Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Psichologija>Socialinė psichologija

Socialinė psichologija (522 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Bendravimas (6)

  Bendravimo gyvybinė veikla. Bendravimo procesas. Gyvenimo trukmė: santykis su bendravimo gyvybine veikla. Branda ir senatvė. Priklausomybė/ nepriklausomybė bendravimo gyvybinėje veikloje. Priklausomybės būsena. Kūno negalios mažinimo strategija nepriklausomybei didinti. Bendravimą įtakojantys veiksniai. Biologiniai veiksniai. Veikiančios kūno struktūros. Kalbos vartojimo fiziniai aspektai. Psichologiniai veiksniai. Intelekto lygis. Emocijos. Žmonių santykiai. Kūno įvaizdis. Socialiniai kultūriniai veiksniai. Verbalinė (žodinė) kalba. Rasė/etniškumas. Techninė kalba. Kūno kalba. Vertybės ir pažiūros. Diados ir organizacijos. Aplinkos veiksniai. Politiniai ekonominiai veiksniai. Technologinė pažanga. Technologija ir sveikatos priežiūra. Technologija ir konfidencialumas. Slaugos individualizmas bendravimo gyvybinėje veikloje. Individo gyvybinės veiklos vertinimas. Individo bendravimo gyvybinės veiklos vertinimas.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-02-27
 • Bendravimas (7)

  Įvadas. Komunikavimo procesas. Tarpasmeninis komunikavimas. Komunikavimas žodžiu. Komunikavimas raštu. Nežodinis komunikavimas. Organizacinis komunikavimas. Sprendimo priėmimas. Svarbiausi sprendimo priėmimo periodai. Organizacinio sprendimo priėmimo modeliai.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-03-21
 • Bendravimas (8)

  Įvadas. Bendravimo reikšmė žmogaus gyvenime. Verbalinės bendravimo formos. Žodinis bendravimas. Bendravimas raštu. Neverbalinės bendravimo formos. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2006-10-24
 • Bendravimas grupėse

  Įžanga. Kas yra grupė. Grupių rūšys. Bendravimo būdai. Asmenybės statusas grupėje. Tarpasmeniniai santykiai grupėse. Lyderiavimas grupėse. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2006-06-01
 • Bendravimas ir asmenybių skirtumai

  Įvadas. Tikslas – išnagrinėti individualius asmenybių skirtumus ir jų įtaką bendravimui. Bendravimas ir jo poreikis. Pagrindiniai individualūs asmenybių skirtumai. Bendravimas ir temperamentas. Ekstravertai ir intravertai. Sunkūs žmonės. Bendravimas ir savigarba. Empatijos reikšmė bendravimui. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2010-04-28
 • Bendravimas ir bendradarbiavimas

  Bendravimas ir informacija: Informaciniai požymiai, Aureolės efektas, Konfliktinė informacija, Vertės sąlyga, Besąlyginio vertinimo principas, Natyvistinė orientacija. Draugystė ir patrauklumas. Atvirumas bendraujant. Bendravimas – žmogaus vertybė. Bendradarbiavimas ir konkurencija. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2005-05-23
 • Bendravimas ir jo būdai

  Įvadas. Bendravimo apibūdinimas. Bendravimas ir kalba. Gero bendravimo elementai. Neverbalinis bendravimas. Klausymo įtaka bendravimui. Suvokimo įtaka bendravimui. Komunikacijos kryptys. Interakcinis bendravimas.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2008-11-05
 • Bendravimas ir komunikacija

  Įvadas. Bendravimas kaip keitimasis informacija. Verbalinis bendravimas. Neverbalinis bendravimas. Stebėjimo analizė. Priedas (1).
  Socialinė psichologija, analizė(12 puslapių)
  2007-02-02
 • Bendravimas ir komunikacija, jų funkcijos ir formos

  Įvadas. Bendravimo apibūdinimas. Verbalinis bendravimas. Neverbalinis bendravimas. Kaip išspręsti bendravimo problemas. Išvados. Testas.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-04-11
 • Bendravimas ir konfliktai

  Įvadas. Bendravimas. Bendravimo procesas. Tarpasmeninis bendravimas. Konfliktai. Kas tai yra konfliktas? Natūralus ir neišvengiamas konfliktas. Asmeninio konflikto stiliai. Konfliktų sprendimo būdai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(14 puslapių)
  2007-03-27
 • Bendravimas ir motyvacija

  Bendravimo funkcijos. Bendravimo procesas. Suvokimas. Užkodavimas. Persiuntimas. Iššifravimas. Triukšmas. Verbalinės bendravimo formos. Žodinis bendravimas. Bendravimas raštu. Neverbalinės bendravimo formos. Kiti bendravimo aspektai. Estetinės bendravimo formos. Bendravimo problemos. Kalbos apribojimai. Kalbėjimo ir klausymo įgūdžiai. Žodžių žaismas. Asmenybė ir suvokimas. Perkrovimas. Kaip išspręsti bendravimo problemas? Organizacinis bendravimas. Sprendimo priėmimas. Svarbiausi sprendimo priėmimo periodai. Pripažinimas (problemos pastebėjimas). Identifikacija. Problemos išaiškinimas (išsprendimas). Įvykdymas. "ekonominis" sprendimo priėmimo modelis. "administracinis" sprendimo priėmimo modelis. Motyvacija ir vykdymas. Ar tarnautojai, prieš pradėdami veiklą, visada apsvarsto ir numato savo poelgius? Ar pagrindinis tarnautojų motyvas yra didinti pastangas? Ar užtenka vien tik pastangų geriems rezultatams pasiekti? Įgūdžiai ir mokymas. Tikslai ir rolių nurodymas. Darbuotojų motyvavimas. Poreikiai. F. Hercbergo motyvacijos teorija. Motyvacijos, pagrįstos žmonių elgsena.
  Socialinė psichologija, konspektas(12 puslapių)
  2005-10-10
 • Bendravimas ir savęs pažinimas

  Bendravimas ir savęs pažinimas. Savęs pažinimas atsiveriant. Sėkmės intelektas.
  Socialinė psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2006-03-22
 • Bendravimas ir tarpasmeniniai santykiai

  Įvadas. Bendravimas. Bendrasis apibūdinimas. Bendravimas kaip savitarpio pažinimas. Bendravimas – kaip žmogaus vertybė. Bendravimo būdai. Kas yra tarpasmeniniai santykiai. Kuo tarpasmeniniai santykiai svarbūs. Kas yra tarpasmeniniai santykiai. Kuo tarpasmeniniai santykiai svarbūs. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2008-02-19
 • Bendravimas ir tarpasmeniniai santykiai (2)

  Įvadas. Darbo tikslai: išanalizuoti bendravimo meną, kaip vieną svarbiausių asmens poreikių, atskleisti asmeninio bendravimo ypatumus, išnagrinėti tarpasmeninius santykius, bei apžvelgti jų pobūdį. Bendravimo menas. Asmeninis (intrapersonalinis) bendravimas. Nežodinis bendravimas. Žodinis bendravimas. Tarpasmeniniai santykiai. Išvados.
  Socialinė psichologija, namų darbas(9 puslapiai)
  2010-03-24
 • Bendravimas ir tarpusavio pažinimas

  PowerPoint pristatymas. Aš vaizdo formavimosi esminiai aspektai. Daugialypio Aš vaizdo formos. Savęs suvokimas. Savęs pažinimas atsiveriant. Savigarba. Savęs vertinimo poveikis elgesiui ir kito žmogaus suvokimui. Socialinis suvokimas. Socialinio suvokimo ypatumai. Elgesys, kuris gali padėti išvengti socialinio suvokimo klaidų. Stereotipai ir atribucijos. Išvados.
  Socialinė psichologija, pristatymas(17 skaidrių)
  2007-02-26
 • Bendravimas su skirtingo charakterio ir temperamento žmonėmis

  Įvadas. Bendravimas ir individualūs skirtumai. Bendravimas ir temperamentas. Kaip bendrauja ekstravertai ir intravertai. Bendravimas su "sunkiais" žmonėmis. Bendravimas ir savigarba. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2007-04-19
 • Bendravimas. Bendravimo įgūdžiai

  Bendravimas. Bendravimo įgūdžiai. Bendravimo taisyklės. Asmeninės erdvės valdymas. Akių kontaktas. Veido išraiška. Gestai. Kūno kalba. Apranga bei išvaizda. Mūsų turimi daiktai. Prisilietimai. Garsiniai būdai.
  Socialinė psichologija, konspektas(4 puslapiai)
  2006-05-15
 • Bendravimas. Bendravimo komponentai ir įgūdžių formavimasis

  Pagrindiniai bendravimo įgūdžių formavimo komponentai. Motyvacija. Įsivaizdavimas ir jausmai. Vaidinimas. Modelių pamėgdžiojimas. Aiškaus pakartojimo formavimas. Bendravimas kaip keitimasis informacija. Kalba kaip komunikacijai skirtų ženklų sistema. Kalbėjimas kaip komunikacijos rūšis. Kalbėjimo fiziologiniai mechanizmai. Minčių kodavimas ir dekodavimas kalbėjime. Grįžtamasis ryšys. Kalbėjimo rūšys. Bendravimo įgūdžių išmokymas padedantis žmogaus vystymuisi. Bendravimo orientacijos. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2006-05-26
 • Bendravimo būdai

  Įvadas. Bendravimas – žmogaus vertybė. Bendravimo būdai. Neverbalinis bendravimas. Akių kontaktas. Veido išraiška. Gestai. Kūno kalba. Apranga bei išvaizda. Prisilietimai. Garsiniai būdai. Verbalinis (žodinis) bendravimas. Savęs analizė. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2007-04-27
 • Bendravimo būdai ir lygiai

  Bendravimas. Bendravimo apibūdinimas. Konfliktas. Bendravimo orientacijos. Bendravimo lygiai ir būdai.
  Socialinė psichologija, referatas(14 puslapių)
  2006-10-12
Puslapyje rodyti po