Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Raidos psichologija>Raidos psichologijos tyrimai

Raidos psichologijos tyrimai (12 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • 1-3 metų vaiko stebėjimas

  Tiriamasis darbas. Vaiko stebėjimas apie 20 min. Tiriamasis. Tyrimo vieta. Tyrimo laikas. Tyrimas. Išvados. Rekomendacijos.
  Raidos psichologija, tyrimas(4 puslapiai)
  2005-10-16
 • 3 – 4 metų amžiaus vaikų savęs vertinimo ypatumai

  Įvadas. 3 – 4 amžiaus vaikų savęs vertinimas. Teoriniai teiginiai. Tyrimo hipotezė ir uždaviniai. Tyrimo metodikos. Tyrimo eiga. Rezultatų apibendrinimas. Individualaus darbo kriterijai. Išvados. Priedas (anketa vaikams).
  Raidos psichologija, tyrimas(9 puslapiai)
  2006-03-29
 • 6-7 metų vaiko socialinės kompetencijos tyrimas

  Vaiko 6 – 7 metų tyrimas. Socialinė kompetencija. Tyrimo objektas. Tiriamojo amžius. Tyrimo tikslai. Tyrimo eiga. Savivokos tyrimo užduotys. Bendravimas su draugais. Adaptyvumas. Išvados. Priešmokyklinio ugdymo priemonių aprašas priemonės socialinei kompetencijai ugdyti.
  Raidos psichologija, tyrimas(5 puslapiai)
  2006-04-18
 • Dydžių seriacijos tyrimas

  Įvadas. Tyrimo tema – 6 metų vaikų dydžių seriacijos ypatumai. Tyrimo metodai ir tiriamieji. Rezultatų lentelė. Tyrimo aprašymas. Išvados.
  Raidos psichologija, tyrimas(5 puslapiai)
  2006-11-01
 • Dydžių serijacija

  Įvadas. Tyrimo tikslas: tirti vaikų sugebėjimą serijuoti, pateikiant uždavinius žodiniame bei praktiniame lygyje. Metodika. Rezultatai ir jų analizė. Išvados.
  Raidos psichologija, tyrimas(19 puslapių)
  2008-06-02
 • Probleminis jaunimas

  Įvadas. Gimnazistų trečiokų duomenys. Gimnazistų ketvirtokų duomenys. Anketa. Anketos klausimai. Kada pirmą kartą pajutai priešiškumą aplinkiniams. Kokiomis formomis pasireiškia tavo maištas. Ar kyla noras konfliktinėje situacijoje išreikšti savo pyktį ne tik žodžiais. Ar rinkdamasis draugus atsižvelgi į jų stilių? Pomėgius. Ar prieš draugus mėgsti pasirodyti lyderiu. Maištauji prieš tėvus? Ar maištaudamas pagalvoji, kad įskaudinsi tėvus. Ar visada esi įsitikinęs, kad tėvai tau linki blogo. Ar maištaudamas prieš tėvus nesijauti nejaukiai. Nemanai, kad tėvų diegiamos vertybės tau ateityje teiks naudą. Ar būna, kad be priežasties tėvai tave nervina. Kartais nesijauti savyje kaltas, kad per daug grubiai elgiesi su aplinkiniais. Ar neužvaldo nusivylimas, kai tavo protesto išraiškos formų niekas nesupranta. Ar analizuoji savo elgesio priežastis. Išvados.
  Raidos psichologija, tyrimas(17 puslapių)
  2007-08-09
 • Raidos ir pedagoginės psichologijos tyrimai

  Mąstymo tyrimas. Tyrimo tikslas. Išsiaiškinti tiriamųjų abstraktų mąstymą patarlių bei metaforinių žodžių junginių aiškinimo metodu. Metodas. Eksperimentas. Vaizduotės tyrimas. Tyrimo tikslas. Išsiaiškinti tiriamųjų vaizduotės ypatumus. Metodas. Eksperimentas. Šeimos piešinys. Tyrimo tikslas. Išsiaiškinti tiriamojo asmenybės ypatumus. Metodas. Eksperimentas. Mokymosi motyvacijos tyrimas. Tyrimo tikslas. Išsiaiškinti mokinio mokymosi motyvaciją. Metodas. N.C. Badmajevos mokinių motyvacijos metodika. Mokymo motyvacijos tyrimas. Tyrimo tikslas. Išsiaiškinti mokytojo mokymo motyvaciją. Metodas. Anketa.
  Raidos psichologija, tyrimas(17 puslapių)
  2010-03-24
 • Seksas jaunimo gyvenime. Dabar ar vėliau?

  Seksas jaunimo gyvenime. Tyrimas. Grafikai. Išvados.
  Raidos psichologija, tyrimas(5 puslapiai)
  2005-11-22
 • Skaitymo prielaidų tyrimas

  Įvadas. Tiriamieji. Tyrimo tikslas. Tyrimo tikslas yra išsiaiškinti vaiko skaitymo prielaidų ypatumus. Priemonės. Tyrimo eiga. Išvados.
  Raidos psichologija, tyrimas(9 puslapiai)
  2008-02-22
 • Vaiko melas

  Įvadas. Melo sąvoka. Vaiko moralinės sąmonės formavimasis pagal Ž. Piažė Tyrimo, ar ikimokyklinio amžiaus vaikai supranta žodžių "melas" ir "apsirikimas" sąvoką, rezultatai. Pokalbio su ikimokyklinio amžiaus vaikais apie melo ir apsirikimo rezultatai ir interpretacija. Pokalbio su 5-7 m. vaikais apie melą ir apsirikimą rezultatų kiekybinė analizė. Išvados.
  Raidos psichologija, tyrimas(8 puslapiai)
  2006-10-11
 • Vaiko motorikos tyrimas

  Penkių metų vaiko motorikos tyrimas. Teoriniai teiginiai. Berniuko charakteristika. Tyrimas. Išvados ir rekomendacijos.
  Raidos psichologija, tyrimas(11 puslapių)
  2008-01-01
 • Vaiko pažintinės raidos tyrimas: 5 m. berniukas

  Įvadas. Suvokimo tyrimas. Paveikslo suvokimo tyrimas. Atminties tyrimas. Žodinės atminties tyrimas. Vaizdinės atminties tyrimas. Dėmesio tyrimas(2). Dėmesio patvarumo tyrimas. Rišliosios kalbos tyrimas. Kalbos tyrimas. Skaitymo prielaidų tyrimas. Mąstymo tyrimas. Priedai (5 psl.). Išvados. Rekomendacijos.
  Raidos psichologija, tyrimas(21 puslapis)
  2010-05-20