe. Tapatybės įgijimas. Padėkite vaikui suprasti, kad jis brangus. Išvados.
  Raidos psichologija, referatas(11 puslapių)
  2009-06-01
 • Motyvacija ir emocijos

  Emocijų teorijos. Emociniai reiškiniai ir jų funkcijos kitimas gyvenimo eigoje. Pažintinė (psichinė) žmogaus raida. Kognityvinė raida socialiniame kontekste. Socialinė raida. Psichoanalitinis požiūris; Psichoseksualinė raida. Psichosocialinė raida pagal E.Eriksoną. Mirtis ir mirimas. Asmenybė. Asmenybės teorijos psichoanalizė. Asmenybės struktūra pagal C.G. Jung’ą. Bruožų teorinė kryptis psichologijoje. Humanistinė asmenybės teorija.
  Raidos psichologija, konspektas(12 puslapių)
  2005-11-12
 • Namų ūkio tvarkymas vidutinio suaugusiojo amžiuje

  Įvadas. Gyvenimo pokyčiai vidutinio suaugusiojo amžiuje. Namų ūkio tvarkymas vidutinio suaugusiojo amžiuje. Namų ūkio sąvoka. Namų ūkio tvarkymas vidutinio suaugusio amžiuje. Moters ir vyro vaidmuo namų ūkio tvarkyme. Karjeros pokyčiai ir namų ūkio tvarkymas. Namų ūkio tvarkymas ir laisvalaikis vidutinio suaugusiojo amžiuje. Išvados
  Raidos psichologija, referatas(14 puslapių)
  2006-11-08
 • Naujagimis šeimoje

  Įvadas. Darbo tikslas - išsiaiškinti kaip naujagimis pakeičia šeimos gyvenimą. Vaiko vystymosi raida, pirmieji gyvenimo metai, šeimos funkcijos ir įgūdžiai. Sąvokos ir apibūdinimai. Teorijos dėstymas. Tiriamieji, proceso eiga. Tiriamieji. Tyrimo proceso eiga. Interviu. Pirmas interviu. Antras interviu. Interviu analizė. Išvados.
  Raidos psichologija, referatas(11 puslapių)
  2010-04-01
 • Neegzistuojantis gyvūnas: minkštakailė apkabinaitė

  Piešinio interpretacija. Įvadas. Neegzistuojančio gyvūno (minkštakailės apkabinaitės) piešinio interpretacija. Išvados. Priedai (2).
  Raidos psichologija, analizė(8 puslapiai)
  2012-04-10
 • Neigiamų socialinių veiksnių įtaka vaikui

  Įvadas. Tėvų netinkamo auklėjimo įtaka vaikui. Mokytojų neigiama įtaka, stabdanti socialinio jausmo formavimąsi. Vaikų tarpusavio bendravimo ypatumai. Išvados. Rekomendacijos. Priedai (2).
  Raidos psichologija, kursinis darbas(22 puslapiai)
  2006-09-19
 • Paauglio asmenybės raida

  Tipiškos paauglystės amžiaus elgesio reakcijos. Charakterio tipai. Hipertiminis tipas. Epileptoidinis tipas. Isteroidinis tipas. Nepastovus (silpnavališkas) tipas. Cikloidinis tipas. Labilus tipas. Asteninis tipas. Sensityvus tipas. Psichosteninis tipas. Šizoidinis tipas. Konforminis tipas.
  Raidos psichologija, referatas(15 puslapių)
  2005-10-03
 • Paauglio biologinis brendimas (lyčių skirtumai)

  Įvadas. Lyčių skirtumai. Priešlaikinis lytinis brendimas. Vėluojantis lytinis brendimas. Išvados.
  Raidos psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-05-25
 • Paauglio ypatumai

  Įvadas. Paauglio asmenybė. Paauglystės fiziniai ir psichiniai ypatumai. Bendrieji paauglio brandos požymiai. Paauglys šeimoje ir mokykloje. Išvados.
  Raidos psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-10-12
 • Paauglio psichikos vystymasis

  Bendrosios vystymosi ypatybės. Protinė veikla. Kalba. Emocijos ir jausmai. Valia. Asmenybės formavimasis. Temperamentas ir charakteris. Polinkiai ir gabumai. Siekimas bendrauti su bendraamžiais. Savijauta tarp suaugusiųjų. Adaptacijos aplinkoje pobūdis.
  Raidos psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2005-05-30
 • Paauglio psichologija

  Paauglio psichologija. Paauglio fizinis vystymasis. Psichosocialinė raida. Tapatumo raida. Savižudybės. Paauglio savimonės vystymasis. Paauglio veikla ir laisvalaikis.
  Raidos psichologija, konspektas(6 puslapiai)
  2006-01-17
 • Paauglio psichologija (2)

  Paauglystės ribos ir uždaviniai. Psichosocialinė raida. Moralės raida. Aš vaizdo raida. Sąmonės kaita. Eriksonas apie tapatumo raidą. Formalus operacinis mąstymas. Abstraktus, mokslinis mąstymas. Struktūriniai formalių operacijų pasikeitimai. Paauglio idealizmas ir egocentrizmas. Pažintinė raida. Vidiniai pokyčiai. Psichologinės ir socialinės paauglių problemos.
  Raidos psichologija, analizė(8 puslapiai)
  2008-02-18
 • Paauglio psichologija (3)

  Įvadas. Paauglystė. Pirmieji paauglio brandos požymiai. Paauglys šeimoje. Paauglio interesai ir poreikiai. Bendraamžių įtaka paaugliui. Paauglių šiuolaikinės problemos. Išvados.
  Raidos psichologija, referatas(15 puslapių)
  2010-04-19
 • Paauglio psichologinė raida

  Paauglio psichologinė raida. Bendrieji paauglio brandos požymiai. Paauglio bendravimas su draugais. Bendravimas su vienmečiais paauglio gyvenime. Draugystė paauglio gyvenime. Berniukų ir mergaičių bendravimas.
  Raidos psichologija, rašinys(4 puslapiai)
  2007-01-12
 • Paauglio psichosocialinė raida

  Įžanga. Ankstyvoji jaunystė arba vėlyvoji paauglystė. Visuomenės įtaka paaugliui. Bendraamžių įtaka. Šeimos vaidmuo paauglio raidoje. Tėvų elgesio stiliai. Tolesnė paauglio moralės raida. Išvados.
  Raidos psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2008-04-29
 • Paauglio psichosocialinės situacijos

  Įvadas. Bendraamžių įtaka. Tolesnė paauglio moralės raida. Moralus samprotavimas ir moralus elgesys. Identiškumo formavimas. Visuomenės įtaka.
  Raidos psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2005-02-24
Puslapyje rodyti po